Duyuru

Collapse
No announcement yet.

29 Mayıs 2011 InsigniaTeam OPC Track Day

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 29 Mayıs 2011 InsigniaTeam OPC Track Day

Hımm..Güzel bi hediyeymiş..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
      biraz kopyaladım yapıştırdım amatörce bişeyler yaptım ama inşaalah beyenirsiniz

http://www.youtube.com/watch?v=MqBmelgtgR8

Güzel bir derleme olmuş elinize sağlık.
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Aykut En uzaktan ve en erken siz geldniz bu çok ilginçti . . .
        Katılımınız tüm üyelerimiz için iyi bir örnek teşkil ediyor.
        Sizi canı gönülden kutlarım.
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
          Hediye çeki kazanan arkadaşlar,

Hanginiz hediye çekinizi düşürdünüz?

bendeniz volkan paça kullanıcak arkadaşımız varsa tabiki kullanabilir

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
            Orjinal yazı sahibi: turquaz72
            Hediye çeki kazanan arkadaşlar,

Hanginiz hediye çekinizi düşürdünüz?

bendeniz volkan paça kullanıcak arkadaşımız varsa tabiki kullanabilir
            Volkan,

Hediye çekini göndereyim mi? Yoksa bir arkadaşa bağışlıyor musun?
            2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeytin
              Orjinal yazı sahibi: emrezxr
              biraz kopyaladım yapıştırdım amatörce bişeyler yaptım ama inşaalah beyenirsiniz

http://www.youtube.com/watch?v=MqBmelgtgR8

Güzel bir derleme olmuş elinize sağlık.
              öne gecemedimki her taraf 180 hp lerle doluydu haha haha o girişte herkezi görüntüleyebilirdim ama olmada daha dogrusu bukadar oldu

Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

dün gece arabanın saatiyle tam 00.00'da eve vardık
                Buluşma için İstanbul'a kadar gelmişken Çanakkale taraflarını da görmeye karar vermiştik. Buluşmadan sonra pazartesi sabahı Edirne'ye doğru yola çıktık, Selimiye Camii'yi ziyaret ettik.
                Akşama doğru Gelibolu'ya vardık, salı sabahı yarımada turuna başladık. kısıtlı zamandan dolayı adaya yarım gün ayırabildik, kesinlikle 1 gün ve bir rehber şart oraya, çok fazla şehitlik ve gezecek yer var.
                Öğleden sonra Çanakkale, akşama da Bursa'ya vardık. Çarşamba günü babamın askerlik yaptığı Bursa Işıklar Askeri Lisesini ve Ulu Camii'yi gördükten sonra Eskişehir'e geçtik.
                Ufuk abim sağolsun işi gücü bırakıp bizimle ilgilendi. önce görmeyi çok istediğim "Devrim" otomobilini görmeye gittik, orada da yetkililer çok misafirperver davrandılar. ardından Ufuk abi güzel bir Eskişehir turuyla gezdirdi bizi. ilk defa gitmiştim, şehre hayran kaldım hatta Bursa'da harcadığımız zamana da üzüldüm diyebilirim ihihi
                gece sağ salim eve vardık, toplamda 2533 km yol yapmışız. artık yorgunluğu atıp sitenin 6 günlük geçmişini incelemem lazım ihihi
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  Buluşma için İstanbul'a kadar gelmişken Çanakkale taraflarını da görmeye karar vermiştik. Buluşmadan sonra pazartesi sabahı Edirne'ye doğru yola çıktık, Selimiye Camii'yi ziyaret ettik.
                  Akşama doğru Gelibolu'ya vardık, salı sabahı yarımada turuna başladık. kısıtlı zamandan dolayı adaya yarım gün ayırabildik, kesinlikle 1 gün ve bir rehber şart oraya, çok fazla şehitlik ve gezecek yer var.
                  Öğleden sonra Çanakkale, akşama da Bursa'ya vardık. Çarşamba günü babamın askerlik yaptığı Bursa Işıklar Askeri Lisesini ve Ulu Camii'yi gördükten sonra Eskişehir'e geçtik.
                  Ufuk abim sağolsun işi gücü bırakıp bizimle ilgilendi. önce görmeyi çok istediğim "Devrim" otomobilini görmeye gittik, orada da yetkililer çok misafirperver davrandılar. ardından Ufuk abi güzel bir Eskişehir turuyla gezdirdi bizi. ilk defa gitmiştim, şehre hayran kaldım hatta Bursa'da harcadığımız zamana da üzüldüm diyebilirim ihihi
                  gece sağ salim eve vardık, toplamda 2533 km yol yapmışız. artık yorgunluğu atıp sitenin 6 günlük geçmişini incelemem lazım ihihi

