Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mercedes C180 Komp. w204 ve İnsignia 1.6T. karşılaştırması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Mercedes C180 Komp. w204 ve İnsignia 1.6T. karşılaştırması

80 de basarken kafa burun 95-100 e gelince arac direk cikip gidiyordu 160-170 denedik onu hatirliyorum 1.8 efsaneydi bi cozebilselerde yazilim isini ama cozemediler iste zaten datasinda gucu kisik motor yaziyormus 184-204 un kisik haliydi dayanamadik sattik iste ama ozlemiyor degilim
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Ynt: Mercedes C180 Komp. w204 ve İnsignia 1.6T. karşılaştırması

bi video çekmek şart oldu iyi gidiyor da ben de bmw 520D'yi geçebileceğimi düşünmüyordum ama geçtim bmw'yi ben de geçtiğime şaşırdım aslında ciddi ciddi aramız açık şekilde gittik onunla, bmw 520D 525d konusunda bir iddiam yok ama c180 ne olursa olsun, ya da insignia benim araca rakip olabileceğini düşünmüyorum, insignia da iyi gidiyordu ama bu göstergeyi yiyor resmen, belki de önceki sahibi bişey yaptı bilemem, bunun süperşarj kasnağını filan değiştiriyorlarmış, egzos da biraz gürültülü çalışıyor kasnağı bilmem de sanki egzos var gibi bu arada 520D ile kapışırken lpg bitmişti benzindeydim, ama benzin ve lpg farketmiyor, benim lpg turbo kitli, performans kaybı yok, 250'yi deviriyor lpg ile

Yorum

İşleniyor...
      X