Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ÜRGÜP BULUŞMASI HAKKINDA HERŞEY

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ÜRGÜP BULUŞMASI HAKKINDA HERŞEY

Yılmaz bey, gerçekten muhteşem bir organizasyon, herşey için çok çok teşekkürler... yarın görüşmek üzere

Yorum

Fatih hocam biz Karadenizliyiz biz de Pes etmek olmaz.Kimse gelmezse ben Yılmaz Kardeşim için gideceğim.......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
        Fatih hocam biz Karadenizliyiz biz de Pes etmek olmaz.Kimse gelmezse ben Yılmaz Kardeşim için gideceğim.......
        bu ürgüp grubuna özenmeye başladım nerde bizim bursa grubu madara olacağız siteye

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

vallahi arkadaşlar cok üzülerek söyledim cok isterdim aranızda olmayı ama olmadımmı olmuyor işte hayırlısı herşeyin dahada güzel buluşmalar bizleri bekliyor ilerleyen günlerde
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Yeni Liste:
            1- Trabzon61 (Utku Aksoy)- 1 kişi
            2- Sebazios (Yılmaz KArdeşim) -2.5 kişi
            3- Suat -3 kişi
            4- İhtiyar delikanlı ( Cemil Abimiz)- 2kişi
            5- Nuri Kardeşim 2-3 kişi
            6- Eymenkul ( Eymen kardeşim) - 4 Kişi tek gün
            7- Okkeş kardeşim ( Adana ) -3 kişi
            8- İsa Hocam - 3 kişi
            9- Orta boy Mehmet Okur kardeşim ?????(BELKİ)
            10- Diadavidoff ( Emre kardeşim) - BELKİ
            Arkdaşlar son çağrı Uçak kalkıyor.Bir daha bu kadar lüks ve güzel bir uçağa binemeyebilirisniz.Saygılar sevgiler

Yorum

Yılmaz kardeşim o kadar güzel bir calışma yapmışsınki valla canım cekti planım olmasa basıp gelesim var %50 ist %50 ürgüp oldu şu yazıları okuyunca ...

Emeklerin için teşekkürler
              2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
              2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

ufuk kardeşim hadi kalk gel yarın bizle.sonraki gün sabah karşı yola çıkarsın illahi ki istanbula gideceksen....

Yorum

3,75 kişi diyelim
                  2 çocuk. Biri 2,5 yaş, biri 4 aylık...

Yeni Liste:
                  1- Trabzon61 (Utku Aksoy)- 1 kişi
                  2- Sebazios (Yılmaz KArdeşim) -2.5 kişi
                  3- Suat -3 kişi
                  4- İhtiyar delikanlı ( Cemil Abimiz)- 2kişi
                  5- Nuri Kardeşim 2-3 kişi
                  6- Eymenkul ( Eymen kardeşim) - 4 Kişi tek gün
                  7- Okkeş kardeşim ( Adana ) -3 kişi
                  8- İsa Hocam - 3 kişi
                  9- Orta boy Mehmet Okur kardeşim ?????(BELKİ)
                  10- Diadavidoff ( Emre kardeşim) - BELKİ
                  Arkdaşlar son çağrı Uçak kalkıyor.Bir daha bu kadar lüks ve güzel bir uçağa binemeyebilirisniz.Saygılar sevgiler
                  2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

Dışarıdan gelen arkadaslar icin önemli duyuru:

İlk buluşma noktamız Forum Kapadokya'nın yanındaki BP akaryakıt istasyonu.

Hangi istikametten (Kırşehir, Aksaray, Kayseri yada Niğde) gelinirse gelinsin, hem herkesin önünden geçeceği, hem en kolay bulunabilecek, hem de 10 araçlık kafilenin sigabilecegi en uygun yer burasidir.

Bahsettigim BP forumun sol bitişiğinde bulunan akaryakıt istasyonudur. Gelenleri karşılamak icin sabah saat 08:30'da orda olacağım. Bende erken gelen olursa biraz beklesin.

