Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dakika 1 gol 1

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: dakika 1 gol 1

üstündekini bilmiyorum
    delphi takılacaktı vazgeçildi.

Yorum

Bobinin ne zaman bozulacağı belli olmaz. Yeni takılan bozulmuş olabilir. Sorun bobin gibi görünüyor. En azından deneselerdi bari.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

olmadı yine de değiştirtirim. Ancak takılacak olan delphi idi
        gm delphi mi taktırayım farkeder mi

Yorum

Fark ediyor. GM logolu delphi olsun.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Delphi ve GM Delphi kesinlikle fark eder. Kesinlikle GM Delphi taktırın. Silindir ise ateşleme sorunudur. Bujileri ve bobini tekrar değiştirin...
            2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

arkadaşlar ne çok soru soruyorsun diyeceksiniz ama
              Aracın kapısı anahtar ile açılmıyor takıyorum sağa sola dönmüyor.
              Sadece kumandadan açılıyor o da düğme eskimiş sanırım çok zor açılıyor

Yorum

Kumanda kabı var Gittigidiyor'da filan oradan alın,değiştirtin kabı anahtarcıya. Anahtar sağa sola dönmüyorsa bir yağlayıcı ile yağlayın bakalım,olmadı servise...
                2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Havaci
                  arkadaşlar ne çok soru soruyorsun diyeceksiniz ama
                  Aracın kapısı anahtar ile açılmıyor takıyorum sağa sola dönmüyor.
                  Sadece kumandadan açılıyor o da düğme eskimiş sanırım çok zor açılıyor
                  kapıının içinde bulunan açmaya yarayan bi aparat var hatta görmek de mümkün
                  görebilmek için yuvarlak plastikler var orayı çıkartınca görülebiliyor bende de öyle bi sorun var daha yaptırmadım

Yorum

İşleniyor...
                  X