Duyuru

Collapse
No announcement yet.

JD547'nin Zaman Tüneli

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: JD547'nin Zaman Tüneli

Beyaz renk çok güzel olmuş yalnız şimdi baktım netten orta aydınlatma için seçtiğin Park Ampülü 4300-7000 K 85d028 çok fazla ışık verecekmiş gibi geldi sonuçda park ampülü olarka geçiyor . sen kullandığın için sana nasıl geldi aydınlatması fazla mı değilmi sonuçta içinde dizi film çekmiyecez aracın
    [center]
    İnsignia 1.4 T Edition Elegance [b][color=red]Stil Paket

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
      Allah kaza bela vermesin kardeşim güle güle kullanmaya devam edersin inşallah
      İnşallah kardeşim, hepimiz için kazasız belasız yolculuklar nasip eder Allah'ım.

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Masallah diyelim
      Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
      Maşallah...
      Teşekkürler..

Orjinal yazı sahibi: kaya yalçın
      Beyaz renk çok güzel olmuş yalnız şimdi baktım netten orta aydınlatma için seçtiğin Park Ampülü 4300-7000 K 85d028 çok fazla ışık verecekmiş gibi geldi sonuçda park ampülü olarka geçiyor . sen kullandığın için sana nasıl geldi aydınlatması fazla mı değilmi sonuçta içinde dizi film çekmiyecez aracın
      Yorumunuz için teşekkürler. Ben aydınlatmasını beğendim, sarı ampülden sonra aracın içine güneş doğmuş gibi hissediyorsunuz gerçekten. Önünde kapak olduğu için biraz kesiyor aydınlamayı o yüzden pek sıkıntı yaratmıyor. Dışarıdan çektiğim fotoğrafta sadece orta aydınlatma açık iken, içeriden çektiğimde öndeki iki adet okuma lambalarıda açık.

Yorum

şimdi nette üyesi olduğum sitede buldum çifti 43 liraya da var 19 liraya da var sipariş vericem . Önce aracım audi de xenon lar için photon marka ampül almıştım markayı biliyorum bu kadar farklı fiyat görünce photon un çakması da mı var şaşırdım
        [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kaya yalçın
          şimdi nette üyesi olduğum sitede buldum çifti 43 liraya da var 19 liraya da var sipariş vericem . Önce aracım audi de xenon lar için photon marka ampül almıştım markayı biliyorum bu kadar farklı fiyat görünce photon un çakması da mı var şaşırdım
          85D028 kodlu ürünün bir kutusunu(bir çift) 19.81 liraya almıştım ben. 85D022 kodlu okuma lambalarında ki ledlerin 2 kutu(toplamda 4 adet led ampül), kutusunu 15.85 liraya aldım.

Ülkemizde herçeşit markanın sahtesi olduğu bir gerçek. Aldığınız site güvenilir ise sorun olacağını zannetmiyorum.

Yorum

link vereyim de forum kurallarında yasak ise bilgilendirsiniz

http://www.gittigidiyor.com/arama/?k...ark+amp%FCl%FC
            [center]

Yorum

Benim aldığım ürün budur;

http://www.hepsiburada.com/liste/pho...oryId=20024643

Yorum

Ynt: JD547'nin Zaman Tüneli [Güncel]

Güncelleme: 29.06.2014

Gündüz farları için turuncu ampüllerim geldi. Montajını yaptım fakat duy içersinde oynuyordu. Bana hiç güven vermedi çıkar, farın içine düşer vs diyerek. Tekrar orjinal ampüllerime döndüm. Astra'larda ki gibi çok farklı bir görüntüde olmadı gibi geldi bana.

Orjinal:

Turuncu:

Orjinal

Turuncu

Yorum

Led okuma lambalarım geldi bu gün ama seramik tabanlı orta lamba gelmedi .. arayıp seramik tabanlı kalmadı 5 ledli t10 göndrelim dediler olmaz dedim siparişi iptal ettim .. illa seramik tabanlı olcak

[center]

Yorum

Hayırlı olsun Ortanın ledli ampülüde gelince tek seferde montajını yapmanızı tavsiye ederim. Tekrar sök-tak olmaması açısından.

Yorum

Maşaallah cidden küçük ama önemli detaylar güzel renk katmış araca
                      2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MERCAN41
                        Yorumunuz için teşekkürler. Küçük detaylar hayatı renklendirir değil mi?

Yorum

detaylı paylaşım için teşekkürler
                          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Rica ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K
                              Orjinal yazı sahibi: MERCAN41
                              Yorumunuz için teşekkürler. Küçük detaylar hayatı renklendirir değil mi?
                              Kesinlikle
                              2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

benim siparişlerde geldi .. aracın içi sarıdan beyaza döndü .. bence hoş oldu .. resim çekmedim çünki zaten konuda resimler var kullanılan ampüllerde aynı olduğuna göre
                                [center]

Yorum

İşleniyor...
                                X