Duyuru

Collapse
No announcement yet.

6 Mart 2012 - Perpa Ticaret Merkezi Buluşma daveti

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 6 Mart 2012 - Perpa Ticaret Merkezi Buluşma daveti

Orjinal yazı sahibi: volkan
    Orjinal yazı sahibi: trabzon61
    Ya hepiniz inanılmazsınız.Muhabbetin başlangıç noktası Gökhan ..herkes birbirine girdi.Dikkat edin başından beri sadece doğru hedefe odaklandım ona giydiriyorum.Ama bizim Volkan ilk başta kızdığı adamı unuttu sağa sola saldırıyor.Neymiş küçükmüş. Arkadaş koskocaman adam olmuş herkese saydırıyor bizizm saf Volkan sabah arıyor sonuna kadar arkandayım Gökhana saldır diyor. Sonra aradan 10 dakika geçmiyor affettim deyip hedef değiştiriyor. Umarım Volkan seni aramadım da der de daha komik olur....Çünkü ben de kayıtlar mevcut police police
    ulan ya bu şaka yada sen özkanla anlaştın benide aradı diye beni kandırmaya çalışıyorsunuz yemezler ne zaman aramışım seni ben utku haha haha gökhanıma saldır sonrada ben arkasında durmayayım onumu istiyon hele eskişehire sakın insignıanla gelme içinden geçer roccosuyla gökhan senin demedi deme
    hay ağzın bal yesin volkan abi ne güzel konuşmuşssun öyle)))) volkan abi şu forumda sözünün eri olan ender insanlardansın sen ne dersen doğru odur altına imzamı atarım
    F30 Sport+

Yorum

Arkadaşlar saat 10.37 itibarıyla telefonum volkan bey tarafından arandı ve hatta konuşamadık ben döndüm o cevap veremedi ardından 2 sefer daha arandım kendisi tarafından sonunda bana Utku saydır sonuna kadar arkandayım dedi. Ben de bzizm senle kanka gibi gözükmemiz için Gökhana saydırmama gerek yok ki dedim...sonra hastam geldi ve konuşamadık.... Burda anlaşılan bir nokta var ki Özkan kardeşim Erhan kardeşim bu adamlar analşmış herkezi gaza getirip muhabbeti kızıştıracaklar....Bu arada Volkanım daha benim arabamın içinden geçecek babayiğit doğmadı.Hatta beygirim düşük amam senle pistte zamana karşıda yarışacağız inşallah. O zaman göstereceğim sana yol tutuş neymiş sport neymiş ve herşey beygir değilmiş...... muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
        Orjinal yazı sahibi: volkan
        Ya hepiniz inanılmazsınız.Muhabbetin başlangıç noktası Gökhan ..herkes birbirine girdi.Dikkat edin başından beri sadece doğru hedefe odaklandım ona giydiriyorum.Ama bizim Volkan ilk başta kızdığı adamı unuttu sağa sola saldırıyor.Neymiş küçükmüş. Arkadaş koskocaman adam olmuş herkese saydırıyor bizizm saf Volkan sabah arıyor sonuna kadar arkandayım Gökhana saldır diyor. Sonra aradan 10 dakika geçmiyor affettim deyip hedef değiştiriyor. Umarım Volkan seni aramadım da der de daha komik olur....Çünkü ben de kayıtlar mevcut police police
        ulan ya bu şaka yada sen özkanla anlaştın benide aradı diye beni kandırmaya çalışıyorsunuz yemezler ne zaman aramışım seni ben utku haha haha gökhanıma saldır sonrada ben arkasında durmayayım onumu istiyon hele eskişehire sakın insignıanla gelme içinden geçer roccosuyla gökhan senin demedi deme
        hay ağzın bal yesin volkan abi ne güzel konuşmuşssun öyle)))) volkan abi şu forumda sözünün eri olan ender insanlardansın sen ne dersen doğru odur altına imzamı atarım
        eyvallah kardeşim benim sende öylesin ama bu çamur şevket erhandan uzak dur senide değiştirir üzüm üzüme baka baka kararır derler ya belkide o düzelir ..... ama yok yok onun dna larında var çamur şevketlik doğuştan o genetiği öyle onun boşuna uğraşmayalım değiştiremeyiz haha haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Bu arada Volkanın imza kısmında arabsı ile yazdıklarını okudukça gülüyorum.daha birşey yapılmış bilmem ne kiti daha büyük bilmem ne....kardeşim neye göre daha büyük muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha 3cm yay.... muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha istediğin kadar kas bir sport olamazsın Volkanım ......

Yorum

ruhu çamur abi) baksana hatta hiç çamur bulamayınca çamura batmak için araba alıp duruyor)) Allah ıslah etsin onu abi))

Şimdi gelelim güzel konuya) volkan abi sen söyle 0 100 de kaç boy atayım utku abiye))
            F30 Sport+

Yorum

Sen arabanla gel de o zamana kadar görüşeceğiz o gün..... Sen burdan yok body kit jant diye insanlar çok değerli zamanlarını al....yok ne olduğu belirsiz karakterli mi karakterszi mi belli olmayan bir kite beyaz şuaray buraya siyah falan diye oyala kendinden yaşça oçok büyük insanlara çizizm yaptır...Sonra bozuk plak gibi 100 km hız yapabilen takanla muhabbet aç ondan sonra SAHİBİNDEN.COM da arabayı satışa çıkar.Kardeşim karar ver ezildin insigniaların altında şimdi dile getiremiyorsun. Merak etme o gün gelince ben sana ezilmek neymiş gösterecğim. O beyaz roccon çikolata rengi olacak egsoz dumanı yemekten.....Az kaldı dayan biraz daha......

