Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ürgüp'ten kısa kısa

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ürgüp'ten kısa kısa

Orjinal yazı sahibi: FacomX
    Süper bir etkinlik yapmışsınız Tebrikler valla daha nice güzel etkinlikler arkadaşlar
    Teşekkürler Fatih bey, Nice etkinliklere hep beraber inşallah....

Orjinal yazı sahibi: dragon_10
    birlik berabarlik daim olsun güzel eğlenmişsiniz tbrkler
    Zafer kardeşim ne eğlenme hemde, A'dan Z'ye Yılmaz kardeşim sayesinde Ufuk kardeşimin dediği gibi 10/10/10

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
    10/10/10 süper harikasınız
    Ufuk sen de bu etkinlikte mutlaka olması gereken biriydin ama bir dahaki sefere inşalah....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Benim merak ettiğim Testi Kebabını nerede yaptılar

Bulunduğumuz mekanda yaptılar Fatih bey, gerçekten nefis bir yemekti, O bir testi ile 3 kişi rahatlıkla doyabilir... ihihi
      (Bu arada yeni avatar resminizi güle güle kullanın)

Yorum

Tebrikler her zaman olduğu gibi mükemmel bir buluşma olmuş Cemil abim gecmiş olsun.Valla ne yalan söylim pazar günü yanıma uğramanızı bekledim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
          Tebrikler her zaman olduğu gibi mükemmel bir buluşma olmuş Cemil abim gecmiş olsun.Valla ne yalan söylim pazar günü yanıma uğramanızı bekledim
          Nuri bizlerde uğramak isterdik ama Yılmaz kardeşim o kadar güzel bi organizasyon yapmış ki her şeyi ucu ucuna yetişdirdik diyebilirim. Ihlara Vadisinde yediğimiz yemekten sonra 17.15 itibariyle yolcu yolunda gerek dedik ve ayrıldık...

Yorum

Sağlık olsun abi.En azından gelip gelemeyeceğinizi bildirseydiniz iyi olurdu.Kırıldım biraz acıkcası..Neyse artık başka zaman.

Yorum

Vallahi organizasyonun etkileri, hala üzerimde balkona çıkıyorum.her taraf beton yığını insanın çekip gidesi geliyor tekrar göremeye.bakalıam sanırım çok uzuzn sürmeyecek bu hasret muhtemelen kar zamanı tekrar bu sefer karda görecek şekilde göremede olacağım.tabii bana katılmak isteyen team üyeleri arkadaşlarımla......

Yorum

-Güzel bir buluşma imiş tekrarı nasip olur umarım
                -Testi kebabı benim bildiğim 3 gün önceden sipariş verilir öyle olmasa da fatih volkan ve çıtır olarak ben tel başımıza götürürüz gibime geliyor
                2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                [center]

Yorum

utku sen neymişin yaaaa bizim insigniateam cilere bak hepsinin içi kıpır kıpır clapclap clapclap clapclap clapclap
                  Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                  [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
                    10/10/10 süper harikasınız
                    Ufuk sen de bu etkinlikte mutlaka olması gereken biriydin ama bir dahaki sefere inşalah....
                    [/quote]

Cemil abi inanki valla resimleride görünce videolara bakınca kafayı yedim acıkcası ama istanbulda gercekten çok önemli işlerim vardı keşke cuma istanbula gitseydim hafta sonu yanınızda olsaydım nasip degilmiş bir dahaki buluşma kesinlikle katılırım eger olursa
                    2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                    2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

offff yaaaaaa videolara bakınca deli oldum nasıl kaçırdım ben bu etkinliği kebapları valla helal olsun etkinlige katılan emegi gecen herkese pc başında etkilendim
                      2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                      2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Sevgili Yılmaz öncelikle çok TSK ederiz.söylenecek tek şey her mukemmeldi.emegine saglık.Bu arada katılımcıların hepsine çok TSK ederim.bu kadar kaliteli ,neşeli ve özel bir grubun icinde olmaktan son derece mutluyum.son olarak Utku kardesime özel TSK.çünkü bu siteye üye olmamda onun katkısı var.tekrar TSK ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                          -Güzel bir buluşma imiş tekrarı nasip olur umarım
                          -Testi kebabı benim bildiğim 3 gün önceden sipariş verilir öyle olmasa da fatih volkan ve çıtır olarak ben tel başımıza götürürüz gibime geliyor
                          Siparişler onceden verilmişti zaten
                          1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
                          Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

İşleniyor...
                          X