Duyuru

Collapse
No announcement yet.

25 Şubat 2012 EN'lerin Buluşması....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 25 Şubat 2012 EN'lerin Buluşması....

O zaman göreceğim Erhan mı sen mi emre mi fatih hocam mı yoksa bir başkası mı??????? muhaha muhaha muhaha

Yorum

Belki Sufyan hocam hepinizi alacak belki Şafak hocam bizleri kaaale bile almayacak belki bir 1.6 turbo herkesi sirkülase edecek....Öyle buradan yazılan satırlalrla ben hızlıyım sen hızlısın benimkisi canavar senin ki melek olmaz.....Yollarda da olmaz pistlerde .......Yani trafiğe kapalı alanda...Güvenli ortamda...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
        Ya Volkan bu işler dyno ile falan olmaz. Bu işler pistlerde polur. Dyno ile olsaydı araçlar yarışmadan beygirini torkuna bakılırdı kazanan belirlenirdi. Nerde bunu şoförlüğü nerde bunun esas kısmı??????Sen tututurmuşssun dyno.Ben dynocuları düzcede gördüm Aşağıda tam 5 dakika bekledim gelen giden yoktu. Onalrın dyno verileri benden çok mu düşüktü.....Artık geç şu dyno verileri muhabbetini de bastırıp şu f-1 pistini veya körfez pistini de görelim el mi yaman bey mi????
        agzına saglık abı ya yapıstırmısın lafı

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Ha şunu söyleyeyim sen sportu hafife almaya devam et ......Görünce de kullanınca da bakalım o kadar hafif gelecek mi???? muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
            ulan erhan elli tane mesaj yazdım yiyorsa at siteye dyno verilerini diye hiç sesin soluğun çıkmıyor anlamazdan geliyorsun hiho hiho tekrar söylüyorum atsana yiyorsa dyno verilerini siteye

volkan utku abının dedıgı gıbı bu ısler dynoyla olmaz yıyorsa cıkacaksın bana bırısı bukadars ey yazsa sımdı gazlamıstım vermıstım elıne hep lafta hep lafta volkan haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Ilgazdan bizim burası 180 km. Onu dedim. ihihi

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
              Orjinal yazı sahibi: mehmet
              Kastamonuya kadar gelmisken, bizede ugrardiniz artik
              oı nedemek abı anlamadım
              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Ilgazdan bizim burası 180 km. Onu dedim. ihihi

Kastamonuya kadar gelmisken, bizede ugrardiniz artik
                oı nedemek abı anlamadım
                abı oyle dıyorsun ama ordan senpazara gectım koye abı

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Ya Erhanım ben bu sitedeki muhabbeti anlamıyorum. Biri çıkar derki 100 kmye kadar hadi onu bir nebze kabul ettik diğeri derki bak elimde kağıtlar ve fotoğraflar var,veriler şöyle .Abi biz cinayet çözmüyoruz ki.İspatı tatbikde olan birşeyden bahsediyoruz. Ayarlarsan güzel güvenli trafiğe kapalı alan hem zamana karşı hem de yan yana yerleştirirsin canavarları .Bakarsın gerçekten el mi bey mi??????Yalan mı söylüyorum veya yanlışmıyım söylesenize...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                    Ya Volkan bu işler dyno ile falan olmaz. Bu işler pistlerde polur. Dyno ile olsaydı araçlar yarışmadan beygirini torkuna bakılırdı kazanan belirlenirdi. Nerde bunu şoförlüğü nerde bunun esas kısmı??????Sen tututurmuşssun dyno.Ben dynocuları düzcede gördüm Aşağıda tam 5 dakika bekledim gelen giden yoktu. Onalrın dyno verileri benden çok mu düşüktü.....Artık geç şu dyno verileri muhabbetini de bastırıp şu f-1 pistini veya körfez pistini de görelim el mi yaman bey mi????
                    akşam ne içtin utku hala ayılamamışsın biz en hızlı şöförü veya pilotajı olanı aramıyoruz araçları güçlendirip rolling yapıcaz havalimanın ordaki düzlüklerde yani bunu için aracın güçlü olması lazım dyno verileri önemli olan, anlatabildimmi.. pilotaj içinse dediğin yapılır kiralarız pisti tur zamanları yapılır kimin pilotajı daha iyi orda anlaşılır belki arabasında yazılım bile olmayan üyelerimizden biride birinci olabilirhee bu arada zırt pırt ben düzcede 5 dakika bekledim onları pilotajımla diyon ya onuda fatihe sordum nedir utkunun anlattıkları diye bana senin kendi kendine gaza gelip gazladığını bir ara peşine takıldığını sonra arkadaki konvoyun ağır ağır geldiğini gördüğü için peşini bırakmış sende kendi kendine gazlamış durmuşsun bana anlatılan bu haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                      ulan erhan elli tane mesaj yazdım yiyorsa at siteye dyno verilerini diye hiç sesin soluğun çıkmıyor anlamazdan geliyorsun hiho hiho tekrar söylüyorum atsana yiyorsa dyno verilerini siteye

volkan utku abının dedıgı gıbı bu ısler dynoyla olmaz yıyorsa cıkacaksın bana bırısı bukadars ey yazsa sımdı gazlamıstım vermıstım elıne hep lafta hep lafta volkan haha
                      ee havalar düzelecek inşallah erhan yedircem bu lafları sana az kaldı

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

volkan dyno sonucları onemlı degıl cunku herkızın dynosu farklı olcuyor oyuzden yıyorsa cıkacaksın lafta olmuyorbu ısler haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

volkanım gec bu dyno olaylarını yıyoırsa ben burdayım canavrım da burda hodrı meydan sana yıyorsa haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

volkan dyno sonucları onemlı degıl cunku herkızın dynosu farklı olcuyor oyuzden yıyorsa cıkacaksın lafta olmuyorbu ısler haha
                            bende sana az kaldı sabret diyorum vıyk vuyk bağırttıracam seni az kaldı haha haha

Yorum

ya volkan sana acık ve net soyleyım sen bana bu kadar sey demıs olsaydın sımdıye gelmıstım yanına hep laf yıne

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Volkanim, gercekten bu Dyno verileriyle olmuyor. o zaman pistteki yariscilar Dyno verilerini versinler, kiminki yuksek cikiyorsa kupayi ona versinler. var mi boyle bir sacmalik.
                                bu yaris arac ister, pilotaj ister, tecrube ister. sen habire benim arabam sitedeki en hizli araba diye soylen, fakat bu 3 u olmadigi surece sen her iddiada oldugu gibi kaybetmeye mahkumsun.
                                Bence Erhan seni gecer. Fatih abi hepinizi gecer.(iman power ile)
                                buraya yaziyorum.
                                sevgilerimle Volkanim )

Yorum

İşleniyor...
                                X