Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ürgüp'ten kısa kısa

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ürgüp'ten kısa kısa

Aktiviteler devam ettiginden pek ayrıntıya giremiyoruz.

Bu günkü ATV turundan çekilmiş Utku'nun kısa bir show videosunu telden yükledim.

Hayırlı seyirler:

http://www.youtube.com/watch?v=1wPnK...e_gdata_player
    1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
    Mazide güzel bir anı şimdi..

Ynt: Ürgüp'ten kısa kısa

Utku show yapmissin super

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

dr cum flap mi kaldırıyorsun
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

o kadar toz toprağın içinde aktivitelere birde hamam kaplıca ekleseydiniz bari
        Utku abi

Yorum

Utku tebrikler güzel gösteri. Ama şovdan sonraki halinide merak ediyorum açıkcası

Yorum

Evet arkadaslar Bir saat oncesi itibarilyla evime vardim.Ustumdekileri cikardim cantami bosalttim,temizlendim ve ipadimi aldim ve size yaziyorum.oncelikle sunu belirtmek isterim hayatim boyunca hic bu kadar kisa surede bu kadar guzel ve cok bir aktiviteyi gerceklestirmemistim.Bunu superler superi Yilmaz kardesim ve esi sayesinde gerceklestirdik.ben bu kadar kisa surede b kadar eglendigimi hic hatirlamiyorum. Bu nedenle oncelikle huzurlarinizda Yilmaz kardesim ve sevgili esine cok vok tesekkur ediyorum. Tabiki minik kizlarina da iki gunlugune annesive babasini bizimle paylastigi icin ayrica tesekkur ederim. Daha sonrasinda da bu organizasyonin bu kadar guzel olmasinda buyuk katkilari olan cok sevgili katilimcilarimiz Cemil abim ve arkadasi sebahhatin abim, Suat kardesim ve esi ve tatlilar tatlisi kizlari, buyuk bir ozveriyle aramizda olan İsa kardesim sevgili esi ve cok tatli minik kizlari ve oglu Omer, yegenleri Burak, taaa adanlardan gelip bizi yanliz biakmayan Okkes kardesim ve gokhan kardesime cok cok tesekkur ediyorum. Gercekten mukemmelin de otesinde eglendik. Ben goremenin bu kadar guzel olabilecegini , atv cihazlariyla peri bacalari nin arasinda engebeli arazide dolasmanin bu kadar keyifli olabilecegini,paintball ve go kartin bu kadar keyifli olabilecegini ve de inailmaz doganin bu kadar sahane olabilecegini o dakikalari ve saniyelri yasiyana kadar hic dusunmemistim.Yilmaz kardesim o kadar guzel bi planlama yapmis ki herse eksiksiz oldu. Organizasondaki tek sorun hava sartlainin kotu olmasi sebebiyle yani ruzgar nedeni ile balon sefasini yapamamamiz oldu.anca biz de asagidan birkac korkusuz balonvunun ruzgara kars savasni fotografladik ve kaydettik. Bu arada inanilmaz sayida fotograf ve video kaydi var. Sanirim bunlar ancak birkac haftada sitemize yuklayebilirz. Parca parca ve genclerin yardimlari ile hunlari da basaririz evelallah. Bu arada organizasyonun son asamasinda buz gibi suya ayaklarimizi sokarak ihlara vadisini o essiz dogasini seyrederek yedigimiz enfes yemeklerin tadi hala damagimda. Bu organizasyon sonunda sunu net olarak anladim urgup goreme yoresi inailmaz guzelmis ve sunu biliyoruz ki gezdigimiz o kadar yere ragmen hala gezilecek inanilmaz yerler var. Kendi aamizda konustugumuzda en kisa surede devam yapmaya karar verdik. Tabii ki devami icin daha cok arkadasimizi aamizda gormek isteriz ancak her halikarda kac kisi olursak olalim ben ve bir kac arkadasim cok kisa zamanda yilmaz kardesim esi ve cocuklariyla ve urgup goremenin essiz dogasiyla tekrar bulusacagiz. Saygilar sevgiler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
              welcomeEvet arkadaslar Bir saat oncesi itibarilyla evime vardim.Ustumdekileri cikardim cantami bosalttim,temizlendim ve ipadimi aldim ve size yaziyorum.oncelikle sunu belirtmek isterim hayatim boyunca hic bu kadar kisa surede bu kadar guzel ve cok bir aktiviteyi gerceklestirmemistim.Bunu superler superi Yilmaz kardesim ve esi sayesinde gerceklestirdik.ben bu kadar kisa surede b kadar eglendigimi hic hatirlamiyorum. Bu nedenle oncelikle huzurlarinizda Yilmaz kardesim ve sevgili esine cok vok tesekkur ediyorum. Tabiki minik kizlarina da iki gunlugune annesive babasini bizimle paylastigi icin ayrica tesekkur ederim. Daha sonrasinda da bu organizasyonin bu kadar guzel olmasinda buyuk katkilari olan cok sevgili katilimcilarimiz Cemil abim ve arkadasi sebahhatin abim, Suat kardesim ve esi ve tatlilar tatlisi kizlari, buyuk bir ozveriyle aramizda olan İsa kardesim sevgili esi ve cok tatli minik kizlari ve oglu Omer, yegenleri Burak, taaa adanlardan gelip bizi yanliz biakmayan Okkes kardesim ve gokhan kardesime cok cok tesekkur ediyorum. Gercekten mukemmelin de otesinde eglendik. Ben goremenin bu kadar guzel olabilecegini , atv cihazlariyla peri bacalari nin arasinda engebeli arazide dolasmanin bu kadar keyifli olabilecegini,paintball ve go kartin bu kadar keyifli olabilecegini ve de inailmaz doganin bu kadar sahane olabilecegini o dakikalari ve saniyelri yasiyana kadar hic dusunmemistim.Yilmaz kardesim o kadar guzel bi planlama yapmis ki herse eksiksiz oldu. Organizasondaki tek sorun hava sartlainin kotu olmasi sebebiyle yani ruzgar nedeni ile balon sefasini yapamamamiz oldu.anca biz de asagidan birkac korkusuz balonvunun ruzgara kars savasni fotografladik ve kaydettik. Bu arada inanilmaz sayida fotograf ve video kaydi var. Sanirim bunlar ancak birkac haftada sitemize yuklayebilirz. Parca parca ve genclerin yardimlari ile hunlari da basaririz evelallah. Bu arada organizasyonun son asamasinda buz gibi suya ayaklarimizi sokarak ihlara vadisini o essiz dogasini seyrederek yedigimiz enfes yemeklerin tadi hala damagimda. Bu organizasyon sonunda sunu net olarak anladim urgup goreme yoresi inailmaz guzelmis ve sunu biliyoruz ki gezdigimiz o kadar yere ragmen hala gezilecek inanilmaz yerler var. Kendi aamizda konustugumuzda en kisa surede devam yapmaya karar verdik. Tabii ki devami icin daha cok arkadasimizi aamizda gormek isteriz ancak her halikarda kac kisi olursak olalim ben ve bir kac arkadasim cok kisa zamanda yilmaz kardesim esi ve cocuklariyla ve urgup goremenin essiz dogasiyla tekrar bulusacagiz. Saygilar sevgiler
              Ellerinize sağlık Utku abi gercekten Yılmaz kardeşimiz harika bir işe imza attı bu yabana atılacak bir organizasyon değil bu siteden bir çok katılmayı isteyipte katılamadığım buluşma oldu ancak bu buluşma gercektende en çok üzüldüğüm kaçırdığım için içime dert olan buluşma oldu ama eminim ki bizler içinde acısını çıkartmışsınızdır

