Duyuru

Collapse
No announcement yet.

29 Mayıs 2011 InsigniaTeam OPC Track Day

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 29 Mayıs 2011 InsigniaTeam OPC Track Day

Orada guzel olur 1 gecede konaklariz
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
      Orada guzel olur 1 gecede konaklariz
      Ankara kızılcahamam
      Nevşehir ürgüp göreme
      Bolu Abant ( burda bir kere yapıldı 19 haziranda vw grubu toplanıyor orda)
      Amasya vs Farklılık gezilip görülecek etkinlik acısından tatmin edici bir yer olması kanaatindeyim sadece yemek ve araba resmi olmayan buluşmalara imza atmalıyız...

Yorum

İste bende onu diyorum gidelim çekelim olimpista dereye arabaları ordan denize
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Nevşehir + 1

Yorum

Yaris pisti olan bir yer olsun.
            Icime oturdu valla.

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Birdaha buluruz havaalanını Kaçırdın hocam vallahi gerçi ben gittimde ne oldu çıkmadım piste slalom mlalom sevmedıgım ıcın

Yorum

E Türkiye buluşması Antalya damı şimdi ??
                Bence Eskişehir olmalı,
                Cumartesi günü Eskişehir'e gitmiştim. Ufuk Can kardeşimle de bu konuda biraz konuştuk. Heryer oldukça yakın Ankara, İstanbul, İzmir, Afyon, Bolu gibi Sosyal aktiviteleri de oldukça revaçta..

Kısa zamanda yaptığım gözlem ve Eskişehir'in çekiciliği beni çok mutlu etti. Prag bile yanında sönük kalır....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
                  Cemil abi senin gibi degerli bir insanın agırlamak bizim için daha büyük bir zevkti sohbetine doyum olmuyor keşke istanbula berabar yolculuk yapsaymışız daha iyi olurdu ama nasip kısmet
                  Seninle de sohbet etmek gerçekten güzeldi Ufukkardeşim, nasip işte. Bir dahaki sefere inşallah..

Yorum

izmir yarıs pisti iste gidelim etkinliği orda yapalım

Yorum

Emrem bizim arabamız dacia logan hb 1,5 dizel 80/85 hp bir araçtı bizim 2 egsoz olsaydı belki yakalardık seni maşallah iyi yardırıyordun
                      [/quote]

heee bende neden insignia yı görmedim dedim şimdi anladım gerci fatih abi beni aradı radara girmişsin dedi ben duydum şimdi seni aradım dedi bende kesin gökan benim plakayı biliyor anos ettiler heralde dedim gecenin o saatinde araba kullanırken zaten bi yorgunluk vardı radara girmişsin değince valla gözlerim fal taşı gibi acıldı haha haha haha
                      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

foruma yeni girebildim, yazıları ve fotoları tek tek inceledim, harika fotolar olmuş, ömür eline koluna sağlık, gelecek videolar içinde gökhan abiye teşekkürler şimdiden, herkes ayrı bi özveri göstermiş kendi ilgi alanında....

gelelim asıl konuya, bizlere kelimelerle ifade edemeceğim güzellikte bi etkinlik yaşattıkları için maddi ve manevi sponsorlarımız başta "Opel Odak Burak bey, cyclone navigasyon multimedya sistemleri, solar gard cam ve güvenlik filmleri, pilotumuz Alptekin bey, opel odak çalışanları, site yöneticilerimiz, modaratörler ve diğer emeği geçen herkese, bütün üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum....

Yorum

ön panjur iyi fikir olmus Hasan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                            E Türkiye buluşması Antalya damı şimdi ??
                            Bence Eskişehir olmalı,
                            Cumartesi günü Eskişehir'e gitmiştim. Ufuk Can kardeşimle de bu konuda biraz konuştuk. Heryer oldukça yakın Ankara, İstanbul, İzmir, Afyon, Bolu gibi Sosyal aktiviteleri de oldukça revaçta..

Kısa zamanda yaptığım gözlem ve Eskişehir'in çekiciliği beni çok mutlu etti. Prag bile yanında sönük kalır....
                            Ağzına sağlık Cemila bi çok iyi fikir Eskişehir,hem çok güzel hem cok modern hemde gezilecek yeri çok adamların denizi bile var
                            hem buluşmalarımızın daimi üyesi her buluşmada ismi olan Ufuk abim bize değil biz Ufuk abiye gitmiş oluruz iyi fikir bence

Yorum

bence k marasta olsun muhaha oleyy

Yorum

Odak kadar Opel i seven benimseyen bir Opel bayisi görmedim ben sanırım . Gercekten özveri ve severek is yapanlar her zaman belli oluyor

Yorum

İşleniyor...
                                X