Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Araç sedef siyah ve bahçe sulamasından oluşan yaygın kireç lekelerini neyle çıkarmak gerekir?
    Insignia NB 1.4 140 HP Edition Elegance +sunroof +dvd navi panacoto bej+bej

Yorum

kil denenebilir olmazsa beyaz sirke ile çıkar oda olmadı IPA kesin çıkartır..

Yorum

Çok teşekkürler.Sirke boyayı bozabilir vs.dediler.maguairs nxt wax ile denedik çıktı.
        Insignia NB 1.4 140 HP Edition Elegance +sunroof +dvd navi panacoto bej+bej

Yorum

geçmiş olsun hem boya koruma yapmışsınız, hem sorundan kurtulmuşsunuz boya konusunda yanıltmak istemem.tam olarak nasıl bi tepki verir bilmiyorum ama camlardaki kireç lekeleri için kullanılıyor.

Yorum

InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              benim kız gibi.eline bez geçsin arabaya sürmeye başlıyo... eee nede olsa babasının kızı.
              2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

Meguiars Avcılarda kampanya var...
                180 TL
                Çizik giderme boya koruma ve motor temizliği/koruması....

Yeri ve malzemesi olmayanlar için ideal...
                İlgilenenler benimle PM den irtibata geçebilirler...

Yorum

güzelmiş yahu. haftaya captıva ıle gelırsem vereyım barı oraya.
                  2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
                    Havalar soğuk diye üşendin galiba Ömür. Nail daha önce oraya 1 kere yaptırmıştı galiba.
                    180 tl iyi fiyat ama işini hakkıyla yapana tabi.
                    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

yarın nasipse aracımı teslim alıcam temizlik ve koruma ile alakalı ne gibi önerileriniz olabilir.ilk olarak nereden başlamalıyım dersiniz

Yorum

2012 2.0 tdi 130 edition beyaz renk içi deri koltuk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 34SRK61
                          yarın nasipse aracımı teslim alıcam temizlik ve koruma ile alakalı ne gibi önerileriniz olabilir.ilk olarak nereden başlamalıyım dersiniz
                          Hayırlı olsun.
                          Bence Sonax, zibart gibi yerler yerine Nail'in söylediği Avcılar Meguiars'a gidebilirsin. Yapan yer çok önemli.
                          Yeni araçlar çok işçilik istemiyorlar. Hafif bir polisaj ve sonrasında wax ile işlem tamamdır.
                          Araç içi için isterseniz hemen yaptırmayın. Ben Ataköyde oturuyorum. Babamlar B.evlerde..
                          Şimdi havalar soğuk ama iyi bir havada buluşur sizin aracın içine bakım yaparız. APC ile torpido temizliği, deri koltukların
                          temizlenmesi ve beslenmesi vsss. işlemler yaparız. Çok kolay ve zevkli.
                          2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

bende b.evlerde oturuyorum ve sık sık ataköye geliyorum inşallah bir gün sizinde müsait olduğu bi günde tanışmayı isterim.bugün b.evlerdeki kadir hasın arkasındaki meguiarsa gittim ve tavan kaplama iç dış detaylı temizlik hakkında fiyat aldım ama pek iç açıcı gelmedi arkadaşların çalışma sistemi.tüm ürünler meguiars fakat arkadaşlar 7 aydır bu işi yapıyorlar.siteden apg hasan abiyide iyi tanıyorlar sizide biliyorlar.zevkli ve keyifli olacağından hiç şüphem yok.doğum gününüzde kutlu olsun geç oldu ama hanımefendiyide zevkinden ötürü kutlarım.pasta şahaneydi canımız çekmedi değil hanii

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                              Orjinal yazı sahibi: iatros
                              Havalar soğuk diye üşendin galiba Ömür. Nail daha önce oraya 1 kere yaptırmıştı galiba.
                              180 tl iyi fiyat ama işini hakkıyla yapana tabi.
                              boyu büyük abi birde beyaz araba sonucta yok yere ugrasmama degmez
                              2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

serkan kardeşim nihayet teslim alıyorsun hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin,güle güle kullan aracını,ben p.tesi akşamı zibartha verdim dün akşam aldım,boya koruma-pas koruma-ses yalıtım-komple iç döşemeler yaptırdım,960tl.11 ay taksit worlde-bonusa 12 ay taksit bilgin olsun,
                                06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

İşleniyor...
                                X