Duyuru

Collapse
No announcement yet.

25 Şubat 2012 EN'lerin Buluşması....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 25 Şubat 2012 EN'lerin Buluşması....

Bolu dağı muhabbetini anlatayım millet doğruyu bilsin

Abant tarafından bolu dağına çıkarken ortalarda bir yerde idim rampa çıkarken bazı arkadaşlar zıplamaya başladı ( Güya giderken düzgün gidecektik ihihi ihihi) ve zirvedeki düzlükte arkadaşları yakaladım ve önde utku hocam gidiyor du ve bolu dağının ortasına kadar peş peşe keyifle indik o hızlarda birbirimizi geçmenin ve zorlamanın tehlikeli olacağını düşündüğüm için utku hocamın arkasından aynı hızlarda aynı şekilde indik bu arada biz utkuyla biraz kaptırmışız arka taraftan kopmuşuz böyle olunca ben utkuya bir iki selektör yaktım ama fark etmedi o gazlamaya devam etti ben ise arkadaki konvoyu bekledim hatta utku hocam arkasında benide görmeyince birşeymi oldu diye geri geri çıkmaya başlamıştı bolu dağı hikayesi budur

İkinci bolu dağı hikayesi ise Erhanla yaşanmıştır;

Bu sefer Düzceden Boludağına çıkışta erhanla zıplamaya başladık biz erhanla bir bir birimizi tanıdığımız için baya bir zorladım ama geçemedim erhanın diğer bir ismi çamurdur bütün hamlelerimde üzerime yattı anlayacağınız bir sağa bir sola sıfır bir şekilde çıktık burada güç çok önemli erhanın arabasında cip var ve yayları var bende ise sadece flexi ve iman power ihihi ama çok keyif aldık erhanda bende clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
      VOLKANIM SUNU ITIRAF ET EN HIZLI 1,6 INSIGNIA KTN 03 BOYUN EY HAHA
      BAKACAZ ERHANIM EN HIZLI İNSIGNIA 1.6 TURBO KİMİN SAYILI GÜN ÇABUK GEÇER

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Neyse umarım Volkanın çıkar da adamım çok üzülmez. Yoksa dünyası yıkılacak. Çıkmaz ise bahanesi de olmayacak...

Yorum

fatihçim anlattıklarına göre utkular senden önce gazlamışlar ve sen düzlükte bunları yakalamışsın virajlardada geeçmeyi düşünmüş vaz geçmişsin tehklikeli olacagından ..buraya kadar anlattıklarını anladımda hani utkucum herkesi geçmişti 5 dakika beklemişti aşağıda herkesin gelmesini vede onun aracı sporttu hani virajlara çok daha iyi girerdi bizim araçlara göre vede kendiside çok iyi pilottu demekki ne demişler koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler muhaha muhaha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OrhunEA
            Orjinal yazı sahibi: emre2929
            Bizim universitenin orasi yaris icin Cok musait aksamlari .f1 pistinin orada universite rolling 0-100 0-200 hersey yapilabilir .kesmezse Ankara otobani 5 dk
            volkan abiyle benım pıstım orası zaten emre
            tam gazlanilacak yer zaten oralar .okulda siyah 3.20 var 1997 model fln herhalde
            ne zaman gorsem yan yan gidiyor uyuz oldum ona bir ders vermek lazim
            2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
            yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Ya Volkan seninle karşılaşmak farz oldu. Sen istedin senle pistlerde görüşeceğiz merak etme .ben muhabbetein bu boyutuna dahil olmayayım diyorum sen Fatih hocamın dediklerini bile saptırıyorsun. Sana verilen derslerin hepsinde o bahane bu bahane ama kendin de sıfır icraaat. Dah bgeçtiğin bir tane arab görmedim hala konuşuyorsun. Emre geçti erhan davet ediyor kaçıyorsun ben pistlere çağırııyorum yine yoksun. Fatih hocamın dediklerini bile çeviriyorsun .daha sana ne diyelim. Fatih hocam kaç kere geçti birşey demiyorsun,go kartta geçiliyorsun bahanen var , silah atışında aynı daha ne diyelim sürekli bahne sürekli bahane ..... muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                VOLKANIM SUNU ITIRAF ET EN HIZLI 1,6 INSIGNIA KTN 03 BOYUN EY HAHA
                BAKACAZ ERHANIM EN HIZLI İNSIGNIA 1.6 TURBO KİMİN SAYILI GÜN ÇABUK GEÇER
                acaba Volkanim gecemezse o arabayi yakar mi? )

