Duyuru

Collapse
No announcement yet.

6 Mart 2012 - Perpa Ticaret Merkezi Buluşma daveti

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 6 Mart 2012 - Perpa Ticaret Merkezi Buluşma daveti

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
    Utku

Zaten satılığa çıkarmış. Ama İlan başlığına bittim.

MEMURDAN KESİNLİKLE ORİJİNAL VE BOYASIZ 160 LIK....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76793185/detay
    Gökhan kardeşim, şimdiden hayırlı olsun diyelim. Gönlünde yatan Aslan, Kaplan ne düşünüyorsun.....?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
      Orjinal yazı sahibi: ozkanc
      Utku

Zaten satılığa çıkarmış. Ama İlan başlığına bittim.

MEMURDAN KESİNLİKLE ORİJİNAL VE BOYASIZ 160 LIK....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76793185/detay
      Gökhan kardeşim, şimdiden hayırlı olsun diyelim. Gönlünde yatan Aslan, Kaplan ne düşünüyorsun.....?
      bişey almak için değil abi ben her arabama koyarım ilan
      F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
        .......
        bişey almak için değil abi ben her arabama koyarım ilan

Yorum

Ya Gökhan yeme bizi ....Yok her arabsını koyarmış yok zaten bu normalmiş...Arkadaşlar nerde görülmüş böyle bir muhabbet...Ben arabamı hepsinden iyi diye alacağım sürekli opel grubuna giydireceğim vosvos çok iyi diye hem de normal koşullarda bunun ticaretini yapan biri olmayacağım ondan sonra buraya ilan koyacağım. Kardeşim araba değil bu vosvos bunu sen de fark ettin egsoz dumanı yutmak da istemiyorsunbir de motoru eline alma riski var eeee bdaha ne olsun.Tabii ki satacaksın.... muhaha muhaha muhaha
          Bu arada tshirt Gökhandan cevap gelmedi kazaklık meselesi ile ilgili.Ben açık açık ne dedim 'Ben b ütün büyük organizasyonlara hanım ve oğlum gelmese de geldim ' dedim. tersini söyleyecek sanırım yoktur.Yani ben kılıbık değilim dedim.Ama sağa sola salvolar atan Gökhanım ne dedi???? Ben en kazağım....Kardeşim sen daha ispatlayacak rüşte ermemisşssin sonra sağa sola kazaklık dersi vereceksin. Her kon uda aynıyız yok 0-100 ama araba satılık yok kazaklık ama daha hatun yok..... muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

F30 Sport+

Yorum

ulan gökhaaan volkan abide kılıbıklıkta hatrı sayılır dedin ya yaktım seni benim kılıbıkla uzaktan yakından alakam olabiliceğinimi zannediyorsun .. kurşun sıksan kanım akmaz şuan unuttunmu mangal yaptığımızda yengenin anlattıklarını beni ve kıbıklığı aynı cümlede kurdun ya bundan sonra utkunun yanındayım utkucum sana sesleniyorum sen bunun dilinden iyi anlıyorsun nediyordun viyk viyk ezicem seni eskişehirde diyordun ez kardeşim istiyorsan beraber ezelim tost yapalım haha haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Olum gökhan senin için ızdırap dolu günler başladı.At kendini karadenize falanda bir hafta yok ol .Volkanın siniri anca gecer.Gördün mü aldın aragazı kaybettin dağ gibi adamı.Ne yap ne et git öp Volkanın elini affettir kendini.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                  ulan gökhaaan volkan abide kılıbıklıkta hatrı sayılır dedin ya yaktım seni benim kılıbıkla uzaktan yakından alakam olabiliceğinimi zannediyorsun .. kurşun sıksan kanım akmaz şuan unuttunmu mangal yaptığımızda yengenin anlattıklarını beni ve kıbıklığı aynı cümlede kurdun ya bundan sonra utkunun yanındayım utkucum sana sesleniyorum sen bunun dilinden iyi anlıyorsun nediyordun viyk viyk ezicem seni eskişehirde diyordun ez kardeşim istiyorsan beraber ezelim tost yapalım haha haha haha
                  Volkanımmmmmmm yapma etme .O yaptı bir düşüncesizlik sen onu yanlız koma bu ellerde muhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
                    Orjinal yazı sahibi: volkan
                    Volkanımmmmmmm yapma etme .O yaptı bir düşüncesizlik sen onu yanlız koma bu ellerde muhaha
                    yahu başka nedese üzmezdi bu kadar beni,kılıbıklık ve ben he onun can düşmanı utku artık kankam benim haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

• Ynt: 6 Mart 2012 - Perpa Ticaret Merkezi Buluşma daveti

Gokhana birsey de icirmedik, tehditte etmedik. bir baktik ki bulbul gibi sakiyor. hizini alamadi herkesi saydi. kayittan sonra unuttuklarim var, ikinci videoda onlari da soylerim dedi. ama bizim gonlumuz el vermedi. bu kadar yeterli dedik fakat ikinci videoyu ceksekdik asil kiyamet o zaman kopacakti. )

Yorum

Gökhan sen en iyisi bir kameramanla falan anlaş .Her buluşmayı kayıt ettir yoksa hayatta kimseyi inandıramazsın artık bu videodan sonra

Yorum

Videoyu ceken bendim. gel anlasalim dedim, yok abi dedi. kendince bildiklerini anlatti. valla 2. video icin kiyamadim. yoksa malzemeler hazirdi.

Yorum

Gökhan ayıkken böyleyse içince neler anlatır .Üçüncü dünya savaşı çıkartır valla.

Yorum

Hamidiye suyu beni boyle yapti diyor.

Yorum

Ya Volkanım biz senle arada bu genç arkadaş olmasa da kankayız. EEEE ben biraz gençliğine verdim bu muhabbeti ancak tekrar tekrar pozisyonları izleyince bariz ofsaytta olduğunu gördüm. EEEEE bir de itiraz edip topu tribünlere vurunca bizden kırmızı kart görmesi kaçınılmaz hale geldi. Bu kartın uygulaması ve cezası kaç maç olacak göreceğiz....Eğer arabasını satar ettiği sözleri sineye çeker ve abilerim yanlış anladınız diye bir şeyler söylerse ceza tek maça iner .Ha hala ısrar ederse eeee o zaman sonuçlarına katlanır nediyelim??????

Yorum

İşleniyor...
                                X