Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Proje Aşamaları: Sport Tourer - 1.6T Cosmo - Cam Tavan - Navi - 20 Jant

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Proje Aşamaları: Sport Tourer - 1.6T Cosmo - Cam Tavan - Navi - 20 Jant

Geçmiş olsun, aracınızın fotolarını azımız açık izledik. allah hata kaza vermesin.

Yorum

İyi dilekleriniz için teşekkürlr arkadaşlar, çok saolun..

Yorum

Selam arkadaşlar,

Baya bir süredir aracın son halini güncellememiştim, bgn de arka OPC tamponun orta difüzörü geldi Almanyadan, orjinal olarak. Onun üzerine diğer resimleri de eklemek istedim

Ön tarafın fotosunu da iletiyorum. Ön kısım OPC işlemi tamamlanmıştır.
        Arka tampon orjinal OPC tampon sıfır biçimde geldi gene almanyadan, boyaması tamamlanmıştır, takılmaya hazır.
        Arka orta difüzör biraz önce geldi.
        Orjinal OPC egzoz kafaları da Amerika' dan alındı, bir kaç haftaya gelir. Sabredebilirsem 7 Mayısta ben gidiyorum, belki atar valize getirrim

Durumlar böyle

jpg upload

Yorum

maşallah çok başarılı kazasız belasız binin
          insignia OPC
          if in doubt, flat out! Colin McRae
          www.remaps.com.tr

Yorum

Azminiz için Tebrikler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Çok güzel maşallah...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemiksiz
                Selam arkadaşlar,

Baya bir süredir aracın son halini güncellememiştim, bgn de arka OPC tamponun orta difüzörü geldi Almanyadan, orjinal olarak. Onun üzerine diğer resimleri de eklemek istedim

Ön tarafın fotosunu da iletiyorum. Ön kısım OPC işlemi tamamlanmıştır.
                Arka tampon orjinal OPC tampon sıfır biçimde geldi gene almanyadan, boyaması tamamlanmıştır, takılmaya hazır.
                Arka orta difüzör biraz önce geldi.
                Orjinal OPC egzoz kafaları da Amerika' dan alındı, bir kaç haftaya gelir. Sabredebilirsem 7 Mayısta ben gidiyorum, belki atar valize getirrim

Durumlar böyle

jpg upload

Super gozukuyor! Bu parcalari kendiniz ebay vs gibi bir internet sitesi uzerinden mi aldiniz ? Ayrica gunrukleme islemi nasil oldu,biraz bilgi verirseniz sevinirim. Ayrica kirilma riski o ulke asiri kargolarda yuksek degil mi ?
                Gule gule kullanin.
                2015 BMW F30 M Sport

Yorum

İşleniyor...
                X