Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İnsignia alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

[quote=Gökhan73 ]
    Benim anladıklarım
    1. ister ikinci el temiz ister sıfır ama flexi kesin, navi olmayabilir.
    2. cosmo tartışmasız
    3. paran çok 2.0 motor ve çeşitleri talebine göre.
    4. tercihen 2012, 2011 alsamda olur.

Pekala sorum şu: 2011 1.6 t cosmo beyaz + fleksi şase donanım için maksimum kaç lira vermeliyim?
    [/quo piyasada beyaz flex bulmak çok zor bu araca beyaz gidiyor ve beyazlar hep yüksek fiyatta inş bulabilirsiniz benim görüşüm 55 60 bin tl arası

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

en alt sıradaki yazı benim

Yorum

aslında beyaz renk opak diğerleri metalik.

Yorum

insignia dediğin beyaz olur 1 lira fazla olsun beyaz olsunnnn

Yorum

arkadaşlar sıfır 1,6t cosmo flex fiyatı konusunda fikri olan var mı?

Yorum

Gökhan bey öncelikle hoşgeldiniz.

Bütün arkadaşlarında dediği gibi Flexi olmazsa olmaz bir gereklilik, benim aracımda yok şuan kafamı taşlara vuruyorum.

Diğer yandan eğerki beyaz alacaksanız bence Sunroof olmazsa olmazlar arasında yerini almalı.

19' jant konusunda ise diğer Cosmolardan bir farkım olsun istiyorsanız onu da almanız gerekiyor. Ben genelde çok düzgün olmayan yollarda kullanmama rağmen çok büyük rahatsızlık hissetmiyorum.

Bir başka husus ise aracın iç rengi için ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama, ergonomik deri düşünmüyorsanız kesinlikle bej renk tercih etmeyin. Bej ve kahve döşemede araç her nekadar zengin görünsede gün geçtikçe bir okadar da kirli görünüyor. O nedenle siyah döşemeleri tavsiye ederim. Ben beji severek aldım ama pişmanım..

Son olarak size naçizane tavsiyem 2011-2012 arasındaki 4000TL'lik fiyat farkını sunroof ve 19' jant olarak değerlendirin derim..
              *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

İşleniyor...
              X