Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anasayfamıza Atatürk ve Bayrağımız!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Anasayfamıza Atatürk ve Bayrağımız!

bu konu site için nasıl olur bilmem ama kendi arabamda imzası mevcut Ulu Önder'in..
    F30 Sport+

Yorum

konu günceldir...

Yorum

Bu konu ilk açıldığında ve anket oluşturulduğunda oy kullananların %23,3 ünün 'gerek yok bence' diyeceğini hiç düşünmemiştim. Üzüldüm açıkcası......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
          siluet şeklinde şeffaf olabilir ..bütün sayfayı kapsayacak şeklinde
          Şeffaf bir bayrak çok hoş olur....

Yorum

Arkadaslar bu koudaki tum cabalai sonuna kadar destekliyorum. İcinde ATAM olsun da ne olursa olsn. Ha bunun tersini dusunelre de diyecek sozum yok .Onlari allaha havale ediyorm.saygilar sevgiler

Yorum

Bağıra Bağıra '' ATATÜRKÇÜYÜZ '' Destekliyorum...Saygılar...
              '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
              '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Evet konunun üzerinden baya bir zaman geçti gelişme yok mu acaba ?

Şu sıkıntılı günlerde böyle bir konuyla duyayrlılığımızı bizlerde "insigniateam" olarak göstermeliyiz diye düşünüyorum...

Yorum

Emre abi senin yaptığın sayfanın köşesinde gözükecek olan çalışmanın çerçevesiz olanı daha hoş durur bence... Bu arada az önce yanlışlıkla ankette "Gerek yok bence" ye bastım :S Düzetlme şansı varmı acaba ? Tamadır oyumu düzelttim teşekkürler

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

anketin altında "oyu kaldır" yazıyor abi.Ordan silebilirsin oyunu..

Yorum

Emre abi ankette oyum yok bunu başta belirtiyim,
                      ancak kendi fikrimi söyleyim, ben sıcak bakmıyorum, nedenlerini sayıyım;

1- daha önce belirttiğim gibi orası opsiyonlu, geçici olarak yerleştirmeyi de uygun görmüyorum. çünkü hazırladığın çalışma basite alınacak birşey değil ki bir süre sonra onu kaldırıp reklam yerleştirelim.
                      2- dini ve milli duyguların reklamının yapılmasına karşıyım. yapılacaksa da yerinde yapılmalı diye düşünüyorum. (Anıtkabir buluşmamız gibi mesela)
                      kendini dışarıya dindar gösterip her türlü ahlaksızlığı yapan, vatansever gözüküp diğer yandan farklı davranan çokça insan var. (yakın akrabalarımda da var)
                      3- bu tür konular basite alınacak konular değil. herhangi sebeple bir terslik olduğunda suça kimin sebep olduğuna bakılmadan olanlardan sadece site yönetimi sorumlu tutulacak. (daha önce soruşturma geçiren, bilgisayarlarına el konulan otomobil forumu biliyorum)
                      4- hepimiz Türk'üz, Atatürk resmi yada Türk bayrağı koyalım, hepimiz Müslümanız, İslami bir simge koyalım, yada buna benzer ortak yönlerimiz oldukça işin sonu gelmez.

bunlar yönetimin ortak kararı değil, sadece benim şahsi düşüncem. ilerde farklı sorunlarla uğraşmaktansa şuan hiçbir şeye bulaşmamayı düşünüyorum.
                      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                        Emre abi ankette oyum yok bunu başta belirtiyim,
                        ancak kendi fikrimi söyleyim, ben sıcak bakmıyorum, nedenlerini sayıyım;

1- daha önce belirttiğim gibi orası opsiyonlu, geçici olarak yerleştirmeyi de uygun görmüyorum. çünkü hazırladığın çalışma basite alınacak birşey değil ki bir süre sonra onu kaldırıp reklam yerleştirelim.
                        2- dini ve milli duyguların reklamının yapılmasına karşıyım. yapılacaksa da yerinde yapılmalı diye düşünüyorum. (Anıtkabir buluşmamız gibi mesela)
                        kendini dışarıya dindar gösterip her türlü ahlaksızlığı yapan, vatansever gözüküp diğer yandan farklı davranan çokça insan var. (yakın akrabalarımda da var)
                        3- bu tür konular basite alınacak konular değil. herhangi sebeple bir terslik olduğunda suça kimin sebep olduğuna bakılmadan olanlardan sadece site yönetimi sorumlu tutulacak. (daha önce soruşturma geçiren, bilgisayarlarına el konulan otomobil forumu biliyorum)
                        4- hepimiz Türk'üz, Atatürk resmi yada Türk bayrağı koyalım, hepimiz Müslümanız, İslami bir simge koyalım, yada buna benzer ortak yönlerimiz oldukça işin sonu gelmez.

bunlar yönetimin ortak kararı değil, sadece benim şahsi düşüncem. ilerde farklı sorunlarla uğraşmaktansa şuan hiçbir şeye bulaşmamayı düşünüyorum.
                        Çağrı kardeşim Öncelikle belirteyim ki Bu konu polemik yaratılacak bir konu değil bu nedenle mesajımı kısa ve öz tutacağım;

