Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Islak zeminde, 30km ile hafif spin attım, anlam veremedim???

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Islak zeminde, 30km ile hafif spin attım, anlam veremedim???

Orjinal yazı sahibi: gezgin_insignia
    Orjinal yazı sahibi: Flesius
    Yahu ben lastiklerde hata bulamadım ki Lastik beş para etmez deyip çıkabilmeyi çok istedim. Gideyim PA4 alayım işime bakayım diyordum ama aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi arkalarda sıkıntı yok. Önde var arkada yok. Ne diyeyim şimdi? Ben nasıl Kumho'ya çamur atayım. Sıkıntı yok ki...

Buyrun bahsettiğim video, ilgisini çekenler faydalansın. Sıcaklık hep sıfır derece. TC ve ESP'nin kapalı olduğu kısımlar ekranın altında yazılı zaten.

https://youtu.be/dbBdRtuWNS8
    Videoyu izleyince, akşam vakti dışarı çıkıp araçla gezesim geldi. Fakat, dışarıda kar olmayınca zevk alamadım. Geri geldim.
    ihihi ihihi
    2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

ersin abi konunuzu baştan beridir takip ediyorum ve son atmış olduğunuz video linkinde de lastiklerinizin gayet isteklerinizi yerine getirdiği belli ve güvenilir
      bi gece vakti 30\km ile ilk kaymış olduğunuz yere gidip birde orada deneseniz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ŞEKEROĞLU
        ersin abi konunuzu baştan beridir takip ediyorum ve son atmış olduğunuz video linkinde de lastiklerinizin gayet isteklerinizi yerine getirdiği belli ve güvenilir
        bi gece vakti 30\km ile ilk kaymış olduğunuz yere gidip birde orada deneseniz
        Benim son tahminim şöyle; videoyu izlerken sol taraftaki kaldırım taşlarını takip edin, ben kaymadan hemen önce başlayıp kaymamla beraber biten bir çökme alanı var. Videoda bariz şekilde görülüyor.

Bence sorun işte bu, yani yol hatası. Zaten o esnada arabanın da çukurdan geçer dibi sarsıldığını göreceksiniz videoda. Nasılsa oradan bolca geçiyorum birdahaki geçişimde tekrar deniyeceğim. Paylaşırım burada. Şu karda denememin pek bir anlamı yok, zira kayacağı kesin

Canım Türkiye'min dandik yolları. Yapacak bir şey yok. Allah'a emanet yaşıyoruz resmen...
        2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

İşleniyor...
        X