Yorum

yakmasa bıle benı gecebılmek ıcın yukler

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                    Ya Volkan seninle karşılaşmak farz oldu. Sen istedin senle pistlerde görüşeceğiz merak etme .ben muhabbetein bu boyutuna dahil olmayayım diyorum sen Fatih hocamın dediklerini bile saptırıyorsun. Sana verilen derslerin hepsinde o bahane bu bahane ama kendin de sıfır icraaat. Dah bgeçtiğin bir tane arab görmedim hala konuşuyorsun. Emre geçti erhan davet ediyor kaçıyorsun ben pistlere çağırııyorum yine yoksun. Fatih hocamın dediklerini bile çeviriyorsun .daha sana ne diyelim. Fatih hocam kaç kere geçti birşey demiyorsun,go kartta geçiliyorsun bahanen var , silah atışında aynı daha ne diyelim sürekli bahne sürekli bahane ..... muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha
                    Gel herzaman beklerim nerde ve ne zaman istersen bu arada Fatih'in dediklerini carpitmiyorum aynen dediklerini yazıyorum ne yazdı utku kendi kendine gazladi düzlükte yakaladım geçicektim vazgeçtim yazdı sense yazıp duruyorsun 5dakika bekledim aşağıda diye kimse seninle yarış yapmıyor sense seviniyorsun arkamdan kimse gelemedi diye muhaha bana diyorsun ya sen hangi arabayı geçtin hangi icratin var go katta geciyorumdageciliyorumda el elden ustundur Ama sen neyapiyorsun kendi kendine yarışıyorsun sonrada zannediyorsun herkesi geçtim sen şimdi rüyanda benimle yarisip beni geçtiğini görürsün bunada inanırsın gercek diye ama dediğim gibi anca rüyanda görürsün beni geçebilmeyi pisttede yoldada

Yorum

Benim hicbir zaman ben herkesi gecerim herkezden hizliyim gibi bir iddaam olmadi. Ha benim oyle bir iddaam olsa senin gibi dyno degeri sunmam direkt uygularim. Ama basindan beri vurguladigim gibi ben ne zaman gorsem ya Fatih hocam seni geciyor ya da Emre seni geciyor. Hic seni direkt gecerken gormedim. Bir tane chipli ilk goruntun disinda. Ha ben sana yine soyluyorum ben sana sport ile ilgili pist degeri sunarim sen de o zaman gorurusun farki. Ha sunu da unutma eger oyle bir derdim olsa senin yaptirdiklarini ben de yaparim o zman zaten sport farkini net anlarsin. Yoksa ben onu bunu sunu herseyi yaptirayim en hizlisi benim olsun diye bir sey beklemem de ugrasmam da.basindan beri soyluyorum benim arabam sorunsuz olsun hizli olsun beni tatmin etsin. Yoksa senin gibi birkac kez motoru toplamaya calismak da var. Ben bunu istemem. Sen Erhani Emreyi hatta Fatih hocami gec sonra ben de seni alkislayayim. Ha bu arada benim iddaam zamana karsimolacak ve pistte olacak. Onu da gorecgiz.....

Yorum

Bu arada surekli ayni seyleri yazacagina Eskisehirden Ufukla bir konussaydin gercekleri daha net anlardin. Bizim. duzce inisimizin cogunda Fatih hocam yoktu. Bİz asagiya kadar Ufukla ozellikle kactik hatta koptuk. BU arada Ufuk kardesim ve arabai da bu sitedeki en iyi ikililerden biriydi. Eger azcik usenmezsen acar sorarsin Volkanim. Ama sen yine bir bahane bulup yine laflari eveleyip geveleyip gormedigin bir konu ile ilgili sen boyleymissin dersin degil mi?.. muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

abi size bayılıyorum bu yazıları inatlaşmaları okudukça eskişehiri iple çekiyorum valla
                          2015 leon fr

Yorum

Vallahi Yigitcim ben de Volkanla bu muhabbetten inanilmaz keyif aliyorum. Umarim kardesi de mutludur. Hepsi benim icin mizansen ama Volkanim bazen cidden kiziyor sanirim. Ha sunu bilmesini isterim Gokhanla da atisiyoruz ama ayni anda bazen faceden de yazisiyoruz. Yanicok keyifli bir ikili hatta ucluyuz.... muhaha muhaha muhaha

Yorum

abi süpersini ne diyeyim valla
                              2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                                Bu arada surekli ayni seyleri yazacagina Eskisehirden Ufukla bir konussaydin gercekleri daha net anlardin. Bizim. duzce inisimizin cogunda Fatih hocam yoktu. Bİz asagiya kadar Ufukla ozellikle kactik hatta koptuk. BU arada Ufuk kardesim ve arabai da bu sitedeki en iyi ikililerden biriydi. Eger azcik usenmezsen acar sorarsin Volkanim. Ama sen yine bir bahane bulup yine laflari eveleyip geveleyip gormedigin bir konu ile ilgili sen boyleymissin dersin degil mi?.. muhaha muhaha muhaha muhaha
                                at bakalım utkucum Fatih anlatmış anlaticagini sense başka şey anlatıyorsun adam hoca oğlu kendisininde nefesi çok kuvvetlidir bu adamın dedikleri yalan diyorsan çarpar seni valla bir üfler kqturum olursun demedi deme haha haha

Yorum

İşleniyor...
                                X