Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opelin saçma sapan politikası....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opelin saçma sapan politikası....

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
    Bütün İnsignia severlere merhaba.
    Ben aranıza bugün katıldım.Kocaeli/Gebze'de ikamet ediyorum.53 yaşımda,emekli bir muhasebeciyim.
    Önce Mutsuz arkadaşımıza arabasını, pardon 'atmaca' sını iyi günlerde kullanmasını temenni edeyim.
    Ben insignia'ya araba denilmesine çok kızıyorum.Eğer turbo ise o bir atmacadır. Bende teknik gri renginde, 1.6 Cosmo 177 hp turbo, dvd 800 navigasyon paketli bir atmaca var.
    Kendisiyle tanışalı yaklaşık iki ay oldu.Henüz beş bin km yol yaptım. Opel'in bütün arabalarına bindim,ailece Opelciyiz biz.Ama Opel ilk kez bir araba yaptı diyorum ben.
    Emin olun gerek konfor ve donanım, gerekse performans ve güvenlik bakımından 5.20 BMW ile yarışan, hatta üstün olduğunu düşündüğüm bir araç.Hepinize kazasız,belasız iyi günlerde kullanmalar dilerim.
    Hoşgeldiniz, bende Gebze'de okuyorum ihihi
    aracınızda 19" jant varmı? Insignia çıktığından beri Gebze'de sadece bir tane Insignia gördüm, turbo, 19" jant ve dvd800 gözüme çarptı, sizin mi acaba?

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
    vay adiler düpe düz kandırılıyoruz yani bu önemli ama sadece aramızda kalmasını istediğim bilgi için teşekkür ederim
    abi avatardaki araç nedir?
    InsigniaTEAM

Yorum

Ben F16 diyorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
      Bütün İnsignia severlere merhaba.
      Ben aranıza bugün katıldım.Kocaeli/Gebze'de ikamet ediyorum.53 yaşımda,emekli bir muhasebeciyim.
      Önce Mutsuz arkadaşımıza arabasını, pardon 'atmaca' sını iyi günlerde kullanmasını temenni edeyim.
      Ben insignia'ya araba denilmesine çok kızıyorum.Eğer turbo ise o bir atmacadır. Bende teknik gri renginde, 1.6 Cosmo 177 hp turbo, dvd 800 navigasyon paketli bir atmaca var.
      Kendisiyle tanışalı yaklaşık iki ay oldu.Henüz beş bin km yol yaptım. Opel'in bütün arabalarına bindim,ailece Opelciyiz biz.Ama Opel ilk kez bir araba yaptı diyorum ben.
      Emin olun gerek konfor ve donanım, gerekse performans ve güvenlik bakımından 5.20 BMW ile yarışan, hatta üstün olduğunu düşündüğüm bir araç.Hepinize kazasız,belasız iyi günlerde kullanmalar dilerim.
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
        Hoş geldiniz, bende Gebze'de okuyorum ihihi
        aracınızda 19" jant varmı? Insignia çıktığından beri Gebze'de sadece bir tane Insignia gördüm, turbo, 19" jant ve dvd800 gözüme çarptı, sizin mi acaba?
        Çağrı kardeşim, gördüğünüz araba benim mi bilmiyorum,ama Uluçınar vergi dairesinin karşısındaki Kardeşler Sonax servisinde onu sık sık görebilirsiniz.İsterseniz bir gün randevulaşıp buluşuruz

Yorum

yeni çarşının oralarda görmüştüm.
          müsait olduğum birgün sonax'ın oradan geçerim, arabayı görürsem sizi nasıl bulabilirim?
          yakında İstanbul buluşması düşünüyoruz, müsait olursanız sizde gelirsiniz
          InsigniaTEAM

Yorum

Elbette gelirim,memnuniyetle...

Yorum

İşleniyor...
            X