Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaslar 1 ay icinde bir insignia alacağım. Bana en mantiklisi insignia 1,6 t cosmo ve fleksiride sase gibi geldi. Belki üzerine sonradan navi veya bastan Orjinal navi. Fikirlerinizin degerinin farkındayım. Paylaşmanız Dilegi ile.

Ynt: İnsignia alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu arada zevkler farklıdır ama siyah veya teknik gri gibi koyu renkler yerine beyaz alıp kullanım rahatlığını mi tercih etmeliyim dersiniz.

Yorum

öncelikle hoş geldiniz tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız sizi daha iyi tanımış oluruz. dediğiniz gibi insignianın en donanımlı olanı cosmo ama artıları extra olursa tadından yenmez flex olursa sürüş kalitesi yüzde 50 artacağından şüphem yok gerisi zaten ilave oluyor navi vsvs bu aracı gösteren beyaz renktir ama zevk meselesi insignia dediğin beyaz olur

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Tesekkurler biraz cahil geziyorum. İyi bir internet kullanicisida sayılmam. İzmir'deyim ve 38 yasindayim ve doktorum. İsmim Gokhan

Yorum

maxsımum fıyat ne dusunuyorsunuz bu da onemlı cosmo flexı beyaz bır arac guzel bır secenek
          2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Rakam konusunda sınırlama yapmadım. Kredi kullanacağım. İkinci el satışta en az zarar göreceğimi ve performansi daha iyi olacagini düşündüğüm icinde 1,6t düşündüm. Ama 2.0 cdti al derseniz gerekçelerini değerlendiririm.

Yorum

16 t kullananların cogu yakıttan muzdarıp cunku aracı agresıf kulllanmak zorunda kalıyrsunuz 2.0 dızel bıraz daha az yakıyor 160 hp olanlar baya guzel hemde otomatık hatta 90 bın e 4x4 modelı var sahıbınden de ben dusunuyordum fıyatı bana fazla gelıyor yabancıya gıtmesın

Yorum

O arkadas arabaya fazla istiyor bence. tahminimce o fiyata sıfır almıştır.

Yorum

onun aldıgı tarıhlerde bayıler 93 e falan verıyorlardı muhtemeln dedıgınız gıbıdır

Yorum

1,6 t lerinin sıfırları ne kadardan satıldı en düşük biliyor musunuz? ÖTV indirimli alanları saymıyorum.

Yorum

Flex ride gerçekten güzel bir özellik ve elegancelerde yok macbur cosmo almanız lazım... benim ikinci bir vazgeçilmezimde sonroof... araba hem içinde gün ışığı alma noktasında gerekse dışardan havalı durması bakımdan farklı oluyor... bununla birlikte 19 jantlar gayet alımdır... navi ise tamamen tercih meselesi ama iç mekanda oda ayrı bir işlevsellik ve hava katıyor..
                      F30 Sport+

Yorum

Acaba fiyatların zaman içindeki hareketi hakkında bilgisi olan var mıdır acaba?

Yorum

oncelikle hosgeldiniz
                          1.6 yakitta sikinti yaratabilir. 2.0 mantikli karar diye dusunuyorum. beyaz renk tercih ederseniz sunroof sart gibi bisey arac kendini cok daha iyi gosteriyor. fakat sunrooflu araclar daha gec geliyor navigasyon tercihe bagli olarak degisir ama maalesef cok gelismis bir navigasyon beklemeyin henuz biraz zayif her gecen gun guncelleme cd leri ile yenileniyor fakat henuz yeterli seviyede degil. tercih ne olursa olsun simdiden hayirli olsun diyelim

Yorum

1.6 turbo cosmo, flexride sunroof infinity, mükemmel bir seçim olur, sıfır alacak olsaydım bunları yaptırırdım 2.0 dizel alacaksanız, +30 bin tl vermeniz gerekecek ve yılda 1200 tl ekstra vergi ödeyeceksiniz, hep bunu söylüyoruz, insignia fazla yakmıyor benzin pahalı ama milletin kafasına bir yer etmiş bu konu oturduğunuz yerin yollarına göre jantlar da büyütülebilir, insignia seçerek gerçekten çok mantıklı bir iş yapmış olursunuz, araç 2009 da çıktı ama millet hala hayran, hala her gören bir etrafında dolanıyor içine dışına bakıyor... tabi zevkler renkler tartışılmaz, beyaz da çok güzel ama ben teknik griden vazgeçmem, bunu satsam bi tane daha alsam o da teknik gri olur, büyük arabada koyu renk daha ii gibi...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan73
                              Tesekkurler biraz cahil geziyorum. İyi bir internet kullanicisida sayılmam. İzmir'deyim ve 38 yasindayim ve doktorum. İsmim Gokhan
                              estağfurullah gökhan bey sitenin genel akışı böyle tanışma ve konular inş istediğiniz aracı alıp bizlerin arasına girersiniz izmir toplantılarına gelirsiniz aracı alıp bizleri unutmazsınız şimdiden hayırlı olsun...

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

İşleniyor...
                              X