Duyuru

Collapse
No announcement yet.

25 Şubat 2012 EN'lerin Buluşması....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 25 Şubat 2012 EN'lerin Buluşması....

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
    Volkanim, gercekten bu Dyno verileriyle olmuyor. o zaman pistteki yariscilar Dyno verilerini versinler, kiminki yuksek cikiyorsa kupayi ona versinler. var mi boyle bir sacmalik.
    bu yaris arac ister, pilotaj ister, tecrube ister. sen habire benim arabam sitedeki en hizli araba diye soylen, fakat bu 3 u olmadigi surece sen her iddiada oldugu gibi kaybetmeye mahkumsun.
    Bence Erhan seni gecer. Fatih abi hepinizi gecer.(iman power ile)
    buraya yaziyorum.
    sevgilerimle Volkanim )
    evet özkan abı dogru soyluyorsun ben yarıslara katılım sadece dyno cıktısı verım benım arabam hızlı dıye bana versınler kupayı haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

volkan tırtın galıba er meydanı yıyorsa gelırsın haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

amma uğraşıyonuz he volkan abiyle bütün hepiniz 1 olmuşunuz bir geçerse sizi varsa gözükmeyin buralarda 1 sene kurtulamassınız dilinden muhaha
        Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
        GIBBON

Yorum

Volkanim, gercekten bu Dyno verileriyle olmuyor. o zaman pistteki yariscilar Dyno verilerini versinler, kiminki yuksek cikiyorsa kupayi ona versinler. var mi boyle bir sacmalik.
          bu yaris arac ister, pilotaj ister, tecrube ister. sen habire benim arabam sitedeki en hizli araba diye soylen, fakat bu 3 u olmadigi surece sen her iddiada oldugu gibi kaybetmeye mahkumsun.
          Bence Erhan seni gecer. Fatih abi hepinizi gecer.(iman power ile)
          buraya yaziyorum.
          sevgilerimle Volkanim )
          yahu sende ayılamamışsın özkan sen ne içtin akşam yada idrak edemiyorsun bazu şeyleri ...biz erhanla iddiamızda sitedeki en hızlı 1.6 turbo kimin diye iddiaya girdik kim daha iyi pilotaja sahip kim daha iyi pistte araba kullanır filan değil.. kimin aracı daha hızlı bunu iddiasına girdik ispatlamak içinse rolling yapıcaz kalkış bile yapmıyacaz birimizden biri düzgün kalkamassa hata olmasın diye amaç sadece aracın gücü anlatabildimmi SAZANIM BENİM muhaha muhaha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: duownage
            amma uğraşıyonuz he volkan abiyle bütün hepiniz 1 olmuşunuz bir geçerse sizi varsa gözükmeyin buralarda 1 sene kurtulamassınız dilinden muhaha
            bunların işi gücü beni kızdırmak onur kardeşim iş icraata geldiğinde görücekler merak etme sen

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Görücekler mi? muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Ya Fatih hocam öyle diyor diyorsun. Ha haydi öyle dediğini var sayalım ki ben öyle birileri gaza getirmezse gaza gelmem aç bir de eskişehirli Ufukla konusgerçekler neymiş. Ha o zaman Volkan benim aracım senin ki kadar güçlü değil ama gel körfez pistini ayarlayalım kim daha iyi zaman yapacak. O zaman görelim bakalım el bey mi? Bu arada sana sürekli teklif var ama sen de hiçbir aktivite yok. Sürekli dyno bunu dedi dyno şunu dedi. Özkan kardeşim de harfiyen benim dediklerimin aynısını demiş. Yani herkes hem fikir sen ayrı telden .sonra herkese siz akşam ne içtiniz?????? Ey ahali bunda bir gariplik yok mu??? Yoksa yine Volkanın dediği gibi bana mı öyle geliyor??????????

Yorum

Ha bu arada ben konuyu sadece tatbik edelim dedim. Ben herkesi geçerim dedmedim.Böyle bir iddaa sadece Volkan ile Erhan kardeşim arasında var. Ama bence bu da tatbikatı mümkün bir konu. Ha gerçek manada geçmek ise rollingle falan değil aynı zamanda pistsel bir ortamda pilotajla yapılır. Dünyanın en iyi pilotları formula 1 ,wrc, veya dtmciler arasından farklı çeşit arablarla , aynı anda aynı arabaları kullanark pist ortamında belirlenir. Yani benim aracımın turbosu büyük benim dyno değerlerim daha yüksek ben daha iyiyim olmaz.....Neyse Volkan bunları da yanlış yorumlayıp artist Utku diyecek dün gece ne içtin diyecek işin içinden çıkacak ama neyse.....Ben sonuçta şunu bilir şunu söylerim seni seviyorum Volkanım . Bu muhabbetinde olmasa çekilir mi bu dünya muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Bizim universitenin orasi yaris icin Cok musait aksamlari .f1 pistinin orada universite rolling 0-100 0-200 hersey yapilabilir .kesmezse Ankara otobani 5 dk
                    2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                    yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emre2929
                      Bizim universitenin orasi yaris icin Cok musait aksamlari .f1 pistinin orada universite rolling 0-100 0-200 hersey yapilabilir .kesmezse Ankara otobani 5 dk
                      volkan abiyle benım pıstım orası zaten emre

Yorum

ben daha fazla yazmayacagim.

