Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Oto-Park.com Insignia 2.0 CDTI testi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Oto-Park.com Insignia 2.0 CDTI testi

Videoyu henüz izlemedim ama keyifli olduğuna eminim

http://www.oto-park.com/haberler/ruh...-elegance/2058
    InsigniaTEAM

Ynt: Oto-Park.com Insignia 2.0 CDTI testi

tam ben paylaşacaktım. 5 üzerinden 3,5 almış pek beğenmemişler izledim videoyu
    2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

yo abi bizim arabalar tam ideal bunlara 18 inç jant afl götürsek beğenirler bence ihihi ihihi sevmedikleri kısım 130 luk dizel motor ve şanzıman

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
        Videoyu henüz izlemedim ama keyifli olduğuna eminim

http://www.oto-park.com/haberler/ruh...-elegance/2058
        sonuna kadar izle abi kesin

Yorum

Aracı beğenmişler sevmedikleri kısım motor ve şanzıman.Araç şirket aracı ve 53bin km'de hala aynı lastikler kullanılıyor, frenleri ve yol tutuşu muhakkak etkilemiştir.Tasarıma'da değinmişler passat palamut insignia'da müren haha 1.6 Turbo için canavar gibi gidiyor çok eğlenceli araç denilmiş
          2016 w205 AMG

Yorum

Beğenmemelerine bakma kardeşim onlar zaten hiç bi arabayı beğnmiyo ama en önemlisi adamlarda passatmı insignia mı dediklerinde insignia seçtiler bence önemli bir husus

Yorum

Bence fanatiklige gerek yok, artisi eksisi guzel degerlendirmisler.
              Tek gordugum hata, makyajsiz kasa icin makyajli kasanin fiyatini dikkate almislar
              InsigniaTEAM

Yorum

ne olursa olsun o fiyata alınabilecek en güzel araç

Yorum

bencede güzel değerlendirmişler. bence zaten passat kriter değilinsignia için. o yüzden onunla kıyaslamaları benim için önemli değil. ben zaten pek beğenmemişler derken "işte araba budur " dememişler anlamında dedim. yoksa parasına göre sınınfının en iyisi ve o yüzden kendimde kullanıyorum.
                  2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

İnsigniayı tercih ederdik lafına passatçılar bozulmuş yorumlardan belli ihihi

Yorum

insignia tasarım konusunda zaten her türlü rakibi karşısında 1-0 önde başlıyor. 17 jant ve eski lastiklere rağmen yol tutuşu beğenilmiş. 18 jant ve daha iyi lastikler ile yol tutuşunun çok daha iyi olacağını biliyoruz. motor şanzuman konusunda zaten doğru tespit yapılmış. ben de 130 hp cdti kullanıyorum. ben memnunum ama daha iyi olabileceğini, motor - şanzuman ın çağın gerisinde kaldığını kabul etmek lazım. 160 hp cdti veya 195 hp çift turbo çok daha iyi. opelin önümüzdeki senede mutlaka otomatik şanzuman üzerine çalışması lazım.

Yorum

Çok güzel değerlendirmişler. Öyle güzel dile getirmişler ki birçok noktada ''Aklımdan geçeni okudunuz.'' denilecek ifadeler kullanmışlar.

Astra kullanıcısı olmama rağmen + ve - değerlendirmelerde kendi aracımdan da birçok detay gördüm ve hem testin gerçekçiliğini hem de Opel'in kronikleşmiş yönlerini hissettim.

VAG ile kıyaslamar özellikle işçilik başta olmak üzere çoğu noktada yerliydi. Insignia'nın olumlu yanları da tasarım başta olmak üzere çoğu zaman nokta atışıydı. Şahsen, çok keyif alarak izledim. (:

Yorum

Gürültülü ve müsrif motor
                          2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

İşleniyor...
                          X