Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2015 İnsignia 1.6 CDTI 136HP Otomatik Dizel Cosmo ile Deneyimlerim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnterface yok

Yorum

• interface yok ise, r700 ün konsol arkasından usb girişi olabilir ve oradan uzatma çekmişler.
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
        interface yok ise, r700 ün konsol arkasından usb girişi olabilir ve oradan uzatma çekmişler.
        Anladım. Aynen olabilir.

Yorum

• Ağzınıza sağlık güzel bir anlatım olmuş.

Yorum

• Evet 3 yılın sonunda 50.000 km olduk bizim kara oğlan. Hem ne zamandır paylaşım yapmıyordum, hem de geçen 3 seneyi özetlemek gerekirse;

Sorunsuz şekilde birlikteliğimiz devam ediyor çok şükür. İlk günkü kadar memnunum. İlk muayenemizi de olduk.
            Hem bir kaç foto atmak hemde son 1 senemizi resimlerle özet geçmek iyi olur,

1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Güzel bir yazı olmuş
              F30 Sport+

Yorum

• Arabanın maşallahı var, hala sıfır gibi duruyor
                InsigniaTEAM

Yorum

• Allah nazarlardan saklasın
                  Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ertugrulh View Post
                    Allah nazarlardan saklasın
                    Amin inşallah hepimizin malını canını korusun. teşekkürler.

Yorum

Amin inşallah hepimizin malını canını korusun. teşekkürler.
                      Nice keyifli güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
                      Aracı aldığımda siyah renk birinci tercihimdi anca o an için siyah renk satışta yoktu. Var olan da bütçemin bayağı üstündeydi.
                      Bu araca siyah çok iyi yakışıyor. Her ne kadar füme ( Phantom grey ) renk almış olsam da siyaha yakın olması bile şimdilik tatmin ediyor.

Bu arada smok mod da gözümden kaçmadı. Ben o kapağı açıp bardaklıkta tutuyorum modu. Ato da DL imiş. Likit evyap mı premium mu

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post

Nice keyifli güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
                        Aracı aldığımda siyah renk birinci tercihimdi anca o an için siyah renk satışta yoktu. Var olan da bütçemin bayağı üstündeydi.
                        Bu araca siyah çok iyi yakışıyor. Her ne kadar füme ( Phantom grey ) renk almış olsam da siyaha yakın olması bile şimdilik tatmin ediyor.

Bu arada smok mod da gözümden kaçmadı. Ben o kapağı açıp bardaklıkta tutuyorum modu. Ato da DL imiş. Likit evyap mı premium mu
                        Teşekkürler aynen ben de renkten çok memnunum asil gösteriyor.
                        cihaz SMOK evet üzerindeki ato DL RDTA.
                        Ama genellikle MTL ato kullanıyorum. Fumytech Rose Special Gold Edition. Çok memnunum

Likit maxblend tarzı aromlar evyap kullanıyorum. Premium olarak dinner lady serisi ve naked ara sıra tükettiğim markalardır.
                        Son düzenleme: selcuktuncer; 20.02.2019, 16:09.

Yorum

Ynt: 2015 İnsignia 1.6 CDTI 136HP Otomatik Dizel Cosmo ile Deneyimlerim

Yakıt değerlerinden sonra bahsedeceğim. Şuan özetle ohh ya dizel ekonomisi ve GM Performansı diyorum Çoook Mutluyum
                          Hocam satarsanız araca talibim , insignia mı sattım ama astradan o tadı alamadım, özellikle makyajlı kasa insigniada full donanımlı bir araç bakıyorum aracınızın da kondisyonu da gayet iyi , her türlü talibim

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: BlackMehmet View Post

Hocam satarsanız araca talibim , insignia mı sattım ama astradan o tadı alamadım, özellikle makyajlı kasa insigniada full donanımlı bir araç bakıyorum aracınızın da kondisyonu da gayet iyi , her türlü talibim
                            İlginiz için teşekkür ediyorum evet insignia gerçekten kendisine alıştırıyor hemen. Satmayı düşünmüyorum malumunuz şu zamanda aynı oranda dolulukta araç fiyatları beni çok çok aşıyor. Umarım sizinde keyifle bineceğiniz güzel bir aracınız olur bizde güzel bir Maşallah çekeriz

Yorum

İlginiz için teşekkür ediyorum evet insignia gerçekten kendisine alıştırıyor hemen. Satmayı düşünmüyorum malumunuz şu zamanda aynı oranda dolulukta araç fiyatları beni çok çok aşıyor. Umarım sizinde keyifle bineceğiniz güzel bir aracınız olur bizde güzel bir Maşallah çekeriz
                              Hocam pek bilmediğim aracı alma gibi bir huyum yoktur, sizin aracın da maşallahı var Allah nazarlardan korusun , bakalım eğer aklıma yatabilen bir araç düşerse bakabilirim yoksa 1 sene daha bekleyip 5.20 i ya da insignia gs exclusive düşünürüm

Yorum

• Bu arada yaşım 23 ama uzun yola gitmeyi ve çocukluktan beri araç kullanmayı sevdiğim için büyük araçları seviyorum, yarım saat boyunca 210-220 gittiğim başka araç tanımıyorum , babamda makyajlı kasa 1.6 cdti opc line vardı bende de 1.6 sidi suroof artı flexride vardı, benzinliyi yakıtından dolayı satmak zorunda kaldım malum öğrenciyim hala 3 ay sonra inşallah mezun oluyorum tıp okuyorum ve ankara da uzmanlık düşünüyorum bundan dolayı da samsun ankara arası baya yapıyor olacağım insignia tam da bu yolların arabası

Yorum

İşleniyor...
                                X