Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Bende simdi evime geldim coskun abi ye ve ufuk abi ye emekleri ici. Cook tesekkur edrim hersey harikaydi ayrica beni arabasiz birakmayan ve istanbula kadar bana arac tehmin eden opel alpata ayrica tesekkur ederim...

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Harika bir iki gün yaşadım emeği gecen herkeze ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım,bütün dostları çok özlemişim

Ufuk can abim bunu saymıyorum tekrarı mutlaka olacak

Yorum

çok güzel bir hafta sonuydu.
        ev sahipliği yapan eskişehirdeki dostlara şahsım adına çok teşekkür ederim.
        2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

Başka söze gerek yok ki ÇOOOOK MUTLU oldum. Nefis bir hafta sonuydu.

Baştan beri bu organizasyon için canla başla uğraşan ve gönlümüzde taht kuran başta Coşkun bey olmak üzere, Ufuk ve Opel Alpata, Opel Odak, Opel Gerçek, Sponsorlarımız, İnsigniaTeam Yönetimi ve katılan tüm üye ile ana, baba, kardeş, arkadaş ve eşleri ile tüm çocuklarına ve de emeği geçen herkese ayrı ayrı TEŞEKKÜR ederim.

İşte "İNSİGNİATEAM" farkı....

Daha nice Organizasyonlara...

Sevgi ve saygılarımla.

ve bendeki fotoğraflar....

Fotoğrafları bu bölüme taşıdım. Bilginiz olsun

Insignia Club Turkiye | Etkinlik & Organizasyon | Organizasyon - Buluşmalar | Eskişehir Buluşması - Fotoğraflar & Videolar
          http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=7775.0

Yorum

Evet Arkadaşlar bende sağ sağlim eve geldim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Çok güzel bir haftasonuydu.Organizasyonda emeği geçen ve katılım gösteren herkese sonsuz teşekkürler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                insignia team dergiside harika olmuşşş ihihi
                Evet Dergimizin ufak tefek hatalarımız var ama amatörce yapılan güzel bir çalışma oldu Nurettin beye teşekkürler fikir babalığı ve editörlüğünden dolayı

Bu arada Ankara ve İzmir ekibine inşallah toplu sayıda vermeyi unutmamışızdır Özellikle büyük illerimizden gelen üyelere çok sayıda dergi vermeyi düşünüyorduk

Yorum

Bir Kaç Resimde benden olsun

Mustafa Kardeşimin ve arkadaşlarının çektiği fotolar süper en kısa zamanda onlarda yayınların

Yorum

bizde eve vardık, şimdilik emeği geçenlere topluca teşekkür ediyorum, güzel bir yorgunluk var o yüzden hemen yatış ihihi
                    InsigniaTEAM

Yorum

çok güzel bir etkinlik oldu... gelemeyenlere yazık ... hele o tandır nefisti... . hediyeler için ayrıca teşekkürler emeği geçenlere...ve de konvoyun hızına ayak uyduramayıp başı dönen ve kaza yapan megancı varmış, ona da geçmiş olsun
                      180 COSMO ,BEYAZ.. 245/45/19 SPOR JANT VE DUNLOP SPORTMAXX 98 Y LASTİKLER.. OPC SPOİLER..   EIBACH PRO KİT YAY SİSTEMİ (3 CM ) ,SİYAH RENKLİ CAMLAR..K&N AÇIK HAVA FİLTRESİ VE İNTAKE KİT

www.zaferboyraz.com

Yorum

Bu haftasonu gercekten oldukca eglenceli gecti. Emegi gecen herkese ve katilimci dostlaraimiza sonsuz tesekkurler. Darisi diger bulusmalara....

Yorum

Çok şükür sağ sağlim evimize ulaştık. Başta Coşkun ve Ufuk Abi'ye olmak üzere çok teşekkür ederim, ayrıca Opel Alpata'ya, ODAK'a, Opel Gerçek'e ve tüm İnsigniaTeam ailsine katkılarından ve katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Herkese iyi uykular
                          *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Ne de guzeo bir bulusma olmus. belliydi zaten cok keyifli olacagi. herkese helal olsun. clapclap siz tandirlari gotururken ben iki cocukla cebellesiyordum.
                            2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Yorum

Çok Keyifli Bol Kahkahalı ve bol konvoylu bir etkinlik oldu öyleki konvonyun sonu gözükmüyordu ikinci gün yaklaşık 50 araçlık bir konvoyla gezmek zorunda kaldık neyse bu iki günü özetlersek

