Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ZAVOLI taktırdım. Takmaz mı olaydım bilemedim :(

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ZAVOLI taktırdım. Takmaz mı olaydım bilemedim

Şu 1000 devir için ayar yapıcaklar uzaktan. Artık oraya gelemeyeceğimi belirttim. Buda olmazsa iadeyi başlatın dedim.

Bu tip işlerde italyaya kadar peşinden koştururum inadım fenadır. Lakin çözüm için de bu süreçte de çok sakinimdir. Hep gelip burada patlıyoruz : ) Hadi hayırlısı.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Valla hocam iyi sabırlıymışsınız.. iyi de boş vaktiniz var anlaşılan . bu anlattıklarınızla uğraşmak için bayağa bir boş vakit lazım.... Parayı bir şekilde telafi edebilirsiniz de boşa harcanan zamanı ve psikolojik sıkıntıları nasıl telafi edersiniz bilemiyorum. Daha önce de söylediğim gibi artık bence tek çözüm iade. Daha fazla zorlamayın bence. Bugün çözülür 3 gün sonra başka sorunlar çıkar ....iade şansınız varsa biran önce iade edin. Firma da burada kendisine yapılan kötü reklamdan etkilenmemek için bence uzatıyor. işin sonunda sorunu çözdük demek istiyorlar ama bu kadar sorundan sonra kaç kişi bu lpg sistemini kullanmak isteyebilir???

1.4 Beyaz 18" Sunroof
      Navigasyon DVD
      46KT880

Yorum

Kendi işim, home office olunca zaman bol. Bol fakat işlerde gecikiyor haliyle. Papaz oluyoruz insanlarla o da işin ayrı boyutu....
        En kısa zamanda iade etmeye çalışacağım.

CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aton1981
          Depomda kaçak olsaydı benzinli olarak yakıtı test ederken belli ederdi kendisini. O zaman fullenmişti.

LPG li kullanan arkadaşlar,

sizlerinde yaklaşık bir depo LPG bitmeye yakın benzininizde kabaca ne kadar düşme oluyor?
          Orjinal yazı sahibi: tornado
          Aton kardeşim,bu adamlar bu işi beceremezler,uğraşma artık.1000 devirden sonra seninki benzin de mi kullanıyor yani? Benim 3-4 depoda 50 TL benzin harcıyor o da havalar soğuk olduğu için.Yazın 30 sn'de lpgye geçiyor benimki çok az benzin harcıyor.Dünkü mesajım yarım kalmış. Sen uğraşma artık bu adamlarla,al paranı git dediğim kitlerden birisini iyi bir serviste yaptır. KitMTM tavsiye ederim.
          Benim de 3-4 depoda yaklaşık olarak 40-50 TL'lik benzin harcıyor diyebilirim.. Bu normal bir durum çünkü araç benzinde 100-200 m'de değil, neredeyse 600-1 km'de geçiyor... Her gün o kadar mesafede tüketilen benzin de 40-50TL'yi bulabiliyor...
          1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

En son ölçümle birlikte şok,
            10 TL ye 20 km,
            15 TL ye 30 km,

yani 50 kuruş.....

Performans da b.k gibi..

İade işlemlerini başlattım. MMO odasına ve ruhsata baya bi para bayılacakmışız sanırım, tam bilmiyorum süreç nasıl işliyor ruhsata işlendikten sonra?

Yorum

vallla desene dertsiz başına dert aldın sen Allah kolaylık versin ne diyeyim
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

10 TL ye 20 km,
                15 TL ye 30 km,

yani 50 kuruş.....

Performans da b.k gibi..

İade işlemlerini başlattım. MMO odasına ve ruhsata baya bi para bayılacakmışız sanırım, tam bilmiyorum süreç nasıl işliyor ruhsata işlendikten sonra?
                Ne yazık ki bizim araçlara bilinen LPG kitleri olmuyor... Ben Prins taktırdım ve memnunum maşallah... Sorunsuz kullanıyorum... Şehir içi 35kuruş yakıyor aracım zaten özelden de konuşmuştuk sizinle... Meşhur 30 kuruşluk LPG zammından önce ise 30 kuruş yakıyordu... Bence Prins Insignia için en iyi LPG kiti... Bu konuda kanıtlanmış bir kit... Paranızı iade alın ve bir an önce Prins'e geçin derim... Allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın...
                1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

vectra da basima gelmisti. 4000 devirde Arab a yigiliyordu. 3. enjektor gazi yetistirmedigi tespit edilmisti. tekleme yaptigi and a beyne hat a kaydediyordu. arabayi satmakta buldum Carey I. :-)
                  A.ÖMEROĞLU
                  1,4 t 140 hp edition elegans. 2012

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bigbrother
                    10 TL ye 20 km,
                    15 TL ye 30 km,

yani 50 kuruş.....

Performans da b.k gibi..

Ne yazık ki bizim araçlara bilinen LPG kitleri olmuyor... Ben Prins taktırdım ve memnunum maşallah... Sorunsuz kullanıyorum... Şehir içi 35kuruş yakıyor aracım zaten özelden de konuşmuştuk sizinle... Meşhur 30 kuruşluk LPG zammından önce ise 30 kuruş yakıyordu... Bence Prins Insignia için en iyi LPG kiti... Bu konuda kanıtlanmış bir kit... Paranızı iade alın ve bir an önce Prins'e geçin derim... Allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın...
                    Ben de 7000 km dir PRINS VSI-2+VALVE CARE sistemini sorunsuz kullanıyorum..Son zamlardan sonra 2 gün önceki İstanbul-Antalya arası 118 km sabitlenmiş CC ile 8.2 lt/100 km yol bilgisayarı ortalaması tutturdum..

8,2 lt /100 km (benzin ortalaması) * 1,2 * 3,18 TL ) /100 = 31,3 kuruş

İstanbul içi şehiriçi ortalamam ise (dur-kalk) 55 kuruşa kadar çıktığım oluyor...
                    2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

Son zamlardan sonra arttı malesef. Benim de aynı kış da olunca çok yakıyor.
                      2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

İlandaki araçta polaris e taktırmış onda da sorun var mı acaba ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...48876051/detay

Yorum

Orjinal yazı sahibi: muratezcan
                          İlandaki araçta polaris e taktırmış onda da sorun var mı acaba ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...48876051/detay
                          Fiyat bana uygun gibi geldi... LPG'de randıman almış mı sormak lazım....

Yorum

Lpg nin bu arabalara yaramadığına eminim artık.hatam varsa affola ama ben 12 senelik opel kullanıcısıyım etrafımda benzinli kullanıpta bukadar sorun yaşayan birisini görmedim...

Yorum

İşleniyor...
                            X