Duyuru

Collapse
No announcement yet.

JD547'nin Zaman Tüneli

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: JD547'nin Zaman Tüneli

Güzel konu uğur teşekkürler
    Amerikan t20 bende kullandım sonradan sökmek zorunda kaldık , orjinalden daha az yanmaya başlıyor zamanla ihihi
    Sonra bunu denedim çok güzel yandı fakat hevesim kursağımda kaldı bir gün sonra arıza verdi tekrar söktük şuan orjinal duruyor haha
    Ama far doktorum araya dekoder ekleyip sorunu çözdüğünü belirtmiş..

2016 w205 AMG

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aton1981
      İşim evimde. Odamı bk götürüyor ama araba da toz yok. : D Aldığımız temizlik ürünleri fiyatını gördükçe tartışma çıkıyor. Onunkiler 3 - 5 liralık kiloluk priller. bizimkisi bir tanesi 18- 20 tl en basiti.
      Kesinlikle, onların çalışma alanları geniş ve malzemeleri bir o kadar ucuz, bizim ki dar ama bir o kadar da pahalı.

Orjinal yazı sahibi: aRsLan
      Güzel konu uğur teşekkürler
      Amerikan t20 bende kullandım sonradan sökmek zorunda kaldık , orjinalden daha az yanmaya başlıyor zamanla ihihi
      Sonra bunu denedim çok güzel yandı fakat hevesim kursağımda kaldı bir gün sonra arıza verdi tekrar söktük şuan orjinal duruyor haha
      Ama far doktorum araya dekoder ekleyip sorunu çözdüğünü belirtmiş..

http://www.fardoktoru.com/FileUpload...m/12711411.jpg
      http://www.fardoktoru.com/FileUpload...m/14802145.jpg
      Turunculuğu gidiyor bir zaman sonra, normal sarı gibi yanmaya başlıyor. Astra J'de far doktoru'nun dekoderı gerçekten işe yarıyor. Bu civardan bir kullanıcı kullanıyor, hem plakalıklarında, hem gündüz farında. Görüntüsü gayet tatmin edici.

Yorum

Gece görünüşleri

Yorum

- Çift çıkış egsoz yapmak.

Aracım dizel olduğu için egsoz ucumuz tampon altına gizlenmiş durumda. Dışarda olsa tamponu kara duman yapacak, içerde olsa görüntü açısından pek hoş değil. Bunu dışarıya alacağız orjinal bir şekilde. Bunun için görüşmelerimiz devam ediyor.

EDİT: 14.06.2014

Yaklaşık 20 gün sonra egsozlarımı taktırdım. Görüntü olarak çok güzel bir değişiklik oldu. Keşke daha önce yaptırsaydım. Yılmaz Kocabaş abime teşekkürlerimi iletiyorum burdan.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Absinthe
            - Çift çıkış egsoz yapmak.

Aracım dizel olduğu için egsoz ucumuz tampon altına gizlenmiş durumda. Dışarda olsa tamponu kara duman yapacak, içerde olsa görüntü açısından pek hoş değil. Bunu dışarıya alacağız orjinal bir şekilde. Bunun için görüşmelerimiz devam ediyor.

EDİT: 14.06.2014

Yaklaşık 20 gün sonra egsozlarımı taktırdım. Görüntü olarak çok güzel bir değişiklik oldu. Keşke daha önce yaptırsaydım. Yılmaz Kocabaş abime teşekkürlerimi iletiyorum burdan.

Yakışmış uğurcum güle güle kullan
            [center]
            İnsignia 1.4 Edition Elegance Yeni Stil Paket 2012 OPC Body Kit (Kara Şahin)

BİR ZAMANLAR

Yorum

Maşallah kardeşim clapclap clapclap
              2016 w205 AMG

Yorum

Bugün uğur kardeşimden aldığım ledler elime ulaştı , tekrar teşekkürler uğur clapclap
                Çok güzel oldu sadece dvd ünitesi yüzünden torpido kısmına ulaşamadım ihihi daha sonra halledip gece resimleri eklerim

2016 w205 AMG

Yorum

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim, çok yakışmış. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Fazlalıklarıda yedek diye saklarsın artık.

Benim de tavan aydınlatmalarım ve turuncu gündüz ampüllerim yolda önümüzde ki hafta içersinde gelicekler inşallah.

Yorum

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim, çok yakışmış. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Fazlalıklarıda yedek diye saklarsın artık.

Benim de tavan aydınlatmalarım ve turuncu gündüz ampüllerim yolda önümüzde ki hafta içersinde gelicekler inşallah.
                    Resimleri bekliyorum
                    2016 w205 AMG

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aRsLan

Resimleri bekliyorum
                      Bende turuncu ampüllerin üreticiden tedariğini bekliyorum. Haftaya gelicek inşallah.

Yorum

Güncelleme 25.06.2014

- İç Aydınlatma ampüllerinin ledlendirilmesi.

Ortadaki aydınlatmalar için Photon Beyaz Seramik Tabanlı Park Ampülü 4300-7000 K 85d028 uygun gördüğüm ampül.

Okuma lambaları içinse seçtiğim: Photon Can-Bus 8 Ledli Park Ampülü 85d022

Tavan aydınlatmalarımda bugün geldi hemen montajını yaptım. Fotoğraflar gece yarısı gelecek.

Orjinal sarı ampülleri ile gece görüntüsü;

Arka koltuk aydınlatma, orjinal ve benim taktığım ledler arasındaki fark;

Gündüz görüntüsü;

Ön ortada kullandığım ve orjinali;

Gece fotoğrafları gece eklenecek.

Yorum

Gece fotoğraflarıda geldii

Arka camlarımda perde var, ön camlar normal, film dahi yok.

Herkeze kazasız belasız yolculuklarr.

Yorum

Allah kaza bela vermesin kardeşim güle güle kullanmaya devam edersin inşallah
                            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Masallah diyelim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Maşallah...

Yorum

İşleniyor...
                                X