Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Orjinal yazı sahibi: iatros
    full effect mı ? o varmı tr de yahu varsa alayım bende. bılberry yetıyor cokda guzel aslında baska bırsey de vurmak ıstemıyorum nano ya suyu vurunca halledıyorda azalma var koruyuculukta ama arada zevk ıcın bilberry sıkıyorum bende
    Tabi yaaa mosmor oluyo jant Lavor u vurunca fırçaya gerek yok...
    Hele birde Nano varsa akar gider...
    Carpro gibi lanet kokuyor...
    http://www.hepsiburada.com/Liste/son...KU=OTSON429200

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      ben hala uygulama yapamadımya Gökhan abiden ürünleri mayısta almıştım sanırım 6-7 aydır bagajda geziyor hasss
      1-mekan, 2-polisaj makinam yok
      yıkamacımda makita olduğunu öğrendim, alet depoda yatıyor çünkü sözde boya koruma işine gireceklerdi ama elemanı yok.
      5 yıldır oranın müşterisiyim, ehliyetim yokken de babamla gidiyorduk, geçenlerde gittiğimde durumu izah ettim sadece makinalarını kiralamak istediğimi söyledim, öyle bir kullanamazsın dediki bundan sonra arabayı başka yerde yıkatmayı düşünüyorum
      En az 1 gününü feda edicen ve sıkılmıcan Çağrı...
      Sonuç almaya başladımı insan gaza geliyor...

Yorum

yok benım dedıgım bu http://www.sonax.com/Car-Care/Produc...er-full-effect
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Bunada baktım arkasındaki resimlerde jantların morarma resmi vardı full effect in...Süngerle satıyolardı almadım...

Bide bunun mavi şişesi çıkmış ordaki eleman buda morarıyo dedi morarmadı uyuz oldum...
          http://www.sonax.com/Car-Care/Products/Tyres-Rims-Rubber/(so)/0/(node)/12808/227400-SONAX-Wheel-rim-Star

Keşke full efect i alsaydım...

Yorum

en büyük derdim geldi cattı benımde. cam suyu ne kullansam acaba
            2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Videosu var verdiğin sitede renk değiştiriyor hemen Full Efect...

Yorum

Ben Sonax ın kışlık seti vardı konsantre ondan aldım...
                Sana kesin antifrezee li lazım zaten

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll
                  Ben Sonax ın kışlık seti vardı konsantre ondan aldım...
                  Sana kesin antifrezee li lazım zaten
                  ben birde saf su koyuyorum daha da antıfrızlı lazım ama aynı zamanda temızlıkte ıyı olması lazım kokusuda guzel olacak of Allahım bin derdim var

Yorum

Arkadaslar boya üzerinde birkaç nokta su lekesi oluştu. Meguiar's 'ın pastası ile sildim ama hala bazı açılardan görünüyor. Sizin bunun için özel bir öneriniz var mı? (Bu arada lekeler inşaat tozu ile yağmur damlalarının birleşerek kuruması sonucunda oluştu.)

Yorum

Uygulama pedi ni biraz daha bastırıp biraz fazla çalışmak gerekir..
                      Çıkmıyosa makina ile 1 dk yeter...

MEG in hangi pastası?

Yorum

En az 1 gününü feda edicen ve sıkılmıcan Çağrı...
                        Sonuç almaya başladımı insan gaza geliyor...
                        evet farkındayım o yüzden beklemedeyim yarım yamalak iş yapmaktansa tüm imkanların oluşacağı zamanı bekliyorum ihihi

Orjinal yazı sahibi: Blackwind
                        Arkadaslar boya üzerinde birkaç nokta su lekesi oluştu. Meguiar's 'ın pastası ile sildim ama hala bazı açılardan görünüyor. Sizin bunun için özel bir öneriniz var mı? (Bu arada lekeler inşaat tozu ile yağmur damlalarının birleşerek kuruması sonucunda oluştu.)
                        lekenin sebebi toz olduğu için pasta yerine kil uygulamak gerekmez mi?
                        InsigniaTEAM

Yorum

Pasta nın çıkaramadığını kil üstünden geçer sadece...
                          Pasta denenmiş yoksa önce kil tabiki...

Yorum

Uygulayan yerde sadece kaput'a yaptırdım. Uygulama yerlerinde kullanılan ürünlerinden.. Bende Scratch X var onu denemedim henüz, bir de sonax'ın derin çizik için olan bir pasta-cilası var. Parlaklığı bozmamak için onu kullanmadım. Bu arada kil'in tam olarak kullanım amacı nedir?

Yorum

Kil araç yıkandıktan sonra hala çıkmamış olan pislik tortu leke vs bunun gibi istemediğimiz yabancı maddeleri çıkarır..
                              Ama hepsini çıkarır diye birşey yok...

Dediğiniz gibi kimyasal olmayan bir leke ise Scratch X in çıkarması lazım...

Yorum

Kil araç yıkandıktan sonra hala çıkmamış olan pislik tortu leke vs bunun gibi istemediğimiz yabancı maddeleri çıkarır..
                                Ama hepsini çıkarır diye birşey yok...

Dediğiniz gibi kimyasal olmayan bir leke ise Scratch X in çıkarması lazım...
                                Bilgi için teşekkürler.. Birde Scratch X'i deneyeceğim, olmazsa Meguiar's 'ın kil kitini alıp deneyeceğim.

Yorum

İşleniyor...
                                X