Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4 TURBOLAR YARDIM

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 1.4 TURBOLAR YARDIM

Filtre takmayı bnde düşündüm ama sonra turboya vs. zarar verir endişesiyle vazgeçmiştim.Birde şimdiki kutu filtrenin orda sensör olduğu için bence açık hava filtresi takınca arıza ışığı yakacaktır.Bilgisi olan var mı?
    Insignia 1.4 Turbo Elegance

Yorum

yahu turboya geçince araç fişekliyormu fişekliyor varsın çuflamasın haa çuflasın diyorsan blow off veya açık hava filtresi kullanırsın olur biter kardeş...

Yorum

ben taktım, arıza çıkarmıyor. Yeter ki sensörü tekrar eski yerine takın. Ama dikkat edin filtre eski tip yağlamalı cins olmasın. Dry Flow cinsi olursa debimetreye daha az zarar verir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
          ben taktım, arıza çıkarmıyor. Yeter ki sensörü tekrar eski yerine takın. Ama dikkat edin filtre eski tip yağlamalı cins olmasın. Dry Flow cinsi olursa debimetreye daha az zarar verir.
          Tam olarak nasıl almam gerektiğini söylebilirmisiniz

Yorum

Sanırım filtrenin cinsini soruyorsunuz. Aldığınız yerden filtrenin temizleme bilgilerini öğrenin. Eğer temizlik sonrası özel bir sıvı-yağ vs ile kayganlaştırılması gerekiyorsa almayın. Dry Flow filtreler sadece sabunlu su ile yıkanır ve doğal kurumaya bırakılır, kuruma sonunda takıp kullanırsınız yağlamaya gerek olmaz. Marka olarak da AEM dRy FLow veya Simota Dry flow tercih edebilirsiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
              Sanırım filtrenin cinsini soruyorsunuz. Aldığınız yerden filtrenin temizleme bilgilerini öğrenin. Eğer temizlik sonrası özel bir sıvı-yağ vs ile kayganlaştırılması gerekiyorsa almayın. Dry Flow filtreler sadece sabunlu su ile yıkanır ve doğal kurumaya bırakılır, kuruma sonunda takıp kullanırsınız yağlamaya gerek olmaz. Marka olarak da AEM dRy FLow veya Simota Dry flow tercih edebilirsiniz.
              Teşekkür ederim.

Yorum

İşleniyor...
              X