Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
    Orjinal yazı sahibi: iatros
    güzelmiş yahu. haftaya captıva ıle gelırsem vereyım barı oraya.
    Havalar soğuk diye üşendin galiba Ömür. Nail daha önce oraya 1 kere yaptırmıştı galiba.
    180 tl iyi fiyat ama işini hakkıyla yapana tabi.
    Ben 1 haftalıkken yaptırmıştım.Sen önermiştin zaten Gökhan abi.
    Hafif polisaj glaze/wax yapmışlardı.

Yasin ve kardeşi var işçiliklerini beğendim ben...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 34SRK61
      bende b.evlerde oturuyorum ve sık sık ataköye geliyorum inşallah bir gün sizinde müsait olduğu bi günde tanışmayı isterim.bugün b.evlerdeki kadir hasın arkasındaki meguiarsa gittim ve tavan kaplama iç dış detaylı temizlik hakkında fiyat aldım ama pek iç açıcı gelmedi arkadaşların çalışma sistemi.tüm ürünler meguiars fakat arkadaşlar 7 aydır bu işi yapıyorlar.siteden apg hasan abiyide iyi tanıyorlar sizide biliyorlar.zevkli ve keyifli olacağından hiç şüphem yok.doğum gününüzde kutlu olsun geç oldu ama hanımefendiyide zevkinden ötürü kutlarım.pasta şahaneydi canımız çekmedi değil hanii
      Kadir Hasin oradaki meguiars iyi degil ne yazikki. Fiyatlarida yuksek. Floryada corners in altindaki yer iyi ama cok cok pahali. Bakirkoyde 1 yer var omur 1-2 kez oraya yaptirdi. Ama sanirim el degistirdi. Bence simdi hicbirsey yaptirmayin. Kisin ne yaptirirsaniz yaptirin yagmur, camur, kar boyayi kotu etkiler. Bence Nisan ayina kadar bir sey yaptirmayin. 1-2 benzinlikte yikama cila calismasi yaptiririm size bahara kadar idare edersiniz. Pasta ikram edemedik ama arac pastasi ikram ederiz size
      2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
        güzelmiş yahu. haftaya captıva ıle gelırsem vereyım barı oraya.
        Havalar soğuk diye üşendin galiba Ömür. Nail daha önce oraya 1 kere yaptırmıştı galiba.
        180 tl iyi fiyat ama işini hakkıyla yapana tabi.
        boyu büyük abi birde beyaz araba sonucta yok yere ugrasmama degmez
        Evet beyazda ne yaparsan yap sonuc cok etkileyici olmuyor.

Yorum

aracı nihayet bugun teslim aldım alaha şükürler olsun.benim ve aracım için bu özel teklife hayır diyemem.ne zaman müsait olupta arac ile ilgili bişeyler yapmaya karar verirseniz bende sizlere katılmayı isterim.cep no pm den atıyorum,yakındada aracın tavan kaplaması ve egzosu bittikten sonra resimlerini siz değerli jüri üyelerinin taktirine sunucam

Yorum

dodo juice wax elle mi uygulanıyor? ve blue velvet yazması bir özelliğini mi belirtiyor yoksa mavi renk içinmi? ihihi çünkü youtube'a baktım hep mavi arabalara uygulamışlar
            InsigniaTEAM

Yorum

Super natural olanları elle uygulanabilir. Blue velvet koyu renkler için. Yoksa mavi renkle bir ilgisi yok.

Yorum

tamam abi. sen vermiştin hatırladınmı ihihi
                meg cleaner wax'ı nasıl kullanabilirim abi, bayağı sert gözüküyor. ve onunda bi özelliği varmı?

InsigniaTEAM

Yorum

lastik parlatıcı olayına takıldım ben yaa, houston mı kaynak, kaça mal ettin.
                  Araç bu arada güzel olmuş, elien sağlık
                  Morpheus
                  61 TT 971

Yorum

Çağrı,

Dodo velvet wax super natural olanlardan değil. Bence bunu sen pad ile sür. Üstelik şimdilerde hava çok soğuk tavsiye etmem. İlkbahara doğru çıplak elle wax daha iyi oluyor.
                    Yazın kaporta çok sıcak olduğu için iyi olmuyor.
                    Cleaner waxın özel bir olayı yok Çağrı. Katı wax. Yıkamadan sonra pade az az alıp araca sür. Gayet iyi wax. Tabi şimdilerde daha yeni teknoloji olanları var. Ama wax wax dır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Morpheus
                      lastik parlatıcı olayına takıldım ben yaa, houston mı kaynak, kaça mal ettin.
                      Araç bu arada güzel olmuş, elien sağlık
                      Meguiarsın sprey ve jel olan 2 ürünü ile lastiklerinizde istediğiniz siyah ve ıslak görünümü sağlayabilirsiniz.
                      Ayakkabı parlatma süngerlerine az miktarda alıp lastik alın yüzeylerine sürün. Hepsi bu.

Burdan alabilirsiniz.

http://www.meguiars.com.tr/product_i...products_id=92 26 tl

Amerikada aynı ürün Walmartlarda vergisi ile 7.47 + vat = 8 usd civarı 8x1.9 = 15 tl

Nerdeyse 2 katı fiyat. Ama yapacak bir şey yok. Bazen ingilterenden alıyorum. Özellikle 1 gallon , 5 litre lik ürünlerde kazanç sağlıyor.
                      Ama küçük ürünlerde fiyat nerdeyse Türkiye ile aynı.

Yorum

Yaz geliyor araç siyah harelerden kurtarıcak yıkadıktan sonrada toz tutmasını engeliyicek şekilde güzelce bir uygulama yapmak istiyorum ürün önerilerini bekliyorum Birde cam çiziğine yapıla bilicek bir işlem varmıdır ?
                        2016 w205 AMG

Yorum

Hareleri polisaj ile giderebilirsin. Yıkandıktan sonra aracın toz tutmasını önleyecek ürünler var ama canım Türkiyemin yolları o kadar tozluki ise yaramıyorlar. Ancak yüzey üzerine uygulanmış olan wax ürünleri sayesinde tozun araca yapışması önlenebilir. Bunun iyi Bazı ürünler var. Ayrıca toplanmış arabadan çizmeden tozun uzaklaştırılmasını sağlam quick deyimler ürünler var.

Cam için seryum oksit ile polisaj yapman gerekiyor. Ama öyle kolay çizikler çıkmaz, bayaga uğraşırıyor.
                          Bende var.

http://www.ars.gen.tr/index.php?opti...ebar&Itemid=35

Yorum

Merhaba arkadaşlar,
                            Geçen hafta aracıma sonaxta boya koruma yaptırdım.Şans bu ya ertesi gün yağmur yağdı ve aracın üstünde boncukları gördüm herhalde bu boya korumanın iyi olduğunu gösteriyor.Ancak parlaklık namına pek memnun değilim.Sonaxtaki eleman kendi waxlarında slikon olmadığı için parlamadığını söyledi.Şimdi ben FK1000p veya tavsiye edeceğiniz bir wax yada sealantı kendim uygulamayı düşünüyorum.Türkiye içi nerden bulurum,nerden alabilirim?
                            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                            2.0 CDTI
                            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Finish Kare'yi erdem boya satıyordu. Ben ordan mı almıştım hatırlamıyorum. Ama sanırım detailingturkey sayfasında bir abiden almıştım.
                              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Şu olabilir;
                                http://erdemboya.ticaretimiz.com/p19...emade-usa.html
                                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İşleniyor...
                                X