Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araçta güç kaybı...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Araçta güç kaybı...

Evet 4 adet buji üzerinde ecotec yazısının olduğu kapağın hemen altındaki parça. Tahimini rakamlar;
    BOBİN - 250 TL
    BUJİ - 50 TL
    BASKI BALATA - 250 TL
    VOLANT -1000 TL
    İŞÇİLİK - 200-250 TL CİVARI
    desek belki 2000 tl yi bile bulmayabilir.
    İNSİGNİA 1.6 TURBO

Yorum

aracınızın çekişinde bu işlemler sonunda çok fark olacak özellikle rampalarda. eski aracımdan deneyimliyim tüm bu dediğiniz işlemlerde...
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Aracımda bu arızalar yokken pampa yukarı 2.0 tdı a4 ten daha seri çıkıyordum. Şimdi düz yolda 1.6 borayı geçemiyorum. Bu aracı alırken ustama öncesinde 4 insignia daha götürmüştüm. Bu araç için 'bana böyle araçlarla gel lütfen' demişti İnşallah eski haline tekrar dönecek ve vw grubunun kabusu olmaya devam edeceğim
        İNSİGNİA 1.6 TURBO

Yorum

Ben bugün ışıklarda kalkışta passatı dikizde nokta bıraktım şahin vardı ortamızda da, valla passatı onla başbaşa bıraktım
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Bende vw grubundan bir araç gördüğümde dayanamam. Tabi güç bakımından denk araçlarla sadece. Zaten onlarda bizim araçları görünce dayanamıyorlar ama bu segmentte biz öndeyiz
            İNSİGNİA 1.6 TURBO

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozgurcetin
              Bende vw grubundan bir araç gördüğümde dayanamam. Tabi güç bakımından denk araçlarla sadece. Zaten onlarda bizim araçları görünce dayanamıyorlar ama bu segmentte biz öndeyiz
              ben asla oralı olmam ama baktım aragaz veriyor şahinde atarlanıyor bende burnu uzattım yeşil yanınca yallah... bizim araçlara vw grubunun bir kastımı var bilmiyorum ama geçen hafta scricco denen ufaklık çok pis bir şekilde trafikte emniyet şeridinden önüme kırıp frenledi, son anda frene bastım. itlik serserilik yapanlarla dolu yollar.

Yorum

Kesinlikle haklısınız. Ben aracımı çok sakin kullanırım ve kimseyi riske atacak şekilde hız ve hareketlerde bulunmam. Müsait yol şartlarında denk gelirse ufak kapışmalarım oluyor. Maalesef trafikte çok fazla serseri var. Yaptıkları hareketler şoförlükleriyle değil cahillikleriyle doğru orantılı. Özellikle şahin doğan gibi araçları kullananların büyük bir bölümü araçlarında hiçbir güvenlik ve yol tutuş sistemi olmamasına rağmen çok tehlikeli hareketler yapıyorlar.
                İNSİGNİA 1.6 TURBO

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
                  Ben bugün ışıklarda kalkışta passatı dikizde nokta bıraktım şahin vardı ortamızda da, valla passatı onla başbaşa bıraktım
                  efsane olmuş

Yorum

özgür bey bütün bu bakımlar sizlere güvenli sürüş , sürüş zevki ve uzun ömürlü motor (sonuçda önemli parçalar değişecek) olarak geri dönecekdir

Yorum

Askerde araç kademe bölümünde 'EN BÜYÜK TASARRUF BAKIMDIR' yazardı.
                      İNSİGNİA 1.6 TURBO

Yorum

İşleniyor...
                      X