Duyuru

Collapse
No announcement yet.

VW ŞIMARIKLIĞI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: VW ŞIMARIKLIĞI

iyi şişirmiş adam en çokta 10bin devire güldüm, adam 1000 devir dicene 10000 devir demş, bide bu adamlar araba satıyor işte

Yorum

Bu gün vw den aradılar. 2010 passatımı niçin sattığımı, hangi aracı aldığımı,tekrar vw markalı bir araç alıp almayacağımı sordular.vw nin başarısı sadece reklamlarla olmuyor.Müşteri memnuniyeti böyle olsa gerek.

Yorum

müşteri memnuniyeti Opel de de var aracı sattıktan sonra ilgilenmeleri güzel bi olay..

bu arada, aracınızı sattıktan sonra da arayıp niçin satıldığını sormaları garip.. ilk defa duyuyorum bayinin müşteriyi arayıp aracını neden sattığını sorduğunu alala

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Vw burda müşteri hizmetleri ve crm uygulamaları iyi çalıştığının bir örneği başarılı çalışmaları örnek almak gerekir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Kimse kolay kolay 1 yaşındaki passatını satmıyordurda ondan. adamlar şaşırdılar heralde,.
            Orjinal yazı sahibi: efemuratt
            bu arada, aracınızı sattıktan sonra da arayıp niçin satıldığını sormaları garip.. ilk defa duyuyorum bayinin müşteriyi arayıp aracını neden sattığını sorduğunu alala

Yorum

zamanında benimde passatım olmuştu, 0 km almıştım 2006 yılında, gerçektende vw nin gerek müşteri hizmetleri, gerek teslimat, teslimat öncesi araç bilgisi, teslimattan sonra sorun varmı diye aramaları, kısaca genel olarak herşeyle çok daha ilgililer, vw de "vw satış sonrası" diye bi sistem var, ve bu sisteme oldukça fazla önem gösteriyolar, diğer markalarında örnek alması gerekli bence....

Yorum

BEN İNSİGNİA COSMO+SUNROOF+DVD800 NAVİGOSYUNLU ARACIMI ALMADAN ONCE VW YENİ KASSAT PASSAT 1,6 TDİ BLUEMOTİON ARACA İSİM YAZDIRMIŞTIM....DONANIM OLARAK SADE BİR DONANIM TEK.....BENI ÇEKEN YANI DİZEL OLUŞUYDU Ş.İÇİ 5,2/100 KM Ş.DIŞI 3,8 ORTALAMA 4,2 GİBİYDİ.....BENI SALLADILAR 2-3 AY BEKLETTİLER TESLİMAT İÇİN SÜRE GELİNCE 1 AY DAHA SALLADILAR....BENIM ESKİ ARACIM VECTRA2004 İDİ BENDE SİNİRLENDİM....İNSİGNİAYI ALDIM....İNŞ.PİŞMAN OLMAM.(YAKIT YÖNÜNDEN )

Yorum

Passatın değerlerine göre galiba pişman olursunuz 1.6tdi yakıtı resmen kokluyo ama insignia'daki sürüş zevkini passat 1.6tdi de bulamazsınız o da bi gerçek

Yorum

ARTIK GİRDİK BU YOLA PİŞMAN OLSAK TA OLMASAKTA BOŞ....ALLAH UTANDIRMASIN DİELİM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bulent20092009
                      ARTIK GİRDİK BU YOLA PİŞMAN OLSAK TA OLMASAKTA BOŞ....ALLAH UTANDIRMASIN DİELİM

amin diyelim, merak etme pişman olmasın.... bide araçtan beklentilerinde önemli tabiki....

Yorum

inşallah

Yorum

İnşallah pişman olmazsınız Allah kazadan beladan esirgesin gerisi bi şekilde yolunda gider..

Yorum

AMİNNNNNNNN CÜMLEMİZİ

Yorum

İşleniyor...
                            X