Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

herkese merhaba...
    Gerçek Otomotiv olarak bu güzel organizasyonda yer almaktan sizlerle tanışmaktan büyük keyif aldığımızı belirtmek isterim. aslında bir organizasyon değil çok sıcak ve keyifli bir aile ortamı olarak düşünüyorum bu geziyi.
    sizlerin Opel'in ve bayilerin gelişimi için büyük şans olarak görüyorum.
    bayi olarak ilk defa yanınız olup sizleri tanıma fırsatımız oldu, umarım firma olarak sizlere karşı bir yanlışımız olmamıştır.
    sizleri tanımaktan ve aranızda olmaktan mutlu olduğumuzu yineleyip en kısa zamanda sizlerle tekrar karşılaşmayı istediğimizi belirtmek isterim.
    herkese saygılar ve sevgiler.

Doğan Hastürk
    Gerçek Otomotiv
    Doğan Hastürk

Yorum

Doğan kardeşim biz de seni ve değerli Gerçek Otomotiv yetkililerini tanımaktan çok mutlu olduk. Bundan sonraki buluşmlarda görüşmek üzere...

Yorum

İlk kez katıldığım bu buluşma çok güzel çok keyifliydi.Organizasyonda emeği geçen tüm site adminlerine Çağrı, Fatih,Nurettin,Gökhan ve Cemil abiye Eskişehir de bizi ağırlayan ve rehberlik eden Ufuk ve Coşkun arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum.Kazasız belasız bi buluşmanın daha gerçekleşmesi ve herkesin sağ salim evine dönmesi en büyük mutluluk.Mustafa Keleş arkadaşımızın hazırladığı pembe tişörtler de çok şık olmuş.Bizi ağırlayan Opel Alpata ve Opel Odak ve Opel Gerçek bayisine desteklerinden dolayı ve diğer tüm sponsorlara ayrıca teşekkür ediyorum.
        Bendeki video ve resimleri en kısa sürede yüklüyorum.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
        17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
        35GB5825  A Rh+

Yorum

Kazasız belesız evlerininize döndüğünüze çok sevindim, Allah'a şükürler olsun.

Yorum

Cemil abi hep unutuyoruz Hazırlamış olduğun Yaka Kartları içinde ayrıca teşekkürler clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
              Bu arada gökhan çok çakır çıkmışsın

Bu resimin sonunu çok keyifliydi
              Fatih bu resmin sonunda ne oldu? Kaçırdım galiba !!
              2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Arkadaşlar haydi fotolar videolar nerde ya?????????? Meraktan çatlıyoruz....Özellikle videoları dört gözle bekliyoruz...

Yorum

Bir hatırlatmada burada yapmak istiyorum Mars Çantaları Benim çalıştığım şirket içindekileri Ferhan abinin hediyesi , Şafak beyin InsigniaTeam Anahtarlıkları ,Cyclone Stickeri ,Michelin Kalem,Çakmak,anahtarlık , Mars Blok note ve kalemi ve InsigniaTeam Dergisinden oluşmaktadır.

Yorum

Tüh Fatih hocam bu dediklerinin yarısı bizim çantdan çıkmadı... muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Katılamadığımız için en çok üzüldüğümüz bir organizasyondu.
                      Çok güzel bir iş çıkmış. Emeği geçen herkese teşekkürler.

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Ah Mehmet hocam Ah!!!!!!!

Yorum

Katılamadığımadan dolayı gerçektende çok şey kaçırmışım, Üzüntü içindeyim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                            Tüh Fatih hocam bu dediklerinin yarısı bizim çantdan çıkmadı... muhaha muhaha muhaha muhaha
                            Sana çakma olan çantalar düşmüş
                            2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Bu arada Gökhanıma da bir dokundurayım....Biz rocco tatlandırıcı beklerken o polo şekerle gelmiş.....EEEEE bize de konuşacak ortam bırakmamışşşşşşş muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                                Sana boş çanta gelmiş muhaha muhaha muhaha muhaha

Araç Sayısına göre hazırlandı dağıtılırken araç sahipleri ve misafirleride aldığı için eksik çıkmış olabilir biliyorsunuz zamana karşı yapılan işlerde bazı şeyler istenilen şekilde yapılamıyor bundan sonra gelen üyelerinde bizlere eksikliklerimizi hatırlatmasını isteyeceğiz yada bir fiil yardımını alacağız artık küçük organizasyonlar yapmıyoruz bu neden le hatalarımız çoğalıyor

Yorum

İşleniyor...
                                X