Duyuru

Collapse
No announcement yet.

VW ŞIMARIKLIĞI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: VW ŞIMARIKLIĞI

Cumartesi arkadaslarla VW-Özsa'ya gittim öyle bi zaman geçirmek için.. Jettanın passatın o karaktersiz önlerini bi daha görünce nasıl sinirlendim başladım insignia'yı övmeye bu arada arkadaslar dürtüyo bura VW oğlm napıyon diye satış temsilcisi demesinmi millet insignia'yı satıp TSI'ye geçiyor o arabalar çok yakıyor diye..ardından da tsi'ler ekonomik ve birazdan bi müşterimiz takasa gelecek!! az daha dalacaktım da kendimi zor tuttum TSI'nin açılımını biliyonmu sen dedim bana turbo intercooler dedi yemin ederim yaw abi bişey bilmiyon forumlarda biraz takıl kulaktan dolma bilgilerle yanıltma insanları dedim olay yerini terkettim terkederken VW Yalaka 1.4 tsi çıkarsa sana hediye edicem dedim VInn

Yorum

Orjinal yazı sahibi: taner
      Eminim sırf moral bozmak için saçma sapan fiyat vermişler.Geçende opel bayisine bende aracım için 2. el fiyatı nedir dedim edition 115 hp 41,000 civarı dediler.Sizin araca 42,000 demenin başka açıklaması yok bence.
      Orjinal yazı sahibi: JEA
      Orjinal yazı sahibi: taner
      1.6 cosmo turbo için vw e fiyat sormak bu arabaya saygısızlık olmuş.
      size yine iyi demişler, 2009 14bin km de kazasız boyasız turbo 18 jant hatasız araca verdikleri fiyat:38000 TL hem de aracı teslim aldığımız bayan dedi bunu. Geçen sene 52 ye satmadın mı sen bunu bana dedim sustu

Taner bey yaptık hata aldık cevabımızı
      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Firmaların reklam bütçelerini doğru kullanması ile orantılı bir şey bu. WV direk reklam yerine ismini unuttum reklamcılık dilinde haber şeklinde yapılan reklamları kullanıyor.köşe yazarlarından, haber yazan gazeteciye kadar parasını ödüyor...iyi de ediyor..senin opelin amiral gemisi dediği insignia nın ne zaman cosmopolitan veya ekonomi dergilerinin birinde arka veya orta sayfasında resmini gördünüz? veya havayollarındaki dergilerde? D segmenti müşterisinin olduğu yerde yoklar.. neymiş petrol ofisinde istasyonda 5 saniye görünmüş! bitek çağrı fark etti dikkatli baktığından bakın bu opel türkiye de bir tek kişi kalmamasına kapının önüne koyup wv gibi boş arabaları zirveye taşıyan ekibi koyacaksın..wv türkiyede doğuş getiriyor..özel sektör zihniyeti ile işlerini acaip ciddi tutuyorlar..şahıs para koymuş o işe..gnel müdüründen kapıcısına servisine kadar eğitiyor..opel türkiye alman ın, işlerinin başında değilller..onlar süper araba üretiyor ama burası köy kafası ile yönetiliyor..ikinci ellere bir bakın...satarken sakın hoplayıp zıplamayın..şimdi ha bire cila atıp duruyoruz ama satarken yukarıda yazan arkadaş gibi 42 yi görmesin sonra!..süper araba yapıldı satış strejisindeki aynı hatalar yüzünden ne istenilen sıralamada, ne de ikinci el kullanıcısını memnun etmiş!.. Başarı nerede?..Passatın tipine bakın ..eskisinden kötü..bu fırsatı nasıl değerlendirdiğine bakın opelin!..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cem Atay
          Firmaların reklam bütçelerini doğru kullanması ile orantılı bir şey bu. WV direk reklam yerine ismini unuttum reklamcılık dilinde haber şeklinde yapılan reklamları kullanıyor.köşe yazarlarından, haber yazan gazeteciye kadar parasını ödüyor...iyi de ediyor..senin opelin amiral gemisi dediği insignia nın ne zaman cosmopolitan veya ekonomi dergilerinin birinde arka veya orta sayfasında resmini gördünüz? veya havayollarındaki dergilerde? D segmenti müşterisinin olduğu yerde yoklar.. neymiş petrol ofisinde istasyonda 5 saniye görünmüş! bitek çağrı fark etti dikkatli baktığından bakın bu opel türkiye de bir tek kişi kalmamasına kapının önüne koyup wv gibi boş arabaları zirveye taşıyan ekibi koyacaksın..wv türkiyede doğuş getiriyor..özel sektör zihniyeti ile işlerini acaip ciddi tutuyorlar..şahıs para koymuş o işe..gnel müdüründen kapıcısına servisine kadar eğitiyor..opel türkiye alman ın, işlerinin başında değilller..onlar süper araba üretiyor ama burası köy kafası ile yönetiliyor..ikinci ellere bir bakın...satarken sakın hoplayıp zıplamayın..şimdi ha bire cila atıp duruyoruz ama satarken yukarıda yazan arkadaş gibi 42 yi görmesin sonra!..süper araba yapıldı satış strejisindeki aynı hatalar yüzünden ne istenilen sıralamada, ne de ikinci el kullanıcısını memnun etmiş!.. Başarı nerede?..Passatın tipine bakın ..eskisinden kötü..bu fırsatı nasıl değerlendirdiğine bakın opelin!..
          Çok güzel anlatmışsın arkadaşım.
          1.6 T Cosmo Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cem Atay
            doğru söze ne denir ki dknow +1

