Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2014 Makyajlı Insignia Resmi Tanıtım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2014 Makyajlı Insignia Resmi Tanıtım

arka stoplar sadece benim hoşuma gitmedi heralde, eski stoplar daha hoş bence
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onur
      Hyundai'de yakıt problemi var , ama Mondeo'yu tüm Türkiye bekliyor
      Yeni mondeo baya güzel DB9 gibi.
      2011 Teknik Gri+Nav800+Sunroof+Chip+Performans buji+Sprintbooster+KN Kutu içi Filtre+OPC Pedal Seti

Yorum

dış tasarımına diyecek yokta içi özeliikle orta konsola koydukları oyuncak gibi duruyor

Yorum

bence olmamıs ıc mekan kalıte ve gosterıs anlamında cok kotu olmus sadece gostergeler ıc kısımda hos gorunuyor dıs makyaj genelde ıyı olmus ama aracın burnu assagıya bakıyormusgıbı gorunuyor
          2011 1.6t opc orjinal 20inc jant spor deri koltuk

Yorum

1.6 203 hp SIDI motor çıkmayacak mı arkadaşlar ?

Yorum

dış dizaynın kaslı kaslı görüntüsü sanki az gitmiş gibi önü sanki az daha sivrilmiş gibi arka stoplar çok şık olmuş iç dizayn ortak konsol parlak plastik olması şık gibi biraz daha ama eglence kolonu pek olmamış gibi şu anki kasada araç uçak konsolu gibi idi.inşallah bu araçda gıcırtıları kesmişlerdir.ama bu kasaların ilk çıktıgındaki ilgi çekicilik onda olucanı sanmıyorum.2.0 dizel motorları çok pahalı olucaktır sanırsam şu anda 160 lıklar 110 bin filan olması lazım buda pek aşa kalcanı sanmıyorum.aracı eger eylül ayında yeni kasası çıkarsa satarım fakat yeni aracım opel olmucaktır.dizel almayı düşünüyorum ki 110 120 bin verim bunu alıcama 20 daha koyup 520d almayı düşünüyorum 2. el az kullanılmışları 140 150 arası gidiyor.
              siyah 2013 amarok 4motion highline kapalı kabin
              siyah 2013 captiva LTZ 7 kişilik
              uçan teneke fiorino

Yorum

Daha spor bir havası olmuş.
                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bence gayet güzel bi çalışma olmuş
                  2011 Fluence Dynamique 1.5 dCi 105 BG

Yorum

Haber ve fotoğraflar için çok teşekkürler arkadaşlar ama bu haber benim belimi büktü benim resmen :/

Tüm arkadaşlara bir sorum olacak, bilginiz varsa çok sevineceğim.

Temmuz 28 gibi elimde olacak siparişimi bir şekilde iptal etmemin, yeni araçtan sipariş geçmemin bir yolu var mı acaba ?
                    Ya da fabrikadaki aracım hangi aşamadaysa böyle birşey sözkonusu olabilir? Bilginiz var mı acaba ? Kriz geçirmek üzereyim...

PS: Çok zor bir ihtimal ama, biz eski aracı beklerken yenisinin gelmesi gibi bir ihtimal olabilir mi ? Züğürt tesellisi işte :/

Yorum

valla aslına bakarsanız benim de pek içim ısınmadı bu tasarıma. ben hep burnunun biraz daha kütleştirilerek kaslı görüntüsünün arttırılmasını istiyordum. ancak burnu sanki aşağı doğru uzatmışlar gibi bir görüntüsü var. iç mekan bence şimdikinden daha kullanışlı olmuş. tuş kalabalığı karizmatik görünse de, pek işlevsel değil. artık akıllı telefonlarla tam entegre infotainment sistemleri gerekli. umarım bu sistem böyledir. zaten makyaj dediğimiz olayda işin içine biraz heyecan katmaktan başka birşey değil motor - şanzuman seçeneklerini de bir görmeli..
                      (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

Ben mi yanlış görüyorum ama 2,0 lt 120 hp dizel şehir dışı tüketim 3 lt/100 km 1,4 lt turbo 140 hp 4,1 lt/100 km dknow dknow dknow

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                        17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                        35GB5825  A Rh+

Yorum

Bence bizim şu anki araçlar daha agresif duruyor.. göze daha güzel geliyor.. arka stoplar hariç beklediğimin çok altında.. ön farlar çok basit astra sedana benziyor alınır mı? alınır fakat, bu insignia'mdan inip yenisine asla binmem.. başka araç kullanıyor olsam veya sıfırdan araba alıyor olsam sadece 2014 olsun diye alırım .. bilmem anlatabildim mi ..
                          1.6 Turbo 180 hp Cosmo - Flexride - DVD 800 (2012)
                          -
                          1.4 TSI 160 hp DSG VW CC - Exclusive (2015)
                          -
                          2.4 D5 185 hp Volvo XC90 (2006)

Yorum

kaslı yapısını azaltmıslar bence bizimkiler daha bi sportif duruyo ön panjur yere düştü düşecek arka stoplar cok cok güzel olmuş onun haricinde turnpush çok hoş olmuş göstergelerin beyaz olması da güzel olmuş ama ibrenin ortasında yol bilgisayarıda ne arkadas ya bizimkiler gibi yap kareden kırmızı yerine de koy beyazı çok hoş bi görüntüsü olurdu bence makyaj olmamış tabi bi de yakından görmek dokunmak lazım
                            Edebim elvermez edepsizlik edene
                            Susmak en güzel cevaptır edebi elden gidene

Yorum

tutulursa şayet bence nb'ler tutulur gibime geliyo
                              Edebim elvermez edepsizlik edene
                              Susmak en güzel cevaptır edebi elden gidene

Yorum

Orjinal yazı sahibi: roviss
                                Haber ve fotoğraflar için çok teşekkürler arkadaşlar ama bu haber benim belimi büktü benim resmen :/

Tüm arkadaşlara bir sorum olacak, bilginiz varsa çok sevineceğim.

Temmuz 28 gibi elimde olacak siparişimi bir şekilde iptal etmemin, yeni araçtan sipariş geçmemin bir yolu var mı acaba ?
                                Ya da fabrikadaki aracım hangi aşamadaysa böyle birşey sözkonusu olabilir? Bilginiz var mı acaba ? Kriz geçirmek üzereyim...

PS: Çok zor bir ihtimal ama, biz eski aracı beklerken yenisinin gelmesi gibi bir ihtimal olabilir mi ? Züğürt tesellisi işte :/
                                valla büyük geçmiş olsun bence bi an önce aracı siparis ettiniz yere basvurun gerekli bilgiyi vericeklerdir.ama büyük ihtimalle şu an eski kasaya aldınız paraya yeni aracı alamazsınız eger bi 8 10 bin daha vermeye nietlenirseniz yeni kasayı beklemek istedinizi bildirin.prosedürleri nedir bilmiyorum ama genede bi deneyin.
                                siyah 2013 amarok 4motion highline kapalı kabin
                                siyah 2013 captiva LTZ 7 kişilik
                                uçan teneke fiorino

Yorum

İşleniyor...
                                X