Cumartesi sabah Mehmetcik tesislerinde harket edildi sonra Adapazaında İsmailin Yerinde güzel bir kahvaltı yaptık sonra Eskişehire doğru yola koyulduk şimdiye kadar en düzenli gittiğimiz konvoyu yapmıştık 100-120 arası kimse kimseyi sıkıştırmadan tesbih gibi dizilmiş ve kaymak gibi yollarda seyir ederken güzel videolar ve fotolar çektik konvoyun başında olduğum için Bülen beyin aracındaki kameraman arkadaşlar talebi üzerini tatlı bir rampada konvoyu yavaşlatıp bülent beyin aracını biraz mesafe almasını sağlamak içi bülent beyden talimat aldım ve eskişehir yolundaki 2. büyük tüneli geçtikten sonra gözüme bir rampa kestirdim ve dörlüleri yakarak arıza şeridine girdim konvoy uzun olduğu için rampanın başına doğru hızım 10-15 km düşünce bir bir baktım rampanın bittiği yerde gözükmeyen tarafta bir polis ekibi ile karşı karşıya kaldım sote yatmışlar millete radar cezası kesiyorlar o yolun hız limiti 90 %10 da fala versen en fazla 99 biz ise 120 ile gidiyorduk böylelikle radardan kurtulduk sonra eskişehire 45 km mesafede Sarar outlet tesislerinde durmak zorunda kaldık erhan arkadaşımızın aracında bir teknik sorun oluş burada çok güzel fotoğraflar çekildi sonra yolumuza devam ettik Çoşkun kardeşim Eskişehir girişindeki Shell istasyonunda bizi bekliyordu ve bizi karşıladı ve otele kadar rehberimiz oldu otele vardığımızda Ankara grubu ve diğer illerden gelen arkadaşlarımızla karşılaştık ve çok mutlu olduk sonra odalara yerleşldi ve kısa bir moladadan sonra konvoyumuz diğer illerden gelen arkadaşlarla beraber dahada uzadı sonra tarihi dokusu bozulmayan odun pazarı evlerini içinde çiğ börek yedik sonrada Şelale tesislerine çıktık eskişehiri yukardan gören çok güzel manzaralı bir yerdi daha sonra otele geldik meşhur Fb-Gsmacını otelde hep beraber seyrettik sevinenler üzülenler oldu sonuçta hepsi bizim takımımız maçtan sonra yine yine konvoy halinde Tekirdağ restoranta gittik canlı müzik eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yedik bu arada Alpada dan Emre beye özel teşekkürler bütün etkinlik boyunca bize klavuzluk yaptı akşam yemeğinden sonra otelin lobisinde sıcak sohbetler yaptık yeni gün girişinde Bülent beyin doğum günün sıcağı sıcağına kutladık ve sonra da çoşkun beyin doğum günün kutlamak için küçük kaçamak partisi yapılmış ve keyifli bir kutlama olmuş pazar günü ise 11:30 gibi Alpataya gidildi bizleri canı Gönülden karşılayan Opel Alpata genel Müdür ve Yönetim kurulu başkanına ve çalışanlarına canı gönülden teşekkürlerimi bir kez daha sunmak istiyorum Alpata tesislerinde keyifli sohbetler yapıldıktan sonra küçük konuşmalardan sonra Alpataya Desteklerinden dolayı küçük bir hediyemiz oldu daha sonra Opel Türkiyeden davetimizi kırmayarak Ertuğ beyede InsigniaTema için gösterdikleri ilgi ve destek için Opel Türkiye ile Köprü oluşturduklarından dolayı bir küçük bir hediyemiz oldu sonrada İstanbul Opel Gerçeki çekilişi vardı üçünüye bir Spoyler ikinciye 400 Tl değerinde servis çeki birinciye 2000 tl değerinde Cyclone hediye çeki ve bütün katılımcılar için hazırlatılmış özel temizlik seti verildi daha sonra Bizi hiç yanlız bırakmayan İstanbuldan Opel Odak firmasın kişiye özel hazırlatılmış Usb li anahtarlıkları ve Termo bardakları dağıtıldı bu arada nacizane bizlerin hediyeleri dağıtıldı bir çanta içinde Insigniateam anahtarlıkları ve dergisi blok notlar kalemler çakmaklar ve Ferhan abimizin hazırlattığı ayakkabı boya setleri dağıtıldı daha sonrada çok keyifli bir yolculukla Opel Alpatanın sponsorluğunda güzel bir mekanda Kuzu tandırlarımızı yedik fotolar çekildi sohbetler edildi sonrada Saz ova parkına geçtik yine güzel anlar yaşadık bir ara volkanı yere yatırma çabları oldu çayır çimeni görünce arkadaşlar kısa çaplı güreşler ve uzun soluklu koşular yaptılar haha haha neyse sonrasında öpüşüp koklaşıp eskişehirden ayrıldık

Bu etkinliğin hazırlanmsında bizlere canı gönülden destek olan Çoşkun kardeşimize ve Alpata ya sizlerin önünde bir kez daha teşekkür ediyorum saygı ile selamlıyorum clapclap clapclap clapclap clapclap

İstanbul yolunda tem yoluna kadar keyifli ve sakin geldik sonra istanbula doğru biraz araçların motorunu ısıtalım dedik Sufyan , Ahmet ve ben keyifli geldik Erkan kardeşimizin uyarısı üzerine Birinci köprü yoluna girdik yoğun trafikte giderken bir polis arkadaşın kimliğine güvenerek arıza şeridi kullanıyordu bizde istanbulun yollarını bildiğimiz için daha önce köprüye girdik küçük bir iddaya girdik ve kazandık detayları gökhan sonra anlatır

Herşey için bütün katılımcılara ve bizleri destekleyen arkadaşlara saygılarımı sunarım

Yorum

Bu arada Unuttum Opel Alpatada Anneler günü içi bütün bayanlara birertane gül verildi ve Bu arada Mustfa KArdeşim baynlar için hazırlattığı insigniateam tişörtleri dağıtıldı

Biz çok büyük bir aileyiz clapclap clapclap clapclap

Yorum

İşleniyor...
                                X