Anlasilan Volkan dun gece ne ictiyse artik herkese bugun ne ictin diye soruyor.

Seni seviyorum Volkanim )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                          Ya Fatih hocam öyle diyor diyorsun. Ha haydi öyle dediğini var sayalım ki ben öyle birileri gaza getirmezse gaza gelmem aç bir de eskişehirli Ufukla konusgerçekler neymiş. Ha o zaman Volkan benim aracım senin ki kadar güçlü değil ama gel körfez pistini ayarlayalım kim daha iyi zaman yapacak. O zaman görelim bakalım el bey mi? Bu arada sana sürekli teklif var ama sen de hiçbir aktivite yok. Sürekli dyno bunu dedi dyno şunu dedi. Özkan kardeşim de harfiyen benim dediklerimin aynısını demiş. Yani herkes hem fikir sen ayrı telden .sonra herkese siz akşam ne içtiniz?????? Ey ahali bunda bir gariplik yok mu??? Yoksa yine Volkanın dediği gibi bana mı öyle geliyor??????????
                          özkan sazanlık yaptı konunun ne olduğunu bilmeden sonra anlattım ona amacımızın ne olduğunu. sense konunun ne olduğunu biliyorsun ama ya anlamıyorsun yada işine gelmiyor son kez anlatayım erhan bana dediki gel sitedeki en hızlı 1.6 turboyu seçelim dedi bende tamam dedim yani amacımız en iyi pilotaj kimindir kim daha iyi tur zamanı yapar değil EN HIZLI İNSİGNIA kimindir diye iddialaşıyoruz o yüzden önce dyno verilerini karşılaştırıyoruz havalar düzelincede araçları boş bir yolda deniycez hangisi hızlı diye, artık anlıyabilmişsindir umarım. pilotajlıksa o farklı bir konu o konuyuda kiralarız bir pisti çıkarız piste kimin pilotajı daha iyi tur zamanlarından ortaya çıkar dediğin gibi görürüz elmi yaman beymi bunu özkana anlattım anladı sanada şimdi anlatıyorum inşallah sende anlıyabilirsin dediklerimi

Yorum

ben daha fazla yazmayacagim.

Anlasilan Volkan dun gece ne ictiyse artik herkese bugun ne ictin diye soruyor.

Seni seviyorum Volkanim )
                            özkan sana telden anlattım yarışımızın ne yarışı olduğunu, sen haklısın ben pistlerdeki gibi bir yarış zannettim dedin amacımızın araçların gücü olduğunu söyledim sana, sazanlık yaptın konuyu bilip okumadan dedim, sende doğru sazanlık yaptım bilmeden dedin ,e peki kardeşim daha niye yazıyorsun oraya onu anlamadım yaptıysan bir sazanlık yaptım de geç hala niye toparlamaya çalışıyorsun bunu anlamadım

Yorum

utkucum sen ufuğa sor diyorsun düzcedeki virjlara girişini ve konvoydaki araçları 5 dakika beklediğinden bahsediyorsun ama ben yanlış olmasın diye tekrar fatihi aradım bana o gün senin kendi kendine gazladığını arkandan kimsenin gelmediğini bir ara fatihin peşine takıldığını sonra konvoydaki arkadaşların sakin kullandıklarını gördüğü için peşini bıraktığını konvoya dahil olduğunu konvoyunda sakin sakin geldiğini anlattı sen kendi kafana göre gaz basıp sonrada beklemişsin arkadaşların gelmesini yani seninle kimse yarış yapmamış sen kendi kendine yaarış yapıp milleti geçtiğini zannetmişsin bana anlatılanlar harfiyen bu fatih ne dediyse onu yazdım buraya kendim orada değildim o gün kim doğru söylüyor kim atıyor bilemem belkide sen farkında olmadan gaza geldin arkadaşlar arkandan geliyor sandın belkide fatih yanlış hatırlıyor

Yorum

VOLKANIM SUNU ITIRAF ET EN HIZLI 1,6 INSIGNIA KTN 03 BOYUN EY HAHA

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

İşleniyor...
                                X