Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anasayfamıza Atatürk ve Bayrağımız!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Anasayfamıza Atatürk ve Bayrağımız!

Arkadaşlar sitemizin ana sayfa üst sağ köşede Atatürk veye Bayrağımız olsa yada benim yaptığım çalışma gibi ikisi bir arada olabilir aşağıda ki öreneği oylarsanız sevinirim yönetimde bu konuda bişeyler yapar sonuca göre...
    sevgilerle...

( Oylamada hangisine oy verdiğiniz kesinlikle bilinmemektedir )

Görünümü ;

0
    Çok güzel olur!
    0%
    0
    Gerek yok Bence!
    0%
    0

Ynt: Anasayfamıza Atatürk ve Bayrağımız!

Emre abicim gerçekten çok güzel ve ÖZEL bir ayrıntı... Kesinlikle destekliyorum...

Yorum

Budur kardesim.. Sanli bayragimiz sitemizde dalgalanmali..

Yorum

abi güzel düşünmüşsün, ancak o bölüm için çalışmalarımız var (gündüz Kaan'ında bir önerisi olmuştu ve onada belirtmiştim)
        yine de yönetimdeki abilerimle bu fikri görüştük, aylar öncesinden verilmiş bir sözümüz olduğu için şimdi sözümüzden dönmek doğru olmaz.
        uğraşın için teşekkür ederiz, şimdilik forum için olmasa da anasayfamıza uygun birşey yapabiliriz (zamanla anasayfayı da düzenleyeceğiz www.insigniateam.com)
        InsigniaTEAM

Yorum

Abi eğer Emre abinini koymayı düşünürseniz Atatürk'ün etrafından dolaşan kırmızı alanı silip, Türk Bayrağını yine aynı şekilde kenar vererirseniz daha güzel olur.Hem sırıtmaz, o alanla uyumlu olur..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
            abi güzel düşünmüşsün, ancak o bölüm için çalışmalarımız var (gündüz Kaan'ında bir önerisi olmuştu ve onada belirtmiştim)
            yine de yönetimdeki abilerimle bu fikri görüştük, aylar öncesinden verilmiş bir sözümüz olduğu için şimdi sözümüzden dönmek doğru olmaz.
            uğraşın için teşekkür ederiz, şimdilik forum için olmasa da anasayfamıza uygun birşey yapabiliriz (zamanla anasayfayı da düzenleyeceğiz www.insigniateam.com)
            Çağrı verdiğiniz söz gercekleşene kadar olabilir bu sürectede başka bi yere göre çalışmalar yapılabilir hem giriş sayfasına hemde site anasayfasına konulması daha da anlamlı olur zaten iki yerede koyabiliriz olmassa reklam yerlerinde ufak düzenlmelerle yine sağ üst köşeye veya sol üst köşeye yerleştirilebilir yada daha ince bi resim kullanılabilir...
            yani çok anlamlı ve hoş bir görüntü olur sitemizde...

Yorum

Arkadaşlar eğer sizlerinde daha değişik fikirleri varsa burdan paylaşalım Gerek yok diyen arkadaşlarımızda fikirlerini söyleyebilir onlarda değerlendirilebilir...

Yorum

Çok fazla anasayfaya uğranılıyor mu bilmiyorum ama en çok foruma vakit ayrıldığından forumda olması taraftarıyım. İlla ki sağ üst köşede olacak diye bir zorunluluk yok. Tüm üyelerin görebileceği başka bir kısıma, başka şekillerde yerleştirilebilir.

'11 Insignia   |   Edition + Elegance   |   1.6T   |   Olimpik Beyaz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8025.0

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CRR
                  Çok fazla anasayfaya uğranılıyor mu bilmiyorum ama en çok foruma vakit ayrıldığından forumda olması taraftarıyım. İlla ki sağ üst köşede olacak diye bir zorunluluk yok. Tüm üyelerin görebileceği başka bir kısıma, başka şekillerde yerleştirilebilir.
                  +1

Yorum

Emre kardeşim güzel düşünmüş,

Çağrı kardeşimin dediği gibi verilmiş bir sözü çiğnemek de olmaz.

Mart ayında web tasarım sayfası hazırlamış ve Çağrı kardeşime özel bir mesaj yollamıştım. Sadece üst banner olarak işi ele alıp herkesin evet diyebileceği (ne şiş yansın ne kabap derler ya) bir tasarım için kolları sıvadımı söylemek isterim.
                    Bu tasarımının hoş, güzel, albenisinin daha iyi olması için Emre'den sözkonusu Atatürk ve Türk bayrağının resimlerini istedim. (Başka resimlerde kullanabiliriz)

Hepsi bir bütün olacak....

Saygılarımla..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                      Emre kardeşim güzel düşünmüş,

Çağrı kardeşimin dediği gibi verilmiş bir sözü çiğnemek de olmaz.

Mart ayında web tasarım sayfası hazırlamış ve Çağrı kardeşime özel bir mesaj yollamıştım. Sadece üst banner olarak işi ele alıp herkesin evet diyebileceği (ne şiş yansın ne kabap derler ya) bir tasarım için kolları sıvadımı söylemek isterim.
                      Bu tasarımının hoş, güzel, albenisinin daha iyi olması için Emre'den sözkonusu Atatürk ve Türk bayrağının resimlerini istedim. (Başka resimlerde kullanabiliriz)

Hepsi bir bütün olacak....

Saygılarımla..
                      Bu konu ile ilgili,ilgin ve alakandan ötürü teşekkür ederim abi...

Yorum

siluet şeklinde şeffaf olabilir ..bütün sayfayı kapsayacak şeklinde
                        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                        [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                          siluet şeklinde şeffaf olabilir ..bütün sayfayı kapsayacak şeklinde
                          Bende bunu da düşünmüştüm Sufyan abi çok güzel fikir valla

Yorum

tam sayfa şeffaf silüet, yada kabartma resim baya iyi olur gibi.
                            2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
                              Budur kardesim.. Sanli bayragimiz sitemizde dalgalanmali..
                              YAKISIR

Yorum

İşleniyor...
                              X