Yorum

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
                F30 Sport+

Yorum

Arkadaşlar saat 10.37 itibarıyla telefonum volkan bey tarafından arandı ve hatta konuşamadık ben döndüm o cevap veremedi ardından 2 sefer daha arandım kendisi tarafından sonunda bana Utku saydır sonuna kadar arkandayım dedi. Ben de bzizm senle kanka gibi gözükmemiz için Gökhana saydırmama gerek yok ki dedim...sonra hastam geldi ve konuşamadık.... Burda anlaşılan bir nokta var ki Özkan kardeşim Erhan kardeşim bu adamlar analşmış herkezi gaza getirip muhabbeti kızıştıracaklar....Bu arada Volkanım daha benim arabamın içinden geçecek babayiğit doğmadı.Hatta beygirim düşük amam senle pistte zamana karşıda yarışacağız inşallah. O zaman göstereceğim sana yol tutuş neymiş sport neymiş ve herşey beygir değilmiş...... muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha...
                  ulan benden utanmıyorsan hastandandamı utanmıyon belki adamda üyedir buraya yazdıklarını okuyordur sonra kendi kendine der yahu bu doktorun yanına gittiğimde kimseyle konuşmuyordu niye böyle yazmış acaba derdi hastanda dimi... bu arada fazla gaza gelmişin senin arabanı ben geçerim demekki öyle bir babayiğit doğmuş haberin yok hem seninle benim ilgilenmemede gerek yok gökhan var daha sen önce onu geçebilecekmisinki yada varmısın bir iddiaya gökhanla son olarakta kendini ralli pilotumu zannediyorsun ne kadar eminsin beni geçebileceğinden pistte.. sana arabayı satarken bu sport öbür insignialardan daha iyi viraj girer demelerinin ardındanda, bu sportun koltuğuna oturanda cem yıllmazın a.r.o.g filmindeki gibi koltuğa oturduğunda sanada ralli pilotu yeteneklerimi verdiler haha haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Kimseyle öyle iddalarım yoktu ama aldığımız eğitimleri sen de göstermek için çok uğraştın be Volkanım. Sportun farkını sana atayım dedim cevap veremedin. ben de listesi var sana yollayayımda gerçekten nelerin değişmesi gerektiğini bir öğren :Öyle yok daha büyük yok daha ince yok daha kalın kısa gibi neyi tarif ettiğin belli olmayan muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha imzalardan uzak durursun muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                      Volkan kardeşim telefon numaranı değiştirme zamanı da gelmiş artık ihihi şimdi tüm insigniateam üyeleri ve ziyaretçilerimiz Özkan kardeşim sayesinde cep numaranı öğrendi

Cemil Abi Forumda arama kısmına Volkanın cep telefonunu yazın bakın kaç sayfada çıkıyor kendisi kaç defa vermiş

Not telefonu yazarken xxx xxx xx xx formatında yazın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yok 76 mm yok 3 cm bunlar ne kardeşim ...Sport modun yani agresif modun bir standartı var yok kafana göre 3 cm düşürdük yok 76 mm boru yok daha büyük intercooler ...bu arada sen de flexi var mı Volkanım????? Bu kadar salladığına göre felxiyi de 5 cmlik birşeyle yapmışssındır muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Ne oldu iki kardeşin de sesi kesildi.....Ben size demiştim benim kimseye ihtiyacım yok diye...ben bırak Gökhanı 10 tane Gökhan 10 tane Volkan gelse yeterim merak etmeyin....

Yorum

Benim hastam geldi dostlar.Bu iki kardeş düşünsünler bir şeyler de ancak yazarlar ...merak etmesinler eve gidince başederim onlarla..... hiho hiho hiho hiho yourock yourock yourock yourock muhaha muhaha muhahance

Yorum

Ne oldu iki kardeşin de sesi kesildi.....Ben size demiştim benim kimseye ihtiyacım yok diye...ben bırak Gökhanı 10 tane Gökhan 10 tane Volkan gelse yeterim merak etmeyin....
                              Coşma Coşma biraz frenle utku hocam 10 tane fazla gelir haha haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bu arada Volkanın imza kısmında arabsı ile yazdıklarını okudukça gülüyorum.daha birşey yapılmış bilmem ne kiti daha büyük bilmem ne....kardeşim neye göre daha büyük muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha 3cm yay.... muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha istediğin kadar kas bir sport olamazsın Volkanım ......
                                bak şimdi bu yazdıklarımdan sonra daha ne yazıcaksın bakalım merak ediyorum kendin çalmış kendin gülmüşsün ama kendine çelme çalmışsın haberin yok düşmüşün oltaya sazan gibi yukardaki imzamda nediyorum intake kit yazdım dimi bu nedemek biliyormusun normal hava filtre kazanını söküp yerine senin gibi sadece açık hava filtresi takmak değil borularla uzatılıp soğuk hava alıcak şekilde hazırlanmış bir sistem bu benimkisi gelince görürsün ikincisi neye göre büyük dediğinde orjınal ıntercolera göre büyük yani orjınal intercolerı söktüm yerine daha büyük hacimli olan özel yaptırdığım intercolerı taktırdım daha iyi turboya soğuk hava gitsin diye anlatabildimmi şimdide gülecekmisin merak ediyorum cevabını muhaha muhaha

Yorum

İşleniyor...
                                X