Yorum

Utku gözüm burda, vardılar mı diye düşünüyordum. sag sağlım vardığınıza sevindim. Dönüşte beni de bı uyku bastı, sizden kaptim ben de redbull patlattım bı tane kendime geldim.

Digerleri de varmışlar mıdır? Sen onları bekledin mı daha dogrusu
                1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...

Yorum

programınız gerçekten iyiydi ve hepsini uygulamanızda çok güzel olmuş....
                  F30 Sport+

Yorum

yilmaz kardesi Ankaraya 60 km kalana kadar cok sakindim. Hatta Suat kardesim beni gecti arayida baya acti.120 ye sabiteldim ve benim kara sahin rekora imza atarak ilk defa ortalama 8.5 yakti. Daha sonra suat kardesim molaya girdi ve hava iyice bozdu. Ben de tek oldugum icin dayanamadim. İki tane arkadas bir passat 1.8 t ve bir de bmw 3.20 deki kardeslerim sayesinde son anda da yeni kasa bir a6 sayesinde uykum acildi. Ve hepsinden once ankaraya dustum.en son konusmamizda suat kardesimin 40 kmsi vad cemil abinin de 45 km varmis.sanirim varmislardir.bir daha konusamadik. Bu arada inanilmaz bir trafik ve ankaraya yaklasinca yagis vardi. Bu arada Yilmazim su fotolardan ve videolardan bir bukle bekliyoruz musait aninda haha haha haha

Yorum

Bu arada sunu da söylemezsen edemeyeceğim, bu insigniateam ile ilk buluşmamdi ama hakikaten bu kadar kaliteli ve elit insanlarla tanismak ve zaman geçirmek çok keyif vericiydi.

Isa hocamın kibarlığı, ökkes'in aciksozlulugu ve temiz kalbi, Faruk Bey'in misafirperverliği, Cemil Abi'nin esprileri, Sebahattin Abi'nin ATV kullannim kabiliyeti , Suat Abi ve eşinin nezaketi, Utku'nun genel kültürü. Her biri ayrı bir konu başlığı aslında.

Dev foto ve video arşivini yarından itibaren yüklemeye başlarız.

Geldiginiz için hepinize sonsuz teşekkürler.

Yorum

Yilmaz kardesim bari su son anda herkesin katilimiya yaptigimiz showu koysaydin.....

Yorum

Cemil abinin cektegi toplu ATV gösterisini mı?

Yorum

Mesela veya senle olan olabilir.....

Yorum

Notebook büroda telden yükleyeyim birkaç tane o zaman.

Yorum

İşleniyor...
                              X