Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acil yardımınıza ıhtıyacım var arkadaslar.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• acil yardımınıza ıhtıyacım var arkadaslar.

yarın arabamın rot balansı kontrol edılcek burc basının degısmesını talep ettın tıtrıyor dıye dıreksıyon. 14000 kmde bakıma gırdı araba herseyı yapıldı sımdı 16500 kmde tıtreme devam edıyor aldıgımda yoktu tekrar basladı yarın bakılcak once rot ayarları fln olcak on duzen gene bozulcak farkındayım nasıl bu ıslem uygulanmadan burc basının degısımını yaptırabılırım.

bu arada kımlerın burc bası degısımı yasandı tektek soylersenız memnun olurum.
    ornek verıcem yanı sorunu bu arkadaslarımının degıstıgını soylucem.

yarın randevum var sabah 9 da ona gore gıtcem arkadaslar.

acıl yardımınıza ıhtıyacım var.

Ynt: acil yardımınıza ıhtıyacım var arkadaslar.

Burc basi degilde.Bende salincak burclari degisti sorun cozuldu.

Yorum

tamam murat abı konuyu opel turkıyeye tasıdım sıkayet ettım cozulmeye calıscaklar ama rot balans ıstemıyorum ya. anlatamadım daha ordakınlere 2500 km oldu bakımdan sonra araba saga sola cekmıyorkı duzen bozulsun cekme yapsa kabul etcem 100 den sonra baslıyor tıtremeye delı ettıler benı cogu kısının 220 den sonra tıtremeye baslıyormus yarın sabahtan gıdıcem ıste.

Yorum

Senin sorunun kesin salincak burclarindan dedigin gibi 100 den sonra basliyorsa.

Yorum

valla murat abı ya cekıcem vıdeoyu en sonunda atıcam ınternete verıcem opel turkıyeye yokusa surmek ıcın elınden gelenı yapıyorlar yanı genemı yarın 50 75 tl balans ayarı ıcın para vercez. :S

Yorum

Emrecim salincak burclarin degisecek araban da degisecek?inanilmaz fark olacak merak etme.bu konuda opel turkiye hic sorun cikarmiyor diye biliyorum...

Yorum

Aracin garantisi bittimi?

Yorum

yok murat abı 2012 nın sonuna kadar devam edıyor garantısı. degıscekte abı dıyorlarkı bıze hıc boyle bır sorun gelmedı dıyorlar gelde burdan yak sımdıde

Yorum

baska yokmu hıc degıstıren arkadaslar? sorunu olup garantı kapsamından degıstıren varmı?

Yorum

Senden her seferinde balans parasimi aliyorlar Emre. Hangi servis bu ya?

Yorum

servıste balans yapılamıyokı murat abı ınsıgnıa ıcın on duzenı balansı ıcın makına yokmus ınsıgnıa buyuk gelıyormus. kucuk arabalar ıcın varmıs dısarda yaptırılıyormus banada dısarıya yaptır dedıler bende en kral yere gıttım yaptırdım hala devam abı fazla bınmedıgım ıcın sorun cıkartmadım ama gecen gun 160 180 lerde gıttıgımde baya tıtredı keyfım kactı yanı o yuzden sartlar ne olursa olsun sorunu kesın cozmelerı lazım yarın test surusune cıkılcakmıs neyden oldugu cozulmeye calısılcakmıs sonra balanslarına bakılcakmıs balanslarlda sorun varsa yapılcakmıs tabı bu yapılırsa para talep edıcekler tekrar olursa ozaman durumuna gore degıscek neydense sonuc bellı uzatıyorlar ıste. bıze hıc boyle sorunlu araba gelmedı ve satmadık dedıler yanı .

Yorum

Vlla birader aynı sorun bizdede vardı (2004 astra twinport) salıncaklar falan ön takım yeniledik 200 tl ciwarı şimdi yağ gibi gisiyo araba olmucak bişi deil yani

Yorum

bakalım gorcez yarın neler olcak valla ortalıgı aya kaldırırım yapılması ıcın neyse yanı nedır bu sorun...

Yorum

geçmiş olsun kardeşim, 110 gibi titreme yapıyorsa bu hızın altına düşmicen kardeşim sürekli tapa gaz

Yorum

aynı şikayetten muzdaribim.4 sefer rot-balansçıya götürdüm ama ne fayda.aracın ön diskler yamulmuş arac daha 6000kmde.yarın sabah b.paşa odakta salıncak burçları değişecek.bu sıkıntı opelin en kronik sorunu geçmiş olsun

Yorum

İşleniyor...
                              X