Duyuru

Collapse
No announcement yet.

29 Mayıs 2011 InsigniaTeam OPC Track Day

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 29 Mayıs 2011 InsigniaTeam OPC Track Day

Organizasyonda emeği geçenlere ben ve ailem de teşekkür ederiz. Nurettin, Fatih, Gökhan abilerim buluşma öncesi/sonrası yoğun hazırlık ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.
    Opel-Odak'a bize verdiği değer tüm destekleri için,
    Cyclone ve SolarGard firmalarına da bizi destekledikleri için çok teşekkürler.
    Değerli katılımcılarımıza da bizi yanlız bırakmadıkları için çok teşekkür ederim.

Ben halen şehirdışındayım, ara ara internete girme fırsatım oluyor ancak bilgisayarın rami sizlere ömür tel.den girmek zorundayım ve fotolara bakamıyorum. Ancak bizim "ihtiyar delikanlı"nında (vectra b2 ) foto/videolarını çektiğinizi öğrendim. çok teşekkür ederim

Şimdilik Gelibolu'dan selamlar
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      Organizasyonda emeği geçenlere ben ve ailem de teşekkür ederiz. Nurettin, Fatih, Gökhan abilerim buluşma öncesi/sonrası yoğun hazırlık ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.
      Opel-Odak'a bize verdiği değer tüm destekleri için,
      Cyclone ve SolarGard firmalarına da bizi destekledikleri için çok teşekkürler.
      Değerli katılımcılarımıza da bizi yanlız bırakmadıkları için çok teşekkür ederim.

Ben halen şehirdışındayım, ara ara internete girme fırsatım oluyor ancak bilgisayarın rami sizlere ömür tel.den girmek zorundayım ve fotolara bakamıyorum. Ancak bizim "ihtiyar delikanlı"nında (vectra b2 ) foto/videolarını çektiğinizi öğrendim. çok teşekkür ederim

Şimdilik Gelibolu'dan selamlar
      Selam Çağrı, bu forum sayfasında "İhtiyar Delikanlı" ibaresinin telif hakkı bende ihihi haha haha muhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
        ön panjur iyi fikir olmus Hasan

saol mert, masraf yapmadan bu tarz değişiklikler yapmak hoşuma gidiyor....

Yorum

Öncelikli olarak Fatih abi sana, böyle bir organizasyonda öncülük yaptığın için,

Nurettin abiye ( sunumlar 10 numara )

Opel Odaktan Burak a ( 40 km bizi OPC ile İstanbul turu attırdı clapclap clapclap. Videoları paylaşacağım ). O motor sesi hala aklımda tabii ihihi

Alptekin Bey e

Sponsorlarımız olan ( Opel Odak,Solar Gard, Cyclone ye )

Kanışamadık ama Cemil abiye ( kartlar için )

Ve organizasyonda emeği geçen herkeze çok çok teşekkürler ediyorum. clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap

Yorum

biraz kopyaladım yapıştırdım amatörce bişeyler yaptım ama inşaalah beyenirsiniz

http://www.youtube.com/watch?v=MqBmelgtgR8

Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

bide bu görüntü benim bilgisayarda iyi gözüküyor youtube de kare kare olmuş bendenmi kaynaklanıyor acaba
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aykut
                Öncelikli olarak Fatih abi sana, böyle bir organizasyonda öncülük yaptığın için,

Nurettin abiye ( sunumlar 10 numara )

Opel Odaktan Burak a ( 40 km bizi OPC ile İstanbul turu attırdı clapclap clapclap. Videoları paylaşacağım ). O motor sesi hala aklımda tabii ihihi

Alptekin Bey e

Sponsorlarımız olan ( Opel Odak,Solar Gard, Cyclone ye )

Kanışamadık ama Cemil abiye ( kartlar için )

Ve organizasyonda emeği geçen herkeze çok çok teşekkürler ediyorum. clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap
                Esas biz teşekkür ederiz bizleri kırmayıp Samsundan geldiniz tebrik edilmesi gerekenler sizlersiniz şehir dışından gelen bizi yalnız bırakmayan üyelerimiz tekrar teşekkür etmek istedim clapclap clapclap clapclap clapclap obaa

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                  bide bu görüntü benim bilgisayarda iyi gözüküyor youtube de kare kare olmuş bendenmi kaynaklanıyor acaba
                  Şimdi düzeldi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

senin arabanın görüntüsü gelince hemen düzeliverdi
                    Orjinal yazı sahibi: FacomX
                    Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                    Şimdi düzeldi
                    senin arabanın görüntüsü gelince hemen düzeliverdi

Yorum

Cemil abi gerçekten o açıdan düşünmemiştim, çok özür dilerim ihihi o zaman ehtiyar delikanlı deyim,
                      Nike/Hike, adidas/abidas, sOny/sQny gibi bende telif hakkından yırtarım haha
                      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                        Cemil abi gerçekten o açıdan düşünmemiştim, çok özür dilerim ihihi o zaman ehtiyar delikanlı deyim,
                        Nike/Hike, adidas/abidas, sOny/sQny gibi bende telif hakkından yırtarım haha
                        ihihi haha Hadi bakalım, yukarıda belirttiğin nedenlerden dolayı, muhaha bir harf değişikliği ile olayı netleştirdin,

Yorum

anlaşılan 1 etkinliği daha kaçırmışız

Yorum

Hediye çeki kazanan arkadaşlar,

Hanginiz hediye çekinizi düşürdünüz?

2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Hediyeler nelerdi?

Yorum

Cyclone Navigasyon sisteminde 540tl indirim.
                                2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

İşleniyor...
                                X