Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lpg Tercihi.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Lpg Tercihi.

Bugün aracımı aldığım Opel Reis Ankara bayisine gittim. LPG tercihi için daha önceden vermiş oldukları araç garantisini veremeyeceklerini ve LPG montajının General Motor Türkiye tarafından onaylanmadığını, bu nedenle aracıma uygulanacak LPG dönüşümü uygulaması halinde LPG ve LPG sisteminin çalıştığı tüm yerlerin garanti kapsamı dışında kalacağı, bu işlem yaptırmak isteyenlere ise yazılı olan belgeyi imzalattıklarını belirttiler.
    Ancak aracımı ilk alırken LPG dönüşümünün garanti dışında kalmayacağını belirtmişlerdi .
    Bu işlemin Landirenzo yetkili distribütörü Olgun Oto ile teyidini yapmadım.
    2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

ortada ilginç bir durum var. opal ve opis lpg yi takıp aracın mevcut garantisi koruyor. diğer bayiler sadece taktığı kite garanti verip araca garanti vermiyor. mesela resi takarım ama garanti vermem diyor. sanırım bu noktada bayi kendi insiyatifini kullanıyor. peki garanti masrafını bayi mi ödüyor ?

Yorum

Evet bu durumda bayi kendi imkanları çerçevesinde garanti vermiş oluyor yukarıda söylendiği gibi şu an için onaylanmış bir LPG kiti bulunmamaktadır GM tarafından bayi garanti veriyorum diyorsa yazılı belge alın sonraki problemler için elinizde belge olsun.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Aynen öyle, bayii kendi insiyatifini kullanıyor. Zaten araçta değişecek parçaların kontrolünü genel bir merkez yapmıyor ki , bayii değişimin garantiden yapılmasını kabul ettiği sürece bir problem yok.

Ancak burda en büyük sorun sistemin uzun yolda arıza yapması. Bu durumda mecburen araç en yakın bayiye çekilecek ve iş bayiler arası pazarlığa kalacak

Yorum

http://www.prinsautogas.com
            Marka ve model seçince Insignia için kit var 115 hp için.Aynı kit 2.8 v6 motora da takılmış.
            http://www.benkel.de/cms/index.php?o...d=20&Itemid=36

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
            17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
            35GB5825  A Rh+

Yorum

http://www.prinslpg.com.tr/site/Prin...asp?hid=335924
              Galeri'deki markalara bi bakarmısınız..

Yorum

arkadaşlar ecotec marka lpg var aracımda ikitelli sanayiden takılmış ve servisinden memnun değilim istanbulda tavsiye edeceğiniz lpg servisi varmı
                Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

Ecotec Opelin motorudur.Siz karıştırdınız sanırım
                  Orjinal yazı sahibi: zaqa17
                  arkadaşlar ecotec marka lpg var aracımda ikitelli sanayiden takılmış ve servisinden memnun değilim istanbulda tavsiye edeceğiniz lpg servisi varmı

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                  17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                  35GB5825  A Rh+

Yorum

sistemde hiç bir isim yazmıyor servise sorduğumda ecotec marka dedi bende baştan yadırgadım ama adam iddaa edince ses çıkartamadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                      landirenzo cır cır cır öter enjektörü ama prisnte kesinlikle ses duyulmaz ve kalite oldukça iyi
                      benim arabada Landi Renzo var çok memnunum.17 kuruş uzun yolda
                      şeytana söyleyin tüyünü bende unutmuş....

LPG li ve ÖFKELİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 06BR4000
                        Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                        landirenzo cır cır cır öter enjektörü ama prisnte kesinlikle ses duyulmaz ve kalite oldukça iyi
                        benim arabada Landi Renzo var çok memnunum.17 kuruş uzun yolda
                        lpg nin markasını nerden ögrenebiliriz bende uzun yolda 225 den aşşagı yakmadı ve işim gereği uzun yoldayım hep

Yorum

ecotec marka? haha
                          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

aynen bende bune diyor dedim ama ecotec dedi markanın nerde yazdıgını bilen tokmu

Yorum

Artık yemek pişirilebilir!!! Tabi Insignia da değil www.opellpgline.com

Yorum

lpg öncelikle Insignia'ya lazım, 1.2 Corsa, 1.4 Astra ne yakacak sanki ihihi
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X