Ne demek kardeşim işimiz gücümümüzü bıraktık sakın bize para lazım degil dost arkadaş lazım işimizi gücümüz mekanımızda olmasakda Aslanlar personellerimiz var yoklugumuzu aratmazlar vaktimizin kısıtlı olmasından çok bir yer göremedik ama sen memnun ayrıldıysan Eskişehirimizden en büyük mutluluk bu benim için sag olsun Cemil abimde memnun ayrıldı seninde memnun ayrılman beni çooook onura etti sag salim evine vardıgın için çok şükür

Saygılar Cagrım
                  2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                  2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

bu arada zahmet olmazsa buluşmada çekilen fotoğrafları her buluşmada olduğu gibi orjinal çözünürlüklerini hotfile/rapid gibi siteler üzerinden paylaşalım, herkeste güzel bir arşiv olur, buluşma fotoğrafları arşivimizi de açarız
                    InsigniaTEAM

Yorum

buluşmadaki pembeli minik ablamız kimin kızı acaba? ihihi annem bikaç fotosunu çekmiş, fotoları ailesine ulaştırıyım
                      InsigniaTEAM

Yorum

Çagrıcım Devrim arabasının resimlerini ne zaman yayınlıcaksın...
                        bu zamana kadar Eskişehirde bulunan arabayı görmeye gitmedik bugün tekrar gitti ordan tanıdık bir kaç abi bulduk içini falan inceleme fırsatı bulduk resmen buram buram tarih kokuyor

Yorum

bu arada zahmet olmazsa buluşmada çekilen fotoğrafları her buluşmada olduğu gibi orjinal çözünürlüklerini hotfile/rapid gibi siteler üzerinden paylaşalım, herkeste güzel bir arşiv olur, buluşma fotoğrafları arşivimizi de açarız
                          Pazartesi aksamı eve gidince atarım burda. Bağlantı hızı düşük .
                          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
                            Çagrıcım Devrim arabasının resimlerini ne zaman yayınlıcaksın...
                            bu zamana kadar Eskişehirde bulunan arabayı görmeye gitmedik bugün tekrar gitti ordan tanıdık bir kaç abi bulduk içini falan inceleme fırsatı bulduk resmen buram buram tarih kokuyor
                            gerçektenmi tekrar Eskişehir'e gelmem lazım ihihi
                            InsigniaTEAM

Yorum

Gerçek kardeşim özel bir abim oranın müdürünü tanıyormuş ogün telefon açmıştımya o arkadaş ricamızı kırmadı bir kokladık arabayı şimdi daha iyi anlıyorum antika arabaların neden bu kadar paha biçilemez oldugunu...

Kesinlikle bir daha Eskişehire gelin kardeşim

Yorum

Evet yarın sabah yola çıkıyorum . 8 günü yedik bitirdik yine anlamadım nasıl gectı 2 günü insigniaya ayırmıstık. Mükemmel bir zaman geçirdim. Bugünde Odakdan arabamı sıfırlatım cıkınca yenıden dogdu adeta ınsıgnıa Inanırmısınız ılk defa ıcıme sınerek sindirerek sürdüm bugün arabayı . Bütün abilerime kardeşlerime çok teşekkür ederim. Telefonla olsun yanıma gelerek olsun kahve ıcmeye cagırmak olsun yanımda olan abilerime kardeslerıme cok tesekkur ederım. Yolunuz Konya Bozkır/Yalıhuyuk cıvarlarına duserse mutlaka aramadan gecmeyın. İnşallah aralık ayında ben temellı gelıcem gerıye ıstanbula

Güzel bir hafta geçirdim güzel güzel sabah yola cıkıcam. Hanıma fılmlerı hazırladım ızler gıder artık İçten davranan içten pazarlıklı olmayan insanlarla oturup kalkmayı severım, bekleyın aralıkta gelicem

Opel Odak a son olarak tüm çalışanlarına ve Burak Beye çok teşekkürler OPC Track Day için gelmemiştim ben zaten cts günkü detailing etkinligi için gelmiştim
                                2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

İşleniyor...
                                X