Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acil yardımınıza ıhtıyacım var arkadaslar.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: acil yardımınıza ıhtıyacım var arkadaslar.

sagol murat abı bakalım cozulsun dıskler balatalarda degıstı garantıden daha 2500 km oldu onlarda ınsanllah dıger abımızın dedıgı gıbı dısklerdede problem yoktur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sezer
      4GB sınırı yok. Ben 8GB kullanıyorum ama 1000 parça sınırı doğru. 16GB'da kullansam 1000 parçadan fazlasını görmüyor ...

Saygılarımla

...peki içinde film olması veya resim olması etkilermi çalışmasını?
      Etkileyeceğini zannetmiyorum hiç denemedim ama filmi görmez ve oynatmaz ondan eminim

Yorum

Aracımı eylül ayında 10.000 km gibi bi şekilde teslim aldım. Tekirdağ İnan çıkışlı.
        Aracımı aldığımın ertesi gününde yağ filtre vs. gibi ilk bakımını yaptırıken servis diskleri torna yapıp takmış.
        Şubat ayında araçtaki titreme şikayetinden dolayı yeniden servisin yolunu tuttum. Ön burçlar değişti ve diskler yine torna yapıldı 120 kmlerde titreyen aracım yay gibi oldu. Gayet memnundumki. Bagaj butonum bozuldu, aracım frene basınca aşırı titreme yapmaya başladı ve usb- aux girişleri çalışmıyordu.
        Dün servise tekrar gittim. Ön balata , Ön diskleri , arka diskler değişti. Bagaj butonum değişti ve araç aux girişi ve usb yi korumaya almış, ondan çalışmıyormuş, hepsi yapıldı şimdi hiçbir sorunum yok. Aracım şuanda 14.250 km de

Yorum

emre merhaba aracın nasıl oldu burçlar değiştikten sonra fark varmı acaba titreme geçtimi? srk

Yorum

sagol gultekın abı cok farkettı gercektende tıtreme suan ıcın yok testede cıktık 180 190 gıttık tıtreme yok hakkatende dıreksıyon hafıfledı baya babamda farkında cok ıyı oldu gercektende ama 2 gundur acayıp derecede frenlerım otuyor getırcem sana gultekın abı bakalım frenlere neden otuyor.

tskler ılgıne gultekın abı

tskler surtas servisine.

Yorum

ben tş ederim sorun çözülgüüğüne sevindim titreme ile ilgili müsait bi zaman ayarlarsan bakalım tş emre

Yorum

EEEEE Emrecim bazı şeyler tecrübe işi...Sana burdan yazan abilerinin hepsinin görüşü doğruymuş demek ki...Önemli olan da sorunun hallolmuş olması...Şimdi o arabayı kullanmka da ne keyifli olur biliyormusun?????? obaa obaa obaa

Yorum

öncelikle geçmiş sorunun çözülmesine sevindim ama benim arabamdada tablalar komple değişti titreme devam ediyor serdar 99'un paylaştığı 12 numaralı parçayı servise gösterdim aynı şekilde eski yeni kodlarıda girdik eski kodda 12 nolu parça çıktı fakat yeni kodda çıkmadı böyle bir kod yok diye yazı çıktı birde burç (tabla) başları tek olarak değişmiyor komple takım olarak değişiyor dediler servistekiler bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı ? şimdiden teşekkürler.
                  2010 1.6 T edition elegance

Yorum

merhaba ben size konu hakkında yardımcı olayım değişecek parça 12 deyil 13numaralı parçadır şema doğrudur ama 12 numaralı parça deyildir yanlış yönlendirme yapılmış tş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mastertech 2004
                      merhaba ben size konu hakkında yardımcı olayım değişecek parça 12 deyil 13numaralı parçadır şema doğrudur ama 12 numaralı parça deyildir yanlış yönlendirme yapılmış tş
                      bu parça tek başınamı değiştiriliyor yoksa komplemi bu konuda bilginiz varmı? alala
                      2010 1.6 T edition elegance

Yorum

Bende de aynı sorun başladı malesef, aracı 2. yıl bakımına sokucam haftasonu ayın 24 inde de garanti sizlere ömür. umarım bende de bu değişimi yaparlar.

Yorum

13 numaralı parça sağ sol olarak değişiyor

Yorum

tamamdır gultekın abı bakarız bırlıkte gelırım onumuzdekı hafta frenler otmeye devam ederse acıl olarak yanına gelırım. kullanmıyoruz suanda arabayı zaten bakalım nasıl neyden yapıyor bakarız.

Yorum

İşleniyor...
                            X