Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Motoru elime verdiler 2

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Motoru elime verdiler 2

Orjinal yazı sahibi: usta74
    Orjinal yazı sahibi: trabzon61
    Usta kardesim bana mi soruyorsun dr112 ye mi..... Anlayamadim. Ben sana kimsin diye sormadim da muhaha benim yorumumun altina yazmissin da
    Yok yaw sizle alakası yokta merak ediyorum böyle ciddi bir sitede bu arkadaşı afaroz mu edecekler göz mü yumacaklar
    Yok ya ne afarozu kimse birşey etmesin okuyup okuyup vakit geçriyoruz...

Sevgili dr_112 kardeşimizde artık uzatmasın konuyu kimse bu konu yüzünden güzelim aracından vazgeçmez ben 14 yıldır opel kullanıyorum hepside benzinliydi periyodik bakım hariç servise daha gitmişliğim yok ...LPG den vazgeçin artık yada 1.4 turboya dönün
    2015 2.0 sorento

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
      Doktor bey gozunu kapamis nereye gittigini gormuyordu taaaki bize toslayana kadar.bence sakin sakin otur ve dusun. Bir neden kendi sitendeki yorumlari siliyorsun. Korktugun birsey mi var. İki bu kadar insan neden baskasina yazmiyorda sana yaziyor. Dr olmak kolay is degil . Seni takdir etmek lazim . Ama o yolda birseyleri de kaybetmissin.
      eşşekden düşenin halini eşşekten düşen anlar. admine dedim burda bazı konuları ziyaretçilere kapatın. bazen araçları kötülemek zorunda kalıyoruz. dikkate alınmadı. sizde haklı olarak ziyaretçiler buraya bakıp insignia kötüleyen bir adam görüyor. insignia sahibi olarak rahatsız oluyorsunuz. doğrudur. ancak benim durumum çok farklı. 15 bin tl harcadım. blok değişecek 20 ye doğru gidiyor. ne yapmamı bekliyorsunuz... oo süper araba.. ben kullanmayı bilmedim 35 bin km sonra arıza verme sebebi benim mi diyeyim. servis çelik subap takıldı dedi. meğer çelik değilmiş. yağlama sistemine gerek yok zaten çelik dedi. sonra gelinen nokta 15 bin gitti.. 5 daha gidecek. oda çıkma blok. ne yapıyım siz söyleyin

Yorum

wsh
        Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
        Demek ki LPG de bu kadar km yapilabiliyormus. Sürüş dinamikleri one çıkıyor sanırım. Lpgde çok zorlamazsan araba gider 100000 üzerine. Araştırmalar için teşekkürler Ömer kardes.
        Aslen galatasaraylıyım.
        Siyah 2009 Opel insignia 1.6 turbo cosmo DVD 800

Yorum

Arkadaşlar;

Bu forumda araçlarımızla ilgili iyi artı yönleri ve eksi yönleri açık yüreklilikle paylaştığımız bir platformumuz olduğu için hep beraber övünüyoruz ama şu an mesajara bakıyorum ve bizlere yakışmayan ifadelerle birbirimize sokak kavgalarını anımsatır şekilde yazışmalar olmuş bu yazışmlardan dolayı çok üzüldüğümü belirtmek isterim.

Bu rada maddi ve manevi olarak sıkıntısı olduğunu söylen bir arkadaşımız var formumuzda bir çok bayi ve servis hakkında ciddi şikayetler ve memnuniyetler hep paylaşıldı ama burdaki sorunun tam ne olduğunu bizler bilmediğimizden dolayı objektif yorum yapmak zor oluyor bir firma hakkında şikayetiniz var ise karşı tarafa cevap hakkı doğar kim olursa olsun yazışmaları karşılık sevgi ve saygı çerçevesinde olması lazım diye düşünüyorum eğer firma hakkında bir şikayetiniz var ise çözüme ulaşamıyorsanız hakkınızı mahkemede ararsınız burada arı kovanına çomak sokmamak lazım üyelerimizde magdur olan bir üyemizin üzerine gidip ortamı fazla kızıştırmamalı

sonuçta Opel diyorki araçlara benim onaylamadığım hiç birşey yapmayın ve özellikle araçlara Chip yapmayın yine özellikle LPG taktırmayın diyor ama bizler bu uyarılara dikkat etmiyoruz aracımız bozulduğu zaman niye öyle niye böyle diye serzenişte bunlunuyoruz buna rağmen opel birçok sorunda müşterisinin yanında oluyor

ortamın sakinleşmesi için konuyu kitliyorum ve sadece muhataplardan gelen ciddi cevap olursa konuya ilave edilecektir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Taraflarla görüştüm sorunlarını kendi aralarında halledecekler iki tarafta kendilerince haklı olduğu yerler var arkadaşımız aracını çok seviyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
            X