Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2014 Makyajlı Insignia Resmi Tanıtım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2014 Makyajlı Insignia Resmi Tanıtım

Orjinal yazı sahibi: byazkan
    İçi bej döşeme aracı görebildik sonunda..
    Alt taraf bej, üst taraf siyah olmuş. Navigasyonun etrafı da kahverengi değil, siyah olunca sırıtmış...

http://www.youtube.com/watch?v=BboCrdVH-2w#
    döşeme opsiyonu genişlemezmiki zamanla böyle fazla dikkt çekiyor tuhaf dediniz gibi
    siyah 2013 amarok 4motion highline kapalı kabin
    siyah 2013 captiva LTZ 7 kişilik
    uçan teneke fiorino

Yorum

Herkes makyajlı diyor, ama bana kalırsa bu makyaj filan değil;özellikle iç tasarım tamamen yepyeni ve doğrusunu isterseniz bizim arabalarımızın iç dizaynı daha doyurucu diye düşünüyorum.

Yorum

Arkadaslar ses sisteminde bir ilestirme yapılmısmı acaba? bilgisi olan varmı
        ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

'12 Hyundai Accent Era 1.4 Mode Oto. & Hyundai LPG
          Nikon D7000

Yorum

hakikaten renkler yanıyor sankii iç tasarımda göhsü bende beğenmeyenlerdenim ama touchpad ve multimedya, ve digital göstergeler harika görünüyor.. Eğer dedilen gibi daha az yakıt tüketimi ve dahada iyi performanss varsa ne diyelim artık 1 kaç seneye hepimiz araçlarımızı yenileriz. Aracım daha 6 aylıkk ve çok memnunum.. bu yeni insignia yeni motor yeni görünüm.. bi yerine otursun bakalım.. seneye 2014 aralıkk gibi gözüm opc dee..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Dijital gösterge gayet güzel... orta konsol da çok şık olmuş bence...
              1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=drSrynpEx24#

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Yeni insignia 10 numara olmuş dış görünüş olarak... 3-4 sene de bu makyajlı kasa gider sonra tamamen yenilenmiş bir kasa çıkar sanırım...
                  1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

1.0 motor 1.4 e gore kiyaslandi heralde % 30 az yakmasi
                    2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                    yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

3.4 tuketim hangi motor icin ?
                      2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                      yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emre2929
                        1.0 motor 1.4 e gore kiyaslandi heralde % 30 az yakmasi

Bende eski atmosferik 1.6 motora kıyaslanıyor çünkü aynı güçteki motor diye bahsediliyor...Yani ikisi de 115bg...

Yorum

Makyaj yapıldıktan sonra 3-4 yıl gitmez, maksimum 2 yıl sonra yeni kasa çıkar. Genellikle bir modelin ömrü 7 yıl oluyor, 2009-2010-2011-2012-2013 eder 5 yıl, 2014-2015 makyajlı kasa, 2016 yepyeni insignia

Yorum

makyaj için çok geç kaldı opel... normalde en geç 2011de makyaj görmesi gerekiyordu... Ama sanırım 2008 krizi etkiledi gm'i... bence makyajlı kasa 3 yıl gider gibime geliyor...

Yorum

Yakında passatın yeni kasası çıkacağından makyajlı kasanın ömrü çok uzun olmayacaktır. 2016 modeller yeni kasa olacaktır.

Yorum

Bayilere geldimi yeni araclar
                                2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
                                X