Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ürgüp'ten kısa kısa

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ürgüp'ten kısa kısa

Ok senden kacmaz haha haha

Yorum

Bugün yapılan ATV gezisi. Aslında geziden çok toplu gösteri. Özellikle Utku motora o kadar alıştı ki, peribacalarinin üzerinden uçmaya başlayacak diye korktuk.

Hatta bı ara Utku 4 tane ATV ile arabayı takas ediyordu. haha

Videonun sonunda Sebahattin Abi'nin 250 kiloluk ATV'yi ters çevirisi var.

Literatürde böyle bı hareket yok!

Video:
      http://www.youtube.com/watch?v=d94tN3ayj8M

1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
      Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

Super ya !!! oleyy oleyy oleyy urock oleyy hala gozumn onun geliyor.sabahattin abi superdi ya! Yani yana dusme okeyde tepetaklak dusmeyi nasil basardi anlayamadik haha haha haha

Yorum

Bu videoda Isa abi parkurun en dik ve zor tampasindan çıkıyor. O farkında degildi ama motorun 4 tekerleği yerden kesildi

http://www.youtube.com/watch?v=9If3YqfpPzc
          1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
          Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

En başta bu organizasyonu baştan sona bu kadar iyi organize eden (dört dörtlük derler ya) YILMAZ kardeşimi huzurlarınızda tebrik ediyor ve gözlerinden öpüyorum.

İnanın ben ve 28 yıllık can arkadaşım Sabahattin ile bu kadar eğlendiğimizi hiç zannetmiyorum.

Başta Yılmaz kardeşim ve sevgili eşi ve minik kızlarına (ha bu arada en genç İnsigniaTEAM üyesi de yolda olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Şimdiden Allah Analı Babalı büyütsün)

İsa kardeşim ve sevgili eşi, Ömer ve Zeynep ve Burak'a (İsa kardeşim ATV aracından ve gece oynadığımız Paintball da düşmem sonucu sağ diz kapağımın şişmesi dolayısı ile böyle bir ortamda benimle yakından ilgilenmesi ve tedavi etmesi beni ayrı bir duygulandırdı. Buradan kendisine ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.)

Tabiiki Utku kardeşime. (laf aramızda arada sırada UFUK dediğimde oluyor du kendisine,) neşesine ve performansına hayran kaldım.

Kısa zamanda İnsigniateam üyesi olup aramıza katıldığından Suat kardeşime ve eşi ile kızına ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Hele ÖKKEŞ, bir insan bu kadar cana yakın ve kendisi ile barışık biri olabilir mi? Vedalaşırken iki elimi beline doladım, ellerim birbirine kavuşmadı. Ankara'ya gelinceye kadar Sabahattin arkadaşımla kulaklarını çok çınlattık. Seni gerçekten çok sevdik... Gökhan seni de tabiiki...

Ayrıca, Göreme'de ikamet eden ve Göreme'de tanışma fırsatını elde ettiğimiz 4x4 İnsignia sahibi "Faruk Çiftçi" kardeşimi ayrıca gösterdiği misafirperverliği ile bizleri gerçekten mahçup ve mutlu etti..

İnşallah bu arada unuttuğum birşey olmamıştır.

Kısaca bu etkinlikle ilgili çektiğim resimler arasından birkaç seçme yaptım. Neler kaçırdığınızı görmeniz için....

Her şey gönlünüzce olsun...

Düzeltme: 11.10.2011 15:11 (çözünürlükleri 800x600 piksele düşürülmüştür. Orjinallerini Çağrı kardeşime ayrıca göndereceğim)

Yorum

Valla süpersiniz beyler tebrik ederim
              bu arada Cemil abim büyük geçmiş olsun Allah beterinden esirgesin,
              Ve isa abi 10 numarasın seni tamamen iyileşmiş ve etkinlik alanlarına dönmüş görmek beni apayrı mutlu ediyor gercekten
              videolara gelince kızmayın beyler ne o öyle boyna kendi etrafınızda dönüp durmuşunuz bu mudur yani ben olsam hafada 3 parande atıp yere çakılmadan bırakmazdım ATV'yi
              Sebahattin abimizinde bu dönme turlarından sonra başı dönüp alabora olması çok normal gercekten

Yorum

Süper bir etkinlik yapmışsınız Tebrikler valla daha nice güzel etkinlikler arkadaşlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

birlik berabarlik daim olsun güzel eğlenmişsiniz tbrkler

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                    Valla süpersiniz beyler tebrik ederim
                    bu arada Cemil abim büyük geçmiş olsun Allah beterinden esirgesin,
                    Ve isa abi 10 numarasın seni tamamen iyileşmiş ve etkinlik alanlarına dönmüş görmek beni apayrı mutlu ediyor gercekten
                    videolara gelince kızmayın beyler ne o öyle boyna kendi etrafınızda dönüp durmuşunuz bu mudur yani ben olsam hafada 3 parande atıp yere çakılmadan bırakmazdım ATV'yi
                    Sebahattin abimizinde bu dönme turlarından sonra başı dönüp alabora olması çok normal gercekten
                    Teşekkür ederim Emre kardeşim, İsa hocam sayesinde kısa sürede dizkapağım iyileşti. Etkinlik gerçekten mükemmeldi. O kadar güzel foto ve videolar varki anlatamam....

Yorum

UTku abim önümüzdeki iki senelik "yanlama, kaydırma" ihtiyacını bir atv ile gidermiş bulunuyor Bunun üzerine bir de yüksek bir yerden atlayış videosu gider di yani :P
                      2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

10/10/10 süper harikasınız
                        2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                        2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Ya arkadaşlar hala göremenin güzellikleri gözmün önünde.İnsanın hiç ankaraya gelesi gelmiyor.En kısa sürede tekrar gideceğim ve yapamadıklarımı tek tek gerçekleştireceğim.Bu arad kendimi atv almayı düşünüyorum haha haha haha Ben hiç bu kadar keyif almamıştım......

Yorum

Araçlar güzel çıkmış.. :P

Yorum

Benim merak ettiğim Testi Kebabını nerede yaptılar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Herkese merhabalar
                                Öncelikle bu organizasyon için özveride bulunup çok emek harcayan Yılmaz kardeşimize çok teşekkür ediyorum. Kısacık 2 güne bu kadar aktivite ve eğlence sığdırdı. Tekrar tekrar teşekkürler.

Ürgüp göreme harika bir yermiş. 280km adanaya ve gidince kendıme cok kızdım neden daha önce gelmedim dıye. Doğal güzellikler anlatmayla bitmez. Hakikaten mukemmel. Hiç görmeyen arkadaşlara tavsiyem mutlaka gitmeliler. Mekan güzel ve geziye katılan katılımcılar da ondan daha güzel olunca buluşma tadından yenmez oldu. Gribim her tarafım ağrıyor fakat yıne de aktivitelere katıldım ve cok keyıf aldım. ATV daha önce sürmedim diyorum Utku abi bişey olmaz bin diyor. GO-Karta gittik ben bu araca sığmam diyorum Utku abi bin birşey olmaz sığarsın diyor. Direksiyon göbeğimle bütünleşti ama yine de sürdük Allahtan cok büyük kaza olmadı da sağ salim aktiviteleri bitirdik. Sebahattin abinin atv ile benim atv ye çarpmasını unutamıyorum. Bir yandan gülüyorum bir yandan yuvarlanmamak için kendimi zorluyorum. Allahtan Utku abi kurtardı beni Katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Stres felan hiç bir şey kalmadı . Elinize kolunuza sağlık.

Yorum

İşleniyor...
                                X