Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opelin saçma sapan politikası....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opelin saçma sapan politikası....

evet yıldıray abiden aldım.
    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Arabam geldi. Teslim aldım öğleden sonra. Beklediğime değdi açıkcası. Bu cosmolarda turn push düğmesi olmuyor mu? bilen varsa, bilgilendirirse sevinirim.
      Renault!!!

Yorum

Birde hafif gaza dokunuyorum anlık tüketim 20-30 lt. gösteriyor. Normal midir bu ve ne zaman rölantiye girer?
        Renault!!!

Yorum

normaldir ben 49lt gördüm önemli bisi değil yani

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mutsuz
            Arabam geldi. Teslim aldım öğleden sonra. Beklediğime değdi açıkcası. Bu cosmolarda turn push düğmesi olmuyor mu? bilen varsa, bilgilendirirse sevinirim.
            ilkten hayırlı olsun iyi günlerde kullanın cok güzel bir arabaya sahip oldunuz pisman etmez umarım sizi cosmo donanım sizinki push turn için DVD800 gibi navili teyp extra secip almanız llazımdı

Yorum

Anladım. çok teşekkür ederim cevabınız için. iyi ki flexiride şase ekletmişim. sport modunda nasıl tepki verdiğine inanamazsınız. özellikle 2000 devirden sonra sanki havalanacakmış gibi oluyor. çok fazla özellik var. baya kurcalamak gerekiyor öğrenmek için. kitapçık elimde bakıp duruyorum. film yaptırmayı düşünüyorum. pişman olur muyum sizce?
              Renault!!!

Yorum

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inş.Aracınızın rengi neydi?
                http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                2.0 CDTI
                Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Teşekkürler. Aracımın rengi siyah. Havalar düzelince bir kaç resim eklmeyi düşünüyorum.
                  Renault!!!

Yorum

Bütün İnsignia severlere merhaba.
                    Ben aranıza bugün katıldım.Kocaeli/Gebze'de ikamet ediyorum.53 yaşımda,emekli bir muhasebeciyim.
                    Önce Mutsuz arkadaşımıza arabasını, pardon 'atmaca' sını iyi günlerde kullanmasını temenni edeyim.
                    Ben insignia'ya araba denilmesine çok kızıyorum.Eğer turbo ise o bir atmacadır. Bende teknik gri renginde, 1.6 Cosmo 177 hp turbo, dvd 800 navigasyon paketli bir atmaca var.
                    Kendisiyle tanışalı yaklaşık iki ay oldu.Henüz beş bin km yol yaptım. Opel'in bütün arabalarına bindim,ailece Opelciyiz biz.Ama Opel ilk kez bir araba yaptı diyorum ben.
                    Emin olun gerek konfor ve donanım, gerekse performans ve güvenlik bakımından 5.20 BMW ile yarışan, hatta üstün olduğunu düşündüğüm bir araç.Hepinize kazasız,belasız iyi günlerde kullanmalar dilerim.

Yorum

Şaman Bey neden 177 hp dediniz sizin atmaca için? Bizim atmacalar 180 hp değil mi?
                      F30 Sport+

Yorum

Sayın Gökhan_55 , bu araçlar 132 kw motor gücüne sahip. 1kw yaklaşık olarak 1,34 hp'ye karşılık gelir. Bu hesaba göre 132X1,34:177 hp eder. Rakamı yuvarlayarak 180 hp diyorlar

Yorum

vay adiler düpe düz kandırılıyoruz yani bu önemli ama sadece aramızda kalmasını istediğim bilgi için teşekkür ederim
                          F30 Sport+

Yorum

Teşekküre değecek bir şey yapmadım.Hoşcakalın.

Yorum

açıkcası insignia çıkana kadar opellerin yüzüne bakmıyordum.insignia gerçekten işte budur dedirtiyor
                              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.
                                Benim araçta camlarda film mevcut.
                                Aşağıdaki kategoriden bakabilirsiniz.
                                Insignia Club Türkiye | Galeri | Fotoğraflar (Moderatör: mehmet) | Insigniamın ilk fotoları
                                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                                X