Duyuru

Collapse
No announcement yet.

''Cam filmi cezasına İptal''

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ''Cam filmi cezasına İptal''

Orjinal yazı sahibi: sirius
    Orjinal yazı sahibi: arel2434
    şimdi sonuç olarak yaptıralım mı, yaptırmayalım mı ?
    . Bu is bir sonuca varmadi maalesef çünkü mevzuat net değil yaptirirsaniZ şansa kalmış ceza olayı.Mahkemeye giderseniz muhtemeldir ki lehinize karar verilir.Kafam rahat olsun derseniz yaptirmamaniz gerekiyor.Kazasız ve keyifli surusler...
    Mahkeme leyhte karar vermedi :P dengesiz bir memlkette yaşıyoruz :P
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Doktor raporu falan alsak olur mu acaba??? Cildim ya da gözlerim ya da hepsi güneş ışığına çok hassas, alerjim var al bu da raporum falan
      2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Flesius
        Doktor raporu falan alsak olur mu acaba??? Cildim ya da gözlerim ya da hepsi güneş ışığına çok hassas, alerjim var al bu da raporum falan
        onada bir kulp bulurlar :P
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
          Orjinal yazı sahibi: sirius
          Orjinal yazı sahibi: arel2434
          şimdi sonuç olarak yaptıralım mı, yaptırmayalım mı ?
          . Bu is bir sonuca varmadi maalesef çünkü mevzuat net değil yaptirirsaniZ şansa kalmış ceza olayı.Mahkemeye giderseniz muhtemeldir ki lehinize karar verilir.Kafam rahat olsun derseniz yaptirmamaniz gerekiyor.Kazasız ve keyifli surusler...
          Mahkeme leyhte karar vermedi :P dengesiz bir memlkette yaşıyoruz :P
          . İlk defa mahkemeden film cezası iptaline red çıktığını duydum böylece elimizdeki tek koz da buhar oldu. Halbuki kaza anında camın patlayıp dağılmasını engelleyen yegane şeydir film. Bizzat yaşamış biri olarak söylüyorum bunu .Hayırlısı diyeceğiz artık yapacak bir şey kalmamış ...

Yorum

Fabrika çıkışı camların etiket yazılı alanlarında işaret var, Polisler bu işareti biliyor. Bana da gecenin bir vakti el feneri ile kontrolde bu camlarda film var demişti, bende gayet sakin "Camlar fabrika çıkışlı karartmalı, film yok demiştim." o zaman öğrendim. Fabrika çıkışlı camlar üzerinden kod işareti olur, bunda yok demişti, yazdı cezayı insafsız. Akşam 21:30

Sonra bir gün sunroof'ta dikkatimi çekti, dikkat edin sunrooflar karartılmış camdır ve polisin dediği o işaret camın etiket yazılı kısmında vardır. Uzunca bir süre o etiketi diğer camlara kopyalamayı düşündüm, hala düşünüyorum yol bulamadım.

Ben cezadan sonra uğraştım, dilekçe verdim itiraz ettim. Ratip'in dediği yoldan gittim, ki kanunda cam filmi diye ibare yok ama devlet şirket olmuş, hakimler bu tip davalara tek yönlü karar veriyor. Düşünün benim davaya bakan hakime hanım; kararı kesin karar olarak vermiş yani itiraz şansınız yok, ve karara da ön camda film olması sebebi ile görüşü engelleyecek şekilde vs yazmış; ki benim ön camda film yok yanlarda ve arkada var; hani karar bile yanlış gidip nöbteçi savcıya gösterdim adam bana baktı ve yanlış yazılmıştır o dedi bu karar kesin karar itiraz edemezsin. Bizde devlet babaya karşı söz dinledik, itiraz etmedim ama 4 ay uğraştım, adliyeye gide gele tövbe ettim 2 yıl oldu
            Morpheus
            61 TT 971

Yorum

muayeneden filmli camlar geçiyor. benim bir önceki vectramda 4 numara ve simsiyah film vardı. ön cam hariç. muayeneden geçti ama dedğiniz gibi polis yazıyor. üstelik yazın süper b,r koruma . içişleri bakanlığı bu konuya el atması lazım. muayeneden geçen araç neden polis yazsın ?
              Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Muayenden bende hafif kusurlu olarak geçtim

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

polisin yetkileri de artacak dahada fazla yazmasın
                  Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Bir iptal kararı daha.... http://m.sondakika.com/haber/haber-f...karar-8145136/

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Polis bana yasamamıştı, benden önceki Doğan'a cezayı yapıştırmıştı

Yorum

İşleniyor...
                      X