Duyuru

Collapse
No announcement yet.

LPG kiti iade edilir mi ? Usta ile yol testi !!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: LPG kiti iade edilir mi ? Usta ile yol testi !!

Sıcakken geçiyor mu peki? Soğuk motorda bende de var lpgde hafif vuruntu. Sıcakken geçiyorsa çok da anormal değildir.
    2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Onu düşünerek, biraz km yapacağım ve öyle bakacağım.

2 - 3 km yapıp bakmıştım. Motor sıcaklığı 80' e ulaşmıştı. Deneyeyim bi tekrar. Tam tarif edeyim, birkaç saniyede bir, düzensiz bir titreme oluyor. Koltuk ve direksiyondan hissediliyor.
      Kaput altına baktığımda motorun öne/arkaya hareketini bariz görebiliyorsunuz. Buda içeride komforsuz bir duruş yapıyor. Kaldı ki bu düzensiz çalışmaya işarettir gözümde. Bu, motora bilinen subap sorunu haricinde başka sıkıntılarda çıkartabilir bilemeyiz.

not, bu problem esnasında anahtardan LPG/benzin geçişi yapayım dedim, motor durdu..
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Stop etmemesi lazım geçişte,onu da ayarlattır.
        2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tornado
          Stop etmemesi lazım geçişte,onu da ayarlattır.
          Açıkcası bu kadar sorundan sonra bu lpg kiti kesinlikle kullanmam. Çünkü sürekli aklınızda acaba sorusu olacak. Eğer servis iade almayı kabul ediyorsa vakit kaybetmeden iade talep edin.
          Tekrar geçmiş olsun.

1.4 Beyaz 18" Sunroof
          Navigasyon DVD
          46KT880

Yorum

iade talebilini ileteceğim.
            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

Diğerleri düzeldiyse dedim ben ama bence de daha önce sıraladığım lpg sistemleri ile iyi bir usta montaj yapmalı.

Yorum

@tornado
                sıcakken yapmıyor. Gün içinde de neredeyse hiç yapmadı. Polaris'i arayıp durumu anlattım. Zaten artık beni yakınen çok iyi tanıdılar. Türbeye çevirdim orayı.

Yarın sabah da aynını yapar sa buradaki servisten, uzaktan bağlantı ile sorunu çözecekler. Tahminlerine göre de çiğ yakıttan yapabilir dediler.

Daha önce de çözmüşlerdi du bakalım.

Yorum

İşleniyor...
                X