Duyuru

Collapse
No announcement yet.

6 Mart 2012 - Perpa Ticaret Merkezi Buluşma daveti

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 6 Mart 2012 - Perpa Ticaret Merkezi Buluşma daveti

yiyin ağalar yiyin burası Halil İbrahim sofrası =(İnsignia team )
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Volkan ne kadar yalancisin

Aşağıda arama kayıtlarını görebilirsiniz arkadaslar.

Daha sonra Volkan'ın yazdıkları için uzun bir açıklama yapacagım.

Yorum

telefonla ayarlamalar yapıp kandırıyon milleti seni kandırıkçı

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Volkan kardeşim telefon numaranı değiştirme zamanı da gelmiş artık ihihi şimdi tüm insigniateam üyeleri ve ziyaretçilerimiz Özkan kardeşim sayesinde cep numaranı öğrendi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
            Volkan kardeşim telefon numaranı değiştirme zamanı da gelmiş artık ihihi şimdi tüm insigniateam üyeleri ve ziyaretçilerimiz Özkan kardeşim sayesinde cep numaranı öğrendi
            sayesinde özelimizde kalmadı mahkemeye vericem özkanı haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

ohh ohh kazan kaynıyorrr))
              F30 Sport+

Yorum

demin özkanla görüştüm akşama izin alamam hanımda takip ediyor siteyi sen bana telden söyleseydim gelirdim ama sen siteye yazdığın için izin alamam .yazmasaydın siteye bende hanımı kandırır işim çıktı geç gelicem derdim şimdi yazdıklarımızı gördüğü için evden çıkamam misafirim gelicek diye mecburen yazdım sende anlayışlı ol çaktırma be volkancım dedi bende arkadaşımı fazla zor duruma düşürmeyeyim evden kovar yengemiz sonra özkanımı kıyamam haha haha haha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                  demin özkanla görüştüm akşama izin alamam hanımda takip ediyor siteyi sen bana telden söyleseydim gelirdim ama sen siteye yazdığın için izin alamam .yazmasaydın siteye bende hanımı kandırır işim çıktı geç gelicem derdim şimdi yazdıklarımızı gördüğü için evden çıkamam misafirim gelicek diye mecburen yazdım sende anlayışlı ol çaktırma be volkancım dedi bende arkadaşımı fazla zor duruma düşürmeyeyim evden kovar yengemiz sonra özkanımı kıyamam haha haha haha
                  çok anlayışlısın volkan abi))) yeni bebeği oldu aman dikkatli yazalım:Ç))))
                  F30 Sport+

Yorum

volkan ben ozkan abıye hak verıyorum senın ne kadar yolancı oldugun hakkında hep lafta bısıler atmaya calısıyorsun

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                      volkan ben ozkan abıye hak verıyorum senın ne kadar yolancı oldugun hakkında hep lafta bısıler atmaya calısıyorsun
                      hadi len ordan başka kapıya şıracının şahidi bozacı olurmuş çamur şevket seni

Yorum

Ya hepiniz inanılmazsınız.Muhabbetin başlangıç noktası Gökhan ..herkes birbirine girdi.Dikkat edin başından beri sadece doğru hedefe odaklandım ona giydiriyorum.Ama bizim Volkan ilk başta kızdığı adamı unuttu sağa sola saldırıyor.Neymiş küçükmüş. Arkadaş koskocaman adam olmuş herkese saydırıyor bizizm saf Volkan sabah arıyor sonuna kadar arkandayım Gökhana saldır diyor. Sonra aradan 10 dakika geçmiyor affettim deyip hedef değiştiriyor. Umarım Volkan seni aramadım da der de daha komik olur....Çünkü ben de kayıtlar mevcut police police

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                          ne alakası var ortak? o ayakkabı meselesi benim yanımda oldu ve baştan sona volkan abinin anlattıkları gerçek... ama snein özkan abiyi tutman doğal çünkü ortak korkularınız var)))
                          F30 Sport+

Yorum

Bu arada Gökhan seni tebrik ediyorum ben hariç herkesi birbirine düşürdün.... hiho yourock muhaha benim hala hedefim tek o da sensin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                              Bu arada Gökhan seni tebrik ediyorum ben hariç herkesi birbirine düşürdün.... hiho yourock muhaha benim hala hedefim tek o da sensin
                              seviyorum seni Utku abi
                              F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                                Ya hepiniz inanılmazsınız.Muhabbetin başlangıç noktası Gökhan ..herkes birbirine girdi.Dikkat edin başından beri sadece doğru hedefe odaklandım ona giydiriyorum.Ama bizim Volkan ilk başta kızdığı adamı unuttu sağa sola saldırıyor.Neymiş küçükmüş. Arkadaş koskocaman adam olmuş herkese saydırıyor bizizm saf Volkan sabah arıyor sonuna kadar arkandayım Gökhana saldır diyor. Sonra aradan 10 dakika geçmiyor affettim deyip hedef değiştiriyor. Umarım Volkan seni aramadım da der de daha komik olur....Çünkü ben de kayıtlar mevcut police police
                                ulan ya bu şaka yada sen özkanla anlaştın benide aradı diye beni kandırmaya çalışıyorsunuz yemezler ne zaman aramışım seni ben utku haha haha gökhanıma saldır sonrada ben arkasında durmayayım onumu istiyon hele eskişehire sakın insignıanla gelme içinden geçer roccosuyla gökhan senin demedi deme

Yorum

İşleniyor...
                                X