Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Yarınki plan nedir?
    [center]
    2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: goday
      Yarınki plan nedir?
      Daha doğru bilgiyi Fatih abi verebilir ama benim bildiğim kadarıyla yarın saat 11'de Opel Alpata'da toplanıyoruz.

Otele geri döndük, maçı izleyenler var, benim gibi dinlenenler var mactan sonra yemege gececegiz.
      InsigniaTEAM

Yorum

Ankara grubundan sabah gekenler Opel Alpata ya girsinler saat 11 gibai burdan cikip alpataya gidecegix sonra yemek kuzu tandir sonrada saz ova ve aksama dogru eve donus

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Öğle yemeği nerede? Saat ve mekan konusunda bilgi verirseniz direkt oraya gelebiliriz.
          [center]
          2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Kutahya yolu uzerinde regrotor restrontta yemek olacak

Yorum

arkadaşlar ben Ales sınavından dolayı katılamıyorum bu sene inşallah seneye katılıcam..

Yorum

herkese iyi eglenceler diliyorum islerim dolayisi ile ben de cok istememe ragmen aranizda degilim ancak bir sonraki etkinlikte yer alabilmeyi diliyorum.neşeniz bol olsun arkadaşlar
                1.4 140 hp

Yorum

ıyı eglenceler arkadslar kalbım sızınle emın olun
                  2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Guzel bir etkinlik sonrasi istanbul yolunda metin tesislerinde durduk ve bu guzel etkinligi konusuyoruz ilk basta coskun kardesime sonra alpata dan ramiz bey ve ekibine cani gonulden tesekkur ederim bizleri kirmayarak turkiyenin dort bir yerinden gelen uyelerimizede ayrica cani gonulden tesekkurler

Bilerek yada bilmiyerek surculisan ettisek afola hepinizi cok seviyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Guzel bir etkinlik sonrasi istanbul yolunda metin tesislerinde durduk ve bu guzel etkinligi konusuyoruz ilk basta coskun kardesime sonra alpata dan ramiz bey ve ekibine cani gonulden tesekkur ederim bizleri kirmayarak turkiyenin dort bir yerinden gelen uyelerimizede ayrica cani gonulden tesekkurler

Sizin gibi değerli abilerimizi kardeşlerimizi arkadaşlarımıza şahzım adına Teşekkür ederim böyle güzel iki günü bize yaşattığınız için ...

Kazasız belasız yolculuklar .......
                      2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                      2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

bende eve yeni geldim emeği geçen coskun kardesime sonra ufuk can kardeşime alpata dan ramiz bey ve insigniateam yönetimine sayamadıgım herkeze cok teşekkür ederim bize böyle bi güzellik yaşattıkları için
                        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Pamukovadan selamlar
                          2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

insignia team dergiside harika olmuşşş ihihi
                            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                              insignia team dergiside harika olmuşşş ihihi
                              İnşallah bir sonraki sayıda daha da güzel bir paylaşım olur.
                              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                                Guzel bir etkinlik sonrasi istanbul yolunda metin tesislerinde durduk ve bu guzel etkinligi konusuyoruz ilk basta coskun kardesime sonra alpata dan ramiz bey ve ekibine cani gonulden tesekkur ederim bizleri kirmayarak turkiyenin dort bir yerinden gelen uyelerimizede ayricagonulden tesekkurler

Ben de Coşkun Bey'e özel olarak teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Alpata'da söylemeyi düşünüp de aklımdan çıkan bir çok şey gibi Coşkun Bey'e katkılarından dolayı teşekkür etmeyi unuttum. İstemeyerek de olsa bir eksiğimiz olduysa sebebi bir anlık dalgınlıktır, insanlık hali...Sizden rica ediyorum, bu tür esklerimizi bizden önce fark ederseniz lütfen o an bize hatırlatmayı ihmal etmeyin. Organizasyonun tamamına baktığımızda birlik ve beraberliğimizin göstergesi olarak katılım çok yükselti. Tüm Insigniateam dostlarına teşekkür ederim.
                                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                                X