1) Ben illa sağ üst köşeye koyalım demedim yada kimse görüşünü bu yönde bildirmedi çağrı kardeşim uygun olan değerlendirilebilecek bir yere koyulursa çok güzel olur dedik alınacak bir reklam durumunda yerinde değişmeler olabilir başka fikirler ortaya atılabilir,

2)Atatürk Ve Bayrağımız ne bir siyasi görüş katogorisinde nede din dil bütünlüğü ile Alakalı bir konu değildir,
                        Atatürkü sadece özel veyan anlamlı günlerde anmak yerine her zaman her anımızda yaşatabilmek bu bayrağın altında yaşayan bu topraklarda ekmek yiyen suyunu içen her vatandaşın vatandaşlık görevidir diye düşünüyorum Bu konu Atatürk'ü sevme sevmeme konusu değildir şuan bu bilgisayarların başında bu forumda bu mesajı yazıyorsak bunda bile ULU ÖNDER ATATÜRK'ün büyük payı var...

3)

4) Hepimiz Türküz Veya değiliz Ama Burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ bu cumhuriyetin kurucusuda ATATÜRKT'TÜR,
                        ATATÜRK hem TÜRK Hem MÜSLÜMAN Hem dilinimizin Dinimizin Bayrağımızın bir parcasıdır ATATÜRK ve BAYRAĞIMIZ Birbirinden ayrılmaz bir bütündür,Ve her düşünceyi temsil eder...

3)

Ben TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLARAK bU FORUMA VEYA HERHANGİ BİR FORUMA ARABAYA DUVARA APARTMANA TÜRK BAYRAĞI VEYA ATATÜRK POSTERİ ASILDI DİYE SUC TEŞKİL EDECEK BİR DURUM OLUŞTUĞU ZAMAN BÜTÜN SORUMLULUĞU ALMAYA HAZIRIRM BU MESAJIMDA BURDA KALSIN FİKİR BENİM YORUM BENİM ATATÜRK BENİM BAYRAKTA BENİM...

Ben ciddi anlamda bu vermiş olduğun cevaba cok derinden üzüldüm gercekten sana ATATÜRK RESMİ VE BAYRAĞIMIZ OLAN YÜZLERCE SİTE VAR ONLAR BU DURUMDAN CEKİNMİYORDA BİZ Mİ CEKİNECEZ ONLARIN KOYMAMAK İÇİN NEDENLERİ YOKTA BİZİM Mİ VAR ???

Yorum

vermiş olduğum cevap benim Türklüğümden birşey mi eksiltti ki üzülüyorsun abi? Atatürk'e saygısızlık yaptığımı da düşünmüyorum, aksine ilerde saygısızlıklar yada tartışmalar yaşanmaması için bu konulara girmek istemediğimi belirttim.
                          herkes kendi içinde Vatan ve Atatürk sevgisi barındırıyor, bunu dışa vurmak isteyenler bireysel olarak imzasına ekleme yapabilir. bir örnek; Ali (Güneş) kendi sitesinde Atatürk resmi var, sitenin tek söz sahibi ve yazarı Ali olduğu için kimse birşey diyemez, sadece Ali'yi ilgilendirir.
                          benim asıl demek istediğimi yanlış anladın sanırım, olay farklı yerlere çekilir gibi oldu. daha fazla uzatmak istemiyorum

(forumda Atatürk köşemiz var, anmak isteyen sevgi ve saygılarını o konu içerisine iletebilir)
                          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                            vermiş olduğum cevap benim Türklüğümden birşey mi eksiltti ki üzülüyorsun abi? Atatürk'e saygısızlık yaptığımı da düşünmüyorum, aksine ilerde saygısızlıklar yada tartışmalar yaşanmaması için bu konulara girmek istemediğimi belirttim.
                            herkes kendi içinde Vatan ve Atatürk sevgisi barındırıyor, bunu dışa vurmak isteyenler bireysel olarak imzasına ekleme yapabilir. bir örnek; Ali (Güneş) kendi sitesinde Atatürk resmi var, sitenin tek söz sahibi ve yazarı Ali olduğu için kimse birşey diyemez, sadece Ali'yi ilgilendirir.
                            benim asıl demek istediğimi yanlış anladın sanırım, olay farklı yerlere çekilir gibi oldu. daha fazla uzatmak istemiyorum

(forumda Atatürk köşemiz var, anmak isteyen sevgi ve saygılarını o konu içerisine iletebilir)
                            Hayır Çağrı benim üzüldüğüm konu senin Türklüğünden Atatürkçülüğünden eksilme yada Atatürkçü düşüncelerin değil,
                            Kim ATATÜRKÜ SEVİYOR BAYRAĞI SEVİYOR BUDA ÖNEMLİ DEĞİL BENİM İÇİN BEN KENDİ DÜŞÜNCELERİMDEN VE İÇİMDEKİLERDEN SORUMLUYUM AMA DEDİĞİM GİBİ BÖYLE BİR KONUDAN SUÇ TEŞKİL EDECEK YADA 3. MADDE VERDİĞİN ÖRENKTE Kİ GİBİ BİR DURUM OLACAK OLURSA ASLANLAR GİBİ BÜTÜN SORUMLULUĞUDA ÜSTÜME ALIRIM BEN KARDEŞİM...

