Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ÜRGÜP BULUŞMASI HAKKINDA HERŞEY

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ÜRGÜP BULUŞMASI HAKKINDA HERŞEY

Orjinal yazı sahibi: sebazios
    Arkadaslar zaten dediğim gibi, normal şartlarda kayadan oyma bir butik otelde, hem de suit bir odayı bu fiyatlarda tutmanız imkansız. Oteli beğendiğim için adamla 3 saat pazarlık ettim. Bu fiyatlar öyle ortaya çıktı.

Nostalji Cave Suit Hotel, fiyat performans bakimindan tavsiye edeceğim oteldir. Bir peribacasi icinde kalacaksınız. Emin Bey'i de şimdi aradım. Herhangi bir sorun yok. Elinde 7 tane oda vardı. Birini bana (Nevşehir'de evim olmasına rağmen bu deneyimi yasamak için odayı tuttum) birini Okkes Bey'e ayırdı. Kalan 5 odayı da ilk arayan 5 kisiye verecek. Yer ayirtmak isteyenlerin ecele etmelerini tavsiye ederim.

İsteyenler su an arayabilir.
    Yılmaz Bey çok teşekkürler. Bu saatte bizim için uğraşıyorsunuz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okkes
      Orjinal yazı sahibi: sebazios
      Arkadaslar zaten dediğim gibi, normal şartlarda kayadan oyma bir butik otelde, hem de suit bir odayı bu fiyatlarda tutmanız imkansız. Oteli beğendiğim için adamla 3 saat pazarlık ettim. Bu fiyatlar öyle ortaya çıktı.

Nostalji Cave Suit Hotel, fiyat performans bakimindan tavsiye edeceğim oteldir. Bir peribacasi icinde kalacaksınız. Emin Bey'i de şimdi aradım. Herhangi bir sorun yok. Elinde 7 tane oda vardı. Birini bana (Nevşehir'de evim olmasına rağmen bu deneyimi yasamak için odayı tuttum) birini Okkes Bey'e ayırdı. Kalan 5 odayı da ilk arayan 5 kisiye verecek. Yer ayirtmak isteyenlerin ecele etmelerini tavsiye ederim.

İsteyenler su an arayabilir.
      Yılmaz Bey çok teşekkürler. Bu saatte bizim için uğraşıyorsunuz.
      Ne demek Okkes. (akran olduğumuzdan isminle hitap ettim, kusur olduysa affola)
      Gelenler benim misafirim. Bir kisi üzgün ayrılsın, ben üzülürüm.

Yasamak guzel birsey. Bir kez geliyoruz dünyaya. Tadını cikrtamadiktan sonra ne anlamı var ki yasamanın.

"Ömür denilen sey; hergun monoton olarak yaptıklarımızın dısında kalan herseydir" demiş düşünür.
      Bence haklı.

Fatih Abi sen yok musun?
      1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
      Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

Üzülerek söylüyorum gelemiyecem ben.hafta sonu dügün çıktı karakol su bu derken anca geldim eve bizim kuzen kız kacırmıs. hafta sonuna dügün yapacaz:S Bu kadar Bahtsız olunmaz ya çok üzülüyorum ya
        Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

Yılmaz abi helal olsun diyorum gelemeyeceğimi bildiğim için konunun çok üstüne düşmemiştim ama neler kaçırdığımı öğrenince cidden üzüldüm
          atv, paintball, balon, karting bir buluşmada hepsini bir arada yaşamak çok keyifli olacaktır.
          1-2 sene sonra yine tekrarlasak bunu ihihi
          InsigniaTEAM

Yorum

Cagricim 1-2 sene beklemeyeceksin ve gelmeye calisacaksin.bizdenistedigin bir yardim varsa biz de sana yardim edecegiz....

Yorum

yarın sabah Ankara,
              10-11 ekim yine Ankara,
              muhtemelen 23 ekimden sonra da uzun mesafeli ve uzun süreli başka bir seyahat daha var.
              imkanları zorlasam da olacak birşey değil, başka sefere artık
              InsigniaTEAM

Yorum

Çağrı 290 km mesafeden gelmiyorsun ya! Daha da birsey demiyorum. İnsan 1 günlüğüne gelir, yine gelir.
                1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...

Yorum

Yılmaz kardeşimizin bu denli özveri ile bu kadar özel bir etkinlik hazırlaması ve benim katılamamam inanın içimde çok büyük bir dert oldu gece gece kederlendim iki tek atasım geldi inanın...
                  Size bol bol eylenmenizi ve harika bir hafta sonu gecirmenizi diliyorum elde ki imkanlar katılmama engel oldu malesef ;(

Yorum

Önemli duyuru: Urgup Buluşmasında aramızda olacak arkadaşların, daha da fazla zaman kaybetmeden, kalmayı düşündükleri otelden yerlerini ayirtmalari kendi rahatları acısından önemlidir.

Bildiginiz uzere yöre, turistik bölgedir. Ozellikle hafta sonları yoğunluğu arttığı icin, "ben gelince otelimi öyle tutarım" fikrinde olanlar arkadaslar, istemedikleri bir otelde kalmak, hatta daha kötüsü hiç otel bulamamak gibi sıkıntılar yaşayabilir.

Hatırlatmak üstüme vazifedir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                      Yılmaz kardeşim,seni rezervasyon organizatörü yapmak lazım.Maşaallah vallahi tur acentesi gibi çalışmışsın.Ellerine,emeğine sağlık. clapclap clapclap

aynen yaa plan çok güzel olmuş gerçekten... elinize sağlık..
                      F30 Sport+

Yorum

Bir haftadır yetiştirmeye çalıştığım raporumu çeşitli aksaklıklardan ötürü bitiremedim.Pazartesi gününe yetişmesi gerekiyor.Cumartesi günü sizlere katılamıcam.Pazar günü yetiştirebilirsem günübirlik gelmeyi planlıyorum inşallah.
                        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Eymen niyetin gunü birlik katilmaksa Cumartesi gelmeni öneririm. Cumartesi aktivite bakımından pazara oranla daha yogun geçecek. cumaetesi sabahtan gelir, ayni gece donersin. Tabi bu benim önerim. Sana hangisi uygunsa ona gore ayarlaman daha doğru.

Yorum

beyler bu buluşmaya bende katılamıyacagımı üzülerek söylemek durumundayım işlerimi ayarlayamadıgımdan dolayı günü birlik gelmek isterim ama oda yol yorgunlugundan öteye geçmez diye düşünüyorum (bu yazıyı utkuya okutmayın ihihi )
                            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Ulllalallalalannnnnnn Yeter be Güvendiğim dağlara paso kar yağıyor dolu yağıyor........

Yorum

Merak etme utku biri gelmezse başka birileri gelir sonuçta gönüller bir olsun.

Tam gaz devam

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X