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Slm arkadaşlar tüm yazdıklarınıza katılıyorum. Nedir bu vw sevdası anlamadım. Yeni yaptıkları jetta A4 çakması gibi içi eskisinin aynı. Bi abim yıllardır golf kullanıyor ve şimdi yeni bi araç alcak gidip bakmış 10 senedir bakiyom ayni konsola artık yeter biraz daha bakamayacağım diyor. Ama eminim yine gidip vw alır gelde anla

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
              Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Arkadaşlar çok doğru söylüyorsunuz katılıyorum sizlere, vw tok satıcı mantığında hareket ediyo, nasılsa tr piyasasında bi yere hakimiz 2.elde prim yapıyo araçlar vs. havalarındalar aynı mantık arçelikte olduğu gibi herkesin evinde mutlaka vardır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ali_41
                  Arkadaşlar çok doğru söylüyorsunuz katılıyorum sizlere, vw tok satıcı mantığında hareket ediyo, nasılsa tr piyasasında bi yere hakimiz 2.elde prim yapıyo araçlar vs. havalarındalar aynı mantık arçelikte olduğu gibi herkesin evinde mutlaka vardır...
                  +1 muhaha

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Vw bu. İnsignia formunda insignia kadar konuşuluyor.Adamlar şımarmayıpta ne yapsın.Passatı satmasamıydık ne?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uzman
                      Vw bu. İnsignia formunda insignia kadar konuşuluyor.Adamlar şımarmayıpta ne yapsın.Passatı satmasamıydık ne?
                      Konuşulan aslında wv değil, insignia gibi süper arabayı tercih edenlerin opel tr nin becekriksizlikleri yüzünden mutsuz olmaları dknow

Yorum

inanın eskidende sevmezdim vw i,insignia aldıktan sonra nefret eder oldum
                        "insignia alacağına passat alsaydın keşke,çok para vermişsin" gibi lafları arabayı aldıktan sonra o kadar çok duydumki artık yolda bi passat gördümmü hemen köklüyorum gazı maad maad maad

Yorum

şu wv ile toyotanın tipsiz arabalarını gördükçe uyuz oluyorum zaten.az tip olsa belki denerdim ama bir türlü ısınamadım bu markalara.o kadar kıymetliler ki misalen 50000 tl liksıfır wv nin ikinci eline adam 48-49 bin istiyor.sanki altın satıyor mübarek.

Yorum

Siz sevsenizde sevmesenizde vw satıyor.Hemde zam yaparak
                            Ocak satışları şöyle
                            vw 3599
                            ford 3120
                            toyota 2017
                            opel 1677

jetta 1755
                            fluence 1483
                            corolla 1383
                            astra hb 781

passat 534
                            c serisi 304
                            c5 297
                            insignia 251

60 küsür binliraya alınan 2010 cosmo insignia 1 yıl sonra 48 e(dahada düşük olabilir) satıldı.Forumda takip etmişsinizdir.

Yorum

Arkadaşlar vw kullananlar veya sevenler şımarık değil, bilakis gayet de akıllı uslu adamlar, yarın araçlarınızı satmaya kalktığınız zaman ben sizi göreceğim. opel kazıkçılığıını o zaman anlayacaksınız. ben 27000 km de çiziksiz sıfır gibi aracımı 43.000 tl ye zor verdim niye çünkü güzelim opel türkiye sıfır aracın fiyatını 48.000 tl ye çekti, halbuki ben 54.000 tl ötv indiriminde hemde kur 1.79 ken almıştım. bu yüzden fanatiklik yapmaya gerek yok. Ayrıca aracımla yaşadığım sorunları az çok foruma giren arkadaşlar bilirler. O yüzden herkesin tercihlerine saygı duyun lütfen. iyi akşamlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kahramansmmm
                                Arkadaşlar vw kullananlar veya sevenler şımarık değil, bilakis gayet de akıllı uslu adamlar, yarın araçlarınızı satmaya kalktığınız zaman ben sizi göreceğim. opel kazıkçılığıını o zaman anlayacaksınız. ben 27000 km de çiziksiz sıfır gibi aracımı 43.000 tl ye zor verdim niye çünkü güzelim opel türkiye sıfır aracın fiyatını 48.000 tl ye çekti, halbuki ben 54.000 tl ötv indiriminde hemde kur 1.79 ken almıştım. bu yüzden fanatiklik yapmaya gerek yok. Ayrıca aracımla yaşadığım sorunları az çok foruma giren arkadaşlar bilirler. O yüzden herkesin tercihlerine saygı duyun lütfen. iyi akşamlar.
                                Arkadaşım başlığı nasıl ne şekilde ne okuduğun çok önmeli burda.Kimse vw kullanana yada sevene bir şey mi diyor?Biz vw kendinden başka markalara olan bakışını değerlendirmeye çalışıyoruz. Aracımla yaşadığım sorunları foruma girenler az çok bilirler demişsin ama topu topu 16 mesaj yazmışsın foruma bugüne kadar. Seni tanımıyoruz arkadaşım maalesef kusura bakma
                                1.6 T Cosmo Siyah

Yorum

İşleniyor...
                                X