Bu arada aracın plakası değişti. Tanımamda sıkıntı çekerseniz diye yazıyorum 59SC359. Ayrıca yolda yada buluşma noktasını bulmada bir sorun yasarsanız telefonum: 0555 623 10 02.

Son olarak katılan arkadaslar otel durumunu ne yaptığını bildirebilirler mı? Koordinasyon ve otellere yerleştirme icin plan yaparken lazım oluyor. İsteyenler burdan isteyenler PM'den ulaşarak bildirebilirler.
                    1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
                    Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

Ulllalallalalannnnnnn Yeter be Güvendiğim dağlara paso kar yağıyor dolu yağıyor........
                      Hahahahah drumu dellendirmeyin dişlerinizi söker
                      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                      [center]

Yorum

ufuk kardeşim hadi kalk gel yarın bizle.sonraki gün sabah karşı yola çıkarsın illahi ki istanbula gideceksen....

Utku abi istanbul şart baglantı yapmam gerekiyor kışlık ufo baglantılarım var mesafeler çok uzak yoksa böyle bir buluşma kacırılmaz özellikle atv ve balon çok merak ediyorum
                        2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                        2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

İstanbul'dan katılmayı düşünen arkadaşlar gece 3:00 gibi yola çıktıkları taktirde, çok rahat kahvaltıya yetişirler. Bu saatlerde yolun sakin olması, radar olmaması ve yolun güzel olması avantajları dolayısı ile 140 km/h'lik ortalama bir hız ile uygun olur. Ankara - İstanbul Otoyolu, Ankara Çevre Yolu, (Aksaraya kadar) Ankara - Konya Yolu ve Son olarak Aksaray - Nevşehir Yolu şu an için kullanılabilecek en iyi güzergahtır. Bu güzergahı hiç bozmadan geldiğinizde doğrudan Kapodakya Forum 'a varırsınız. Forumu geçer geçmez (tam bitişiğinde) bahsettiğim BP'yi görürsünüz.

Kırıkkale - Kırşehir İstikameti mesafe olarak 30 km daha kısadır ama yolun genel durumu bakımından Aksaray istikameti, yolun güzel olması ve sürekli çift şerit olması dolayısıyle daha uygundur. Ayrıca Aksaray istikametinden geldiğiniz taktirde sabah 07:00 gibi Tuz Gölü Muzesinin yanında geçeceksiniz. Girişi ücretsiz olan bu yerde 5 dakika mola vererek hem güneşin doğuşunu izleyebilir, hem gölü üzerinde yürüme şansına sahip olursunuz. Bu arada tuz dolayısıyla bem beyaz olan bölgenin, ışığı yansıtma gücü sayesinde fotoğraf meraklıları ve fotoğraf çekecekler açısından mükemmel bir atmosfer yarattığına da değinmeden geçmeyeyim.

(Bu molayı fazla uzatmayın, sizi bekliyor olacağım

Yakın zaman içinde her iki yolu da kullandım. Her iki yolda da ara ara yol yapım çalışması var. Bu nedenle dikkatli sürmeniz önerilir.

Ankara'dan gelecekler için ise yola çıkma saati olarak sabah 6:00 en uygun saat. 300 km yolunuz olacak. 20 dk'da mola eklersek 3 saatte varabilmek için 120 km/s ortalam hız ideal olur.

Günü birlik katılacak arkadaşların cumartesi katılmalarını öneririm. Cumartesi günü aktivite bakımından biraz daha yoğun olacak. Git-gel artı o kadar aktivite diye yorulmaktan korkanlar için söyleyeyim, tüm aktivitelerin toplamı, bir halı saha maçı kadar yorucu olmayacak. Genel olarak stres atmak üzerine kurulu bir buluşma bu. Dönüşte bir yorgunluğunuz olacaksa, mükkemmel manzaralara karşı iç çekmekten ve gülmekten kaynaklı olur

Maddi sıkıntı yüzünden gelmemeyi düşünenler varsa onlara da bir uyarım var. Bu kadar ektivite ve eğlence, onların tahmin ettikleri kadar pahalı değil.

