Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni 1.6 CDTI motor banttan inmek için gün sayıyor...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Yeni 1.6 CDTI motor banttan inmek için gün sayıyor...

Sehir ici passat 7lt 508 7 lt volvo s60 1.6d 8 lt 3.20d 7 lt yani istanbul trafiginde 1.5 dci haricinde 5 yada alti yakmak zor olsa gerek bu verdigim degerler yakin tanidigim olan arac sahiplerine aittir ...
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

• Ynt: Yeni 1.6 CDTI motor banttan inmek için gün sayıyor...

Orjinal yazı sahibi: smg05
      Orjinal yazı sahibi: bigbrother
      Orjinal yazı sahibi: Insignia
      Orjinal yazı sahibi: manda kasa
      1.6 dizel otomatık bır ınsıgnıa gelmeyecek herhalde 1 sene içinde.
      1.6 otomatık geldıgınde acaba ne yakar
      o kasa o motoru nasıl kaldıracak bır de.2.0 motoru zor goturuyor denılıyor ve yakıyor...
      Yok artık 2.0cdti mı zor götürüp çok yakıyormuş?
      Şehir dışı 5 litre ortalama tutturmuşluğum var ayrıca bu motor ile 245 km görüyoruz.

1.6 dizeller şehir içi 5'li değerlere ulaşıyorlar. Opel'in yakıt tüketimini azaltması şart...
      D segmentinde şehir içi 5 litre yakan araba yok. Olsa bile tam şehir içi diyemeyiz.
      Albea 1.3 multijetler olsun, Clio 1.5 dci'ler olsun şehir içinde yakıyor 5 litre civarında ama D segmenti daha o standarta gelemedi

Hocam senin yakıt tüketimlerinden haberin yok. 508, c4, passat 5 li değerleri tutturuyorlar...
      Ona tam sehir ici denilmiyor hocam. Mondeo olsun, Passat olsun bu araclar 6.5-7 litre arasinda tuketiyor. Uzun yolda ciddi anlamda tuketimi dusuyor
      Nasıl yani şehir içi denilmiyor? Peki ben nasıl tutturuyorum? Tamamı şehir içi değerleri...
      Ortalama hizinizi ogrenebilirmiyim?
      Ortalama hızım 32–33 civarı...
      Ne yazık ki dediğim gibi oldu sonuç. 30 km/h üstü akıcı bir trafik anlamına gelir Biraz trafikte kalırsınız ona lafım yok ama genel itibari ile çok yoğun bir trafik yaşamıyorsunuz. Tamamı şehir içi olan bir veri ne yazık ki 6,5 litrenin altına kolay kolay inmiyor
      Olabilir... Bahsettiğim trafik akıcı bir trafik değil aslında ama ben arka yolları veya çevre yollarını kullanarak dur kalk trafiğine girmiyorum. Ben o değerleri tutturabilirim yani...
      1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

İşleniyor...
      X