Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2014 Makyajlı Insignia Resmi Tanıtım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2014 Makyajlı Insignia Resmi Tanıtım

(Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Ynt: 2014 Makyajlı Insignia Resmi Tanıtım

Bence dışındaki değişiklik olarak far ve stop grubu haricindekiler güzel olmamış. Ama içindeki bütün değişiklikler çok güzel olmuş.
    2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Ön konsol biraz daha basitleşmiş gibi

Yorum

Yeni motor seçeneği olarak 2.0 dizelin 2 ayrı versiyonunu koymuşlar, biri 120hp/320nm diğeri ise 140hp/370nm.

İlginç olan 1.6 dizelin adının geçmiyor olması.
        Acaba hiç mi koymayacaklar, yoksa önümüzdeki aylara-yıllara sakladıkları bir plan mı var ?

Yeni benzinli motor olarak ise Astra, Cascada ve Zafira'da sunulmaya başlanan 170hp'lik 1.6 SIDI var.

Yorum

içi ne kadar iğrenç olmuş öyle turnpush nerde o ekran nedir necvox çakma çin malı gibi tuslar görsellik azaltılmıs içiyle ofsayta düştü bence ama dışı özellikle arka stoplar ciddi anlamda çok güzel duruyor
          paylaşım için ve araştırma için teşekkürler...
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Çeşitli kaynaklar:

http://media.gm.com/content/media/de...-insignia.html

http://www.vauxhall.co.uk/vehicles/v...ns/design.html

http://www.motor-talk.de/forum/aktio...hmentId=720327

http://www.opel.de/fahrzeuge/modelle..._fallback.html

http://media.gm.com/content/Pages/ne...e_Insignia.pdf
            (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

galiba bir ilke el atmışlar turn push yerine dokunmatik bişiler koymuslar gibi buda bi ilkdir herhalde...
              Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Bence güzel olmuş. Sadece on panjur biraz aşağıda kalmış, arabanın heybeti azalmış biraz.
                34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

içi bence basitlemişmiş çin malı çakma navigasyon gibi duruyor dışınıda astra sedana benzettim dışınıda çok beğenmedim ama zaman geçtilçe alışırızda içi olmamış insignia şuanki haliyle ilk çıktıgında sansasyon yaratmıştı olay olmuştu direk bu makyajlı kasa gibi çıksa asla ilk kasa gibi etkisi olmazdı bence
                  2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Dokunmatik ekran Opel için ilk değil, Corsa ve Antara'da Touch & Connect adını verdikleri sistem mevcut, ayrıca Adam'da da yine dokunmatik IntelliLink var.

Bu arada, en büyük değişiklik ve teknolojik yenilik gösterge panelinde.
                    Eğer yanılmıyorsam gösterge panelinin ortasında 8 inçlik bir dijital ekran var.
                    Bunun tam ortasında gördüğümüz hız göstergesi de artık analog değil dijital.
                    Bu ekran da sürücünün zevkine göre çeşitli şekillerde ayarlanabiliyor.

Dijital ekrana ve sürücüyü bilgilendirecek her türlü görsel yeniliğe açığım ama keşke hız göstergesi analog kalsaydı...

Yorum

Motor seçenekleri hakkında bilgi veren bir link var mı?
                      2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smg05
                        Motor seçenekleri hakkında bilgi veren bir link var mı?

Orjinal yazı sahibi: Serdar99
                        Yeni motor seçeneği olarak 2.0 dizelin 2 ayrı versiyonunu koymuşlar, biri 120hp/320nm diğeri ise 140hp/370nm.

İlginç olan 1.6 dizelin adının geçmiyor olması.
                        Acaba hiç mi koymayacaklar, yoksa önümüzdeki aylara-yıllara sakladıkları bir plan mı var ?

Yeni benzinli motor olarak ise Astra, Cascada ve Zafira'da sunulmaya başlanan 170hp'lik 1.6 SIDI var.

Yorum

kırmızı ekranın gitmesi iyi olmuş göstergelerdeki siyah guzel gorunuyor
                          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Touchpad,stoplar ve far çok çok iyi.Orta konsol,direksiyon üzeri tuşlar ve ön tampon oldukça kötü bana göre.
                            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                            2.0 CDTI
                            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

sevdim olmuş bu olmuş

Yorum

İşleniyor...
                              X