Eğer balon turuna katılmam derseniz, konaklama + yemek + tüm aktiviteler katılmak ve geri kalan herşey dahil kişi başı masrafınız sadece 150 lira oluyor. Bu fiyata sadece ulaşım masrafı dahil değil, çünkü herkesin ulaşım tarzı ve mesafeleri faklı. Otobüsle gelecek kişi istanbul'dan 60, Ankaradan 30'liraya gelebilir.

Yani bu rakamı arttırmak için gerçekten özel çaba sarfetmeniz lazım. İnanmayanlar için 1 kişi için hesabı çıkartayım:

27 lira: konaklama (uygulama oteli, açık büfe sabah kahvaltısı dahil)
                          25 lira: ATV turu (yakıt, rehber kask vs herşey dahil)
                          25 lira: Paintball savaşı (kask, üniforma, silah, pist, 100 mermi, çay - kahve vs herşey dahil)
                          5/25 lira: Peri bacası içinde canlı müzik dinleme zevki (iki yerli içki, meyve tabağı, çerez) Alkol almam 5 liraya bir meyvesuyu içersiniz olur biter.
                          20 lira: Cumartesi akşamı yenecek %90 et içerikli yöresel testi kebabı.
                          10 lira: Sabah kahvaltısı (14 çeşit serpme kahvaltı, sınırsız çay)
                          10 lira: Go-Kart / Karting yarışı
                          10 lira: Pazar akşamüstü Belisırma / Ihlara'da Dere Üstünde Alabalık.
                          -----------------------------------------------------------------
                          152 lira: Alkollü Toplam Maliyet.
                          137 lira: Yeşilaycı Toplam Maliyet.

Aktivite eksiltirseniz bu fayatlar daha da aşağılara düşüyor.

2 günlük tam teşekküllü, herşey dahil, sağlam bir kapodakya tatili için bu paraya çok diyen çıkarsa, vururum.

Yarım depo benzin parasından daha az bir rakama unutulmaz bir tatiliniz, unutulmaz anılarınız olacak.

Ha, ben hem bir peri bacasının içinde yada kaya otelde kalırım, hem de balona binerim derseniz 63 + 150 = 213 lira daha masraffınız oluyor. Bunu de belirtmek lazım. Aktivitelere katılma zorluluğunun olmaması ve geniş otel alternatifleri sayesinde maliyeti tamamen kendi bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Şahsen ben hiçbirşeyden geri kalmak istemiyorum. Çünkü bir daha bu fiayatlara bu aktiviteleri gerçekleştiremem.

Ha ulaşım konusunda da herkes kendi istediğni seçsin. İsteyen arabasıyla gelir. İsteyen çok yakıyor der, otobüsle gelir. Bu akşam saat 20:30 ve 22:00'de kalkacak Metro Turizmin İstanbul - Nevşehir arabasına binerseniz, sabah kahvaltısındaki esprilere beraber gülebiliriz...

Diğer bir alternatif de 4 kişi birleşip bir arabayla gelir, yol parasını paylaşırsınız. Kişi başı ulaşım maliyeti otobüs parasından bile aza düşer.

Dip not: İlk sayfadaki "GELECEK ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" balşıklı uyarıyı son kez gözden geçirin, özellikle de spor ve yedek kıyafet konusunu.
                          1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
                          Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

Ya valla bu mesajı şimdi okuyabildim ve katılamayacağıma bir kez daha deli oldum. Harika bir organizasyon ve fiyatlar hakikaten çok iyi. Yılmaz kardeşim ellerine ve emeğine sağlık. Epey de uğraşmışsın belli.
                            Ben doktorluğu bırakayım en iyisi
                            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                              Ya valla bu mesajı şimdi okuyabildim ve katılamayacağıma bir kez daha deli oldum. Harika bir organizasyon ve fiyatlar hakikaten çok iyi. Yılmaz kardeşim ellerine ve emeğine sağlık. Epey de uğraşmışsın belli.

cem bey ozaman bursaya alalım sizi, günübirlik, ne dersiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                                Orjinal yazı sahibi: drdilmen

cem bey ozaman bursaya alalım sizi, günübirlik, ne dersiniz?
                                bursaya alalım sizi

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

İşleniyor...
                                X