Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Astranın Fiyatları Belli oldu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni Astranın Fiyatları Belli oldu

Orjinal yazı sahibi: maxut
    Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
    Çevre görüş paketi exellence te standart artı opsiyon değil
    DAHA NE OLSUN ((: çevre görüş paketinde acc var mı peki.
    .
    siteye konfigüratör koysalarda, donanımlar ve opsiyonlar nasıl fiyatlandırılmış görsek.
    Astra'da Insignia'dan fazla olarak şerit takip koruma var ama ACC yok çok garip, bu doluluktaki ve bu teknolojideki bir araçta olmalıydı.
    InsigniaTEAM

Yorum

ACC neydi??
      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

audi premium araç üreten bir marka ve kullananların hepsi a3 ün ses, konfor konusunda üstün olduğunu söylüyor.
        .
        hem premium hem istisna ((: örneğin aynı konfor 1 serisinde veya a serisinde de yok deniliyor.
        .
        yeni passatın tüm testlerde çok fazla rüzgar sesi aldığı söyleniyor zaten. olmamış.
        rüzgar sesi olmasa 2.0 TDI passat düşünüyordum. ancak o kadar para verip rüzgar sesi alsam, bidaha binmem satarım o arabayı. daha önce sıfır aldığım clio aracı aşırı derecede rüzgar sesi nedeniyle 3 ay sonra sattım.
        İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
          ACC neydi??
          Orjinal yazı sahibi: cagri
          Orjinal yazı sahibi: maxut
          Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
          Çevre görüş paketi exellence te standart artı opsiyon değil
          DAHA NE OLSUN ((: çevre görüş paketinde acc var mı peki.
          .
          siteye konfigüratör koysalarda, donanımlar ve opsiyonlar nasıl fiyatlandırılmış görsek.
          Astra'da Insignia'dan fazla olarak şerit takip koruma var ama ACC yok çok garip, bu doluluktaki ve bu teknolojideki bir araçta olmalıydı.
          Çok haklısınız. şerit takibi, kör noktayı koyup, acc koymamak mantıklı olmamış.
          .
          ACC( adaptive cruise control ) en azından opsiyon listesinde olsaydı. isteyen parasını verir alırdı
          .
          bekide 1.4 turbo otomatikle gelir ilerleyen zamanlarda.
          İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

Evet bugün aracı inceleme fırsatım oldu,yeni kasasıyla gerçekten çok daha dinamik,agresif ve atletik bir araç olmuş.
            Eski kasası çok oval ve uzun kaldığından aracın sportiflik özelliklerini yansıtmıyordu açıkcası.

Şuanki aracım olan Astra J 1.4T Cosmo MT 0-100 9.9 sn idi.
            Bu hafifleme ve motor teknolojisin ardından güzel bir değer olan 8.3'e inmiş,gayet başarılı,BMW 1.16i 1.18i,3.16i,3.18i,Mercedes A serileri CLA C serileri vs vs çok daha performans olarak önde. 160HP Sciroccodan 0.3 salise yavaş.

Performans kısmını geri plana alacak olursak aracın genel olarak donanım seviyesi ve fiyatı gayet başarılı. Bu postu yazmadan önce Astra Excellence donanım kıvamında(bazı opsiyonlar A kasada mevcut değil) bir Mercedes A kasa benzinli araç tasarladım. 133.000 bandına geldi.

İkisinin arasında 50.000 e yakın bir fark.
            Marka için bomboş olan 1 kasalar A3 veya A kasaya binmektense Astra bu donanımla çok güçlü geliyor bu segmenti domine etmesi muhtemel..
            2015 BMW F30 M Sport

Yorum

133 bine m paket dizel otomatik ve bir suru opsiyon eklenmis 1 serisi aliniyor
              Ic dis sline a3 ler alinabiliyor....
              Ama zevkler ve renkler tartisilmaz elbette
              F30 Sport+

Yorum

133.000 lira oldu dediği astra değil sanırım, ben mi yanlış anladım?

Yorum

Hiiu eger baska bir arabayla arasinda 50 bin fark olduysa elbette astra alınır.. ama muhakkak canli gormek lazim ve golfte ne kadar sıra var onuda bi sormak lazim
                  F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
                    133.000 lira oldu dediği astra değil sanırım, ben mi yanlış anladım?
                    Astra'nın opsiyonlarına yakın bir benzinli Mercedes A serisi tasarlayınca 133.000TL oldu. Dediğim gibi bazı donanımlarda A kasada yok. A kasa 133.000

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                    Hiiu eger baska bir arabayla arasinda 50 bin fark olduysa elbette astra alınır.. ama muhakkak canli gormek lazim ve golfte ne kadar sıra var onuda bi sormak lazim
                    A kasa çok hoş araba gerçekten ama 50.000TL fark var abi,bu fark verilmez 86.000 yerine 133.000 TL ciddi bir fark gerçekten.. Abi her nedense ben VW nin hiç bir modeline ısınamadım ya yıllardır Golf scricoo ne dersen yani
                    2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Astra gene segmentinde başarılı işler çıkaracak anlaşılan.Tasarımını çok beğendim.Flexi opsiyonu kesinlikle konulmalıydı bence.

- INSIGNIA 1.6T 180HP SEDAN COSMO + FLEXİ
                      - ASTRA 1.4T 170HP HATCHBACK SPORT
                      - AUDI Q5 2.0TDI 190HP QUATTRO SLINE

Yorum

Tipini ben de beğenmedim,daha iyi olmalıydı.
                        2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Merak etmeyin arkadaslar opel 10.000tl indirim yapar
                          2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                          yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Insigniada oldugu gibi
                            2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                            yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Aslında indirimde belli bir standardı olsa yerinde olur; bayilere göre çok değişken indirim oranları araçların ilerleyen zamanlarda belirsiz 2. değeri görmesine ve düşük imaja sahip olmasına neden olabiliyor.
                              2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

Yeni astra 1.6 dizel otomatik, 136 hp, excellence+navi+sunroof 94.000 liraya anlaştık gibi, fiyat nasıldır emin değilim.

Yorum

İşleniyor...
                                X