benim üzüldüğüm konu dediğim gibi sana sayabileceğim yüzlerce Atatürk resmi ve bayrağımız olan siteler var ve bunlarda forum siteleri orda bu adamlar hiç birşeyden korkmadan cekinmeden bunu yapabiliyorlarda sen neyden cekiniyorsun kimsenin bu konudan rahatsız olacağını sanmıyorum zaten ATATÜRKTEN BAYRAĞIMIZDAN kim neden rahatısz olsun ki ?
                            işte ben buna üzüldüm bu sitede bayrağımızın olması bize bişey kaybettirmez aksine kazandırır toplumsal duyarlılıktır bu gecmişe Ataya saygıdır kim bunu eleştirecekte ortam gerilecek biz bu ülkede yaşayan herkesin düşüncesine saygılıysak eğer ( bazıları hariç ), gereken herkeste bizim düşüncemize değerlerimize saygı göstermeli bunlar su götürmeyen bahanelerden öteye gidemez şayet koyulmak istendikten sonra sağa sola ortaya giriş sayfasına çıkış sayfasına bilmem nereye konulabilir,
                            ben olsun isterim dedim siteden baya arkadaşta bunu destekledi kimse Atatürk resmi bayrağı koyuldu diye rahatsız olacak değildi net bir şekilde koyulacak veya koyulmayacak denir konu kapanır böyle manevi değeri yüksek olan bir konu böyle sürüncemede bırakılmaz kardeşim senin bu konuda düşüncelerin nedir bilemem ama ben doğduğumdan beri böyle düşünüyorum düşünecemde...

evet o konuyuda ben açtım Atatük köşemiz olsun diye niye bi tane konu var yeter ikinci bişeye ne gerek var mantalitesini sevmiyorum o konu farklı burda ki bahsettiğimiz ayrı bir konu kardeşim...
                            Uzatılmadan Koyulmayacak denir kitlenir konu kardeşim...

Yorum

zaten illaki biri eleştirir demedim, o sadece bir örnekti. olayın diğer boyutlarını da belirttim.
                              bizi sadece kendi forumumuz ve forum içeriğimiz ilgilendirir.
                              ben bayrağımız yada Atatürk resmi bize birşeyler kaybettirir demiyorum, bu tür hassas konularla ilerde sorun yaşamaktansa şimdiden hiç girmek istemiyorum diyorum.

ben "sorun" deyince sen resmi görmek istemeyenler, Ata'ya saygısızlık yapacaklar olanlar vs. diye anlıyorsun sanırım gördüğüm kadarıyla abi. benim bahsettiğim sorun bu tür sorunlar değil, o varsa buda olsun, o varsa şuda olsun gibi ilerde gelecek isteklerle sorun yaşamak istemediğimi belirtiyorum.
                              bu yüzden kendi ayarımızda devam edelim diyorum, amacımızı şaşırarak birbirimizi kırmayalım.

bizden net bir cevap almak için konuyu özelden belirtmen yeterli gelirdi

şuanda asıl ben kendime üzülüyorum, sanki vatan haini gibi bir konuma düşmüşüm gibi hissediyorum...
                              InsigniaTEAM

Yorum

Dediğim gibi Çağrı yazalım burdan sabaha kadar sen yaz yarım sayfa ben yazayım sana tam sayfa sonuç değişecek mi ?
                                senin düşüncelerin değişecek mi benimkiler değişecek mi ?
                                bu site bir topluluğu temsil ediyor hepimizin inancları değerleri siyasi görüşü farklı olabilir ama ortak noktada bir paydada buluştuğumuz yerleri vurgulamak elimizden geldiğince duyarlı olmak çok başka bişey bak ne güzel her Cuma birbirimizeiyi deileklerimizi iletiyoruz her kandilde her özel günde konu acıp birbirimizi kutluyoruz çoğu resmi yerde olduğu gibi Sitemizde bir ATATÜRK resmi veya ATATÜRK olmasada bayrağımız olsa nasıl olur dedik...

Bu site 3 kişi yönetim listesi mevcut olabilir ama bu siteyi site yapan bura ki üyelerdir bu sitede ki herhangi bir üyenin düşüncesini bu 3 kişiden biri temsil etmiyor olabilir yada 3 kişinin fikirleri ile çakışıyor olabilir anlaşamıyorda olabilir bu nedenle ben sitemizin gercek sahiplerine actım ben bu konuyu çünkü böyle konular sadece yünetimi değil bir ülke yönetimi içinde gecerli olmak üzere söz hakkı her zaman milletindir...

Demokratik bir şekilde oylamaya sunulur sonuc ne cıkarsa ona göre uygulamaya gecilir kardeşim...

Yorum

